TVN24 | Kultura i styl

Światowa premiera filmu "Elvis" na festiwalu w Cannes

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
asty/kab
Źródło:
TVN24

Festiwal w Cannes to nie tylko filmy walczące o Złotą Palmę, to też okazja do uroczystych premier głośnych tytułów filmowych. Publiczność miała okazję obejrzeć film "Elvis". Na premierę przyszło wiele gwiazd kina, muzyki i popkultury.

Na Festiwalu Filmowym w Cannes zadebiutowała najnowsza produkcja Warner Bros. "Elvis" w reżyserii Baza Luhrmanna. O filmie głośno jest już od kilku miesięcy. W głównych rolach zobaczymy Austina Butlera jako Elvisa oraz Toma Hanksa, który wcielił się w postać menedżera Presleya "Colonela" ("Pułkownika") Toma Parkera.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Cannes to nie tylko filmy walczące o Złotą Palmę

"Elvis" reż. Baz Luhrmann
"Elvis" reż. Baz Luhrmann Warner Bros.

Gwiazdy kina, sportu i muzyki w Cannes

Narracja filmu jest zbudowana wokół współpracy Presleya i Parkera. W produkcji istotny wątek to też relacja z żoną Priscillą - w tej roli Olivia DeJonge, z którą Elvis spotykał się kilka lat w tajemnicy. Pierwsze reakcje rodziny króla rock and rolla są bardzo pozytywne. Priscilla Presley, która też pojawiła się na premierze w Cannes - w mediach społecznościowych napisała o genialnej historii, z kolei córka Presleyów Lisa Marie opisała "Elvisa" absolutnie wykwintnym.

Na premierze filmu w Cannes pojawili się między innymi Sharon Stone, Natalia Barulich, Robert Lewandowski z żoną Anną, Conor McGregor, Kylie Minogue, Shakira, modelki Adriana Lima i Kaia Gerber czy członkowie włoskiego zespołu Maneskin.

Autor:asty/kab

Źródło: TVN24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości