"Za umawianie się, terminy i wszystko co robi Jerzy O. zakład nie odpowiada!". Tak było

[object Object]
Wywiad sprzed 26 latTVN24 Łódź
wideo 2/35

Teraz zna go cała Polska, ale jaki był, gdy startowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? Poznajcie Jerzego Owsiaka, który już nie nosi długich włosów, bo nie chciałby wyglądać jak jakiś szemrany księgowy. Zawsze był roztrzepany, ciągle gubił okulary i - jak mówią jego przyjaciele – był i jest trochę z innego kosmosu.

GRUPA TVN JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 27. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

26 lat temu wywiad z Owsiakiem zrobił Grzegorz Pawlak. Miał wtedy 24 lata. Teraz przekazał nam nagranie i swoje wspomnienia.

514

Zimno, ale śniegu w Warszawie nie ma. Od dwudziestu dni jest nowy, 1993 rok. Do Warszawy ze Śremu przyjechaliśmy z milionami. Dokładnie - w przekazach pocztowych - mamy dokładnie 71 milionów 514 tysięcy 700 złotych. Wszystko ze zbiórek.

Teraz trzeba to przekazać dzieciom z wrodzonymi wadami serca. Ale za to już odpowiadają ludzie z ruchu, którego jeszcze nie było - z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tak, właśnie tak to nazwali. Miała to być robocza nazwa, ale o tym później.

Do wieżowca przy Grzybowskiej 30 idziemy od dworca centralnego pieszo. Potem jeszcze podniszczoną windą na piąte piętro i jesteśmy. Siedziba główna.

Brzmi dumnie, wygląda trochę mniej. Raptem to dwa pokoje i mała kuchnia, którą w większości wypełnia kserokopiarka. Duże są za to cyfry na drzwiach wejściowych: "514". Czerwone, krzykliwe, odważne. W stylu organizatorów tej przedziwnej Orkiestry. W mieszkaniu jakimś cudem zmieściło się kilkanaście osób. Wypisują upoważnienia, rozliczają przekazy pocztowe.

Za tym zamieszaniem stoi czterdziestoletni Jurek Owsiak (radiowiec w czerwonych okularach i czerwonych spodniach) i starszy o dwa lata Walter Chełstowski (facet, który organizuje koncerty w Jarocinie). Tego pierwszego akurat nie ma. Na szczęście na wywiad namawiam Chełstowskiego. Po coś w końcu brałem kamerę na VHS. Taśmy wziąłem sporo - w razie, gdyby ktoś się rozgadał.

Drzwi wejściowe do pierwszej siedziby WOŚPGrzegorz Pawlak, Grupa Nieustannych Optymistów "Krówka Mała"

GOŚĆ, CO CHCIAŁ MIEĆ DŁUGIE WŁOSY

- Wiem, że Jurek jest twarzą tego wszystkiego. Ja jestem trochę w cieniu. I dobrze. Bo widzisz, po mnie widać lata. A po nim nie. To, że się trochę jąka to żadna przeszkoda. A ja zawsze miałem z tyłu głowy, żeby nie ufać ludziom po trzydziestce. A broń Boże po czterdziestce – śmieje się Chełstowski. - Ile masz lat? - pyta.

- Dwadzieścia cztery. Rocznik 68 - odpowiadam.

- No to się rozejrzyj. Tworzy się tu coś nowego. Pasujemy do tego nowego, szalonego świata. Zobacz. U nas prezydentem jest elektryk. U Czechów rządzi pisarz, a w Stanach w Białym Domu siedział już aktor. My może kiedyś będziemy mieć rudego premiera – znów się śmieje i patrzy na moje włosy.

- Albo Eskimosa! - rzuca na progu mieszkania Owsiak. Przyszedł z córką - Ewą. Zabrał ją z przedszkola.

Owsiak? Roztrzepaniec, który zgubił, albo zniszczył niezliczoną liczbę par okularów. Zresztą, w siedzibie WOŚP widać plakat: "Za umawianie się, terminy i wszystko co robi Jerzy O. zakład nie odpowiada!"

Owsiak formalnie jest byłym świrem. Służbę wojskową skrócił sobie do trzech miesięcy (oszczędził sobie 19 kolejnych w koszarach). Symulował chorobę psychiczną.

