Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

"Z bardzo dużym prawdopodobieństwem można wskazać, że ingerencja w plik była przeprowadzona z zamiarem wycięcia różnych fragmentów" – to ocena biegłego zajmującego się badaniem głosu, który analizował nagranie rozmowy między Robertem Lewandowskim a jego byłym agentem i wspólnikiem Cezarym Kucharskim. To nagranie jest kluczowym dowodem prokuratury, która zarzuca Kucharskiemu, że groził Lewandowskiemu. - Absurd – tak opinię zamówioną przez obrońców komentuje pełnomocnik piłkarza. Inna ekspertyza treści rozmów wskazuje, że nagranie "nie zostało poddane jakimkolwiek modyfikacjom".

Były menedżer Roberta Lewandowskiego i były piłkarz między innymi Legii Warszawa, podejrzany jest o kierowanie gróźb wobec piłkarza, które miały go zmusić do zapłaty 20 milionów euro. Na sprawę reagują niemieckie media. Łukasz Wieczorek.

Jeśli przeczytasz na Facebooku wpis zachęcający do udziału w konkursie, w którym Robert Lewandowski ma losować karty podarunkowe, samochody, domy i nagrody pieniężne – nie daj się nabrać. Od kilku dni w internecie trwa akcja z wykorzystaniem fikcyjnych kont, której celem jest pozyskiwanie od internautów numerów kart kredytowych i naciąganie ich na rzekomo darmowe usługi.

Robert Lewandowski dostał propozycję od polskiego rządu, który chciał, aby piłkarz Bayernu Monachium reprezentował Polskę podczas kwietniowych Targów Hanowerskich. Piłkarz jednak oferty nie podejmie. "Odbyły się wstępne rozmowy z jego menedżerem, który poinformował, że udział Pana Roberta Lewandowskiego w ceremonii otwarcia targów nie będzie możliwy ze względu na jego zobowiązania zawodowe" - informuje w odpowiedzi przesłanej tvn24bis.pl Ministerstwo Rozwoju.