Hunter Biden w rozmowie z Piotrem Kraśką

Wywiad Piotra Kraśki z Hunterem Bidenem

Jedną z rzeczy najważniejszych w rehabilitacji jest przełamanie cyklu wstydu i samotności, które się odczuwa, poczucia, że jest się jedynym, który przez coś takiego przechodzi. Boryka się z tym cała masa osób, tylko o tym się zwyczajnie nie mówi - powiedział o swojej walce z uzależnieniami Hunter Biden w rozmowie z Piotrem Kraśką. - Wydaje mi się, że to, że mówię o tym właśnie ja, może przełożyć się na coś jeszcze większego, bo jednak mój ojciec jest tym, kim jest - dodał.

 

Hunter Biden to prawnik, przedsiębiorca, syn prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena. Pracował w korporacjach, organizacjach non-profit i jako rzecznik uniwersytetów jezuickich. W rozmowie z Piotrem Kraśką opowiada także o momencie, w którym dowiedział się o zwycięstwie swojego ojca w wyborach prezydenckich oraz zdradził, jak udało mu się przewidzieć brexit i dlaczego jest wielkim fanem Polski. Syn prezydenta Stanów Zjednoczonych przybliża również tragiczną historię własnej rodziny i rysuje intymny portret swojego ojca.

 

19 maja nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się autobiografia Huntera Bidena, "Same piękne rzeczy". Autor o książce mówi, że jest "listem miłosnym", adresowanym do swojej rodziny. - Kończy się najważniejszym zwycięstwem, moim powrotem do zdrowia - dodaje.

 

Obejrzyj wywiad w języku angielskim.

14.05.2021
Długość: 21 min