Wrocław

Wrocław

Auto spadło ze skarpy i wpadło w pasiekę. Zginęła kobieta

Do śmiertelnego wypadku doszło, gdy samochód wypadł z drogi i spadł ze stromej skarpy w Świeradowie-Zdroju (Dolnośląskie). Pasażerka auta zginęła na miejscu, kierowcę przetransportowano do szpitala. Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Władze Wrocławia zapewniają, że zlokalizowany na stadionie punkt jest w stanie zaszczepić ponad osiem tysięcy osób dziennie. Według deklaracji, kiedy tylko nadejdzie informacja o dostawie szczepionek, operator medyczny punktu w dwie doby postawi namioty, wyposaży je w niezbędny sprzęt i zapewni personel.

W poniedziałek dwie załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego interweniowały na południu Dolnego Śląska. W Boguszowie-Gorcach dwulatek stracił przytomność, a w Świebodzicach pomocy wymagał pacjent z dusznościami. Po zakończeniu działań okazało się, że z powodu pogody śmigłowce nie mogą wystartować.

19-latka bardzo chciała wydostać z zakładu karnego w Głogowie (województwo dolnośląskie) swojego ukochanego. Potrzebowała pieniędzy na opłacenie grzywny, postanowiła dlatego okraść swoją babcię. Wyjściem chłopaka na wolność nie cieszyła się długo, bo wkrótce para została zatrzymana przez policjantów.

Na jednym z wałbrzyskich osiedli 54-letni mężczyzna upadł na chodnik i stracił przytomność. Najpierw reanimowali go przechodnie, później ratownicy medyczni. Kiedy akcja nie przyniosła skutku, ciało zostało przykryte kocem termicznym i pozostawione pod opieką policji, do czasu przyjazdu lekarza uprawnionego do stwierdzenia zgonu. Leżało na chodniku co najmniej kilka godzin.