7.03.2020

Babilon

7.03.2020

Jakie zmiany wprowadza specustawa dotycząca koronawirusa i czy powinno się rozszerzyć uprawnienia pierwszej damy? W "Babilonie" dyskutowały o tym sekretarz Ruchu Narodowego Anna Bryłka, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Anna Budzanowska, wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka (Lewica), była wiceminister finansów Izabela Leszczyna (KO-PO) oraz Elżbieta Bińczycka, przewodnicząca Unii Europejskich Demokratów. Program prowadził Piotr Marciniak.

Opis programu

Damski punkt widzenia, czyli to, co jest naprawdę ważne. Piotr Marciniak w dyskusji z czterema kobietami.

 

Babilon - opis

Piotr Marciniak w dyskusji z czterema kobietami - mądrymi, wybitnymi i wpływowymi. Cotygodniowe spotkania to próba spojrzenia na najważniejsze wydarzenia tygodnia z kobiecej perspektywy. W programie dyskutowały reprezentantki świata kultury, nauki i polityki.

 

Babilon - prowadzący

Piotr Marciniak pracuje w TVN24 od początku istnienia kanału, czyli od 2001 roku. Prowadził serwisy informacyjne i magazyn "24 godziny". Wcześniej pracował w Radiu ZET, a jeszcze wcześniej w radiowej Trójce. Obecnie prowadzi "Fakty po Południu", "Fakty po Faktach" oraz główne wydanie "Faktów". W TVN24 BIS był gospodarzem audycji "Babilon".