W duszy jest hipisem. Chętnie znowu nosiłby długie włosy - jak w latach 70., w liceum.

- Teraz to macie fajnie, możecie nosić sobie takie włosy, jak chcecie. My upychaliśmy je jakoś, żeby nauczyciele myśleli, że jesteśmy obstrzyżeni. Dzisiaj też bym miał długie włosy, ale moje nieszczęście polega na tym, że teraz w dłuższych wyglądałbym jak oszołom. A w jeszcze dłuższych? Jak jakiś szemrany księgowy - mówi.

Plakat w pierwszej siedzibie WOŚPGrzegorz Pawlak, Grupa Nieustannych Optymistów "Krówka Mała"

ROBOCZA NAZWA

- Jak się zaczęła twoja kariera w, jak się to teraz określa, showbiznesie? - zaczynam wywiad.

- Kariera? Przygoda bardziej. Tak z wykształcenia to nie jestem facetem od robienia show, tylko technikiem ekonomistą. W życiu w tym zawodzie jednak nie pracowałem. Ale mam też drugi fach w ręku. Jestem witrażystą. Z bratem od lat prowadzę zakład. Nawet dzisiaj jeszcze projektowałem lampę - opowiada.

Na jego kolanach siedzi córka - akurat rysuje coś na kartce, którą podał jej ktoś z WOŚP.

- Skąd ta nazwa? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? - pytam.

Jurek (przeszliśmy na ty) mówi, że od co najmniej dwóch lat po głowie mu chodziło, żeby skrzyknąć zaznajomione rockowe kapele i zrobić coś dla dzieciaków.

- Nawet nie wiedziałem, co to miałoby być. Może jakiś fajny plac zabaw? Ale w końcu, podczas audycji radiowej, usłyszałem o problemach z operowaniem maluchów z wadami serca - mówi.

No i od tego momentu miał już cel. Skontaktował się z warszawskimi kardiochirurgami i zaproponował pomoc. Uprzedził, że najpewniej nie będzie to nic spektakularnego, ale spróbować warto.

- Zadzwoniłem do Wojtka Waglewskiego, czy nie skomponuje utworu pod akcję - relacjonuje. A potem było tak - jak opowiada Jurek.

Waglewski skończył komponować i zapytał, jak ta akcja ma się w ogóle nazywać. A Owsiak odpowiedział bez zastanowienia: "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy".

Waglewski na to zmarszczył brwi i mruknął, że ok. Ale jakby nazwa się jeszcze zmieniała, to prosił, żeby dać mu znać.

Owsiak w 1993 roku o swoim wizerunku
Owsiak w 1993 roku o swoim wizerunkuTVN24 Łódź

ROBAKI ATAKUJĄ

- Spodziewałeś się, że to będzie dobry biznes? - pytam.

- Jak to "dobry interes"? - otwiera oczy Jurek.

- No, pomoc dla dzieci...

- Aa... - Jurek macha ręką, jakby odganiał muchę. - Już miałem przed oczami te tytuły gazet: że mamy w Orkiestrze oddzielne, jakieś tajne konta bankowe i upychamy tam pieniądze, że robimy na tym biznes. Co za robaki nas atakują! Korci mnie, żeby na samochodzie walnąć napis, że go kupiłem przed koncertem Orkiestry. No ale tak to już jest u nas w Polsce, że jak coś komuś wychodzi, to chce mu się do dupy nakopać. Tak bez powodu. Ale może za kilka lat, na przykład w 1998 roku, będziemy bardziej podobni do Amerykanów. Oni potrafią skupiać się na pozytywach - odpowiada.

Potem Owsiak wraca do WOŚP. Opowiada, że był spokojny o to, że do akcji włączą się młodzi. Pozytywnie zaskoczyli go starsi - na co dzień szarzy i zachowawczy. Dali się porwać tej "letniej zadymie w środku zimy".

Jurka jakoś nieszczególnie martwi, że politycy niemal kompletnie zignorowali WOŚP - co zresztą skrytykowały media.

- Ja panią premier Suchocką szanuję, nie zrobiła mi nic złego. Nawet dobrze, że tak wyszło. WOŚP jest i będzie apolityczny. Chodzi tylko o to, żeby nikt nie przeszkadzał. Z brakiem pomocy jakoś sobie poradzimy... co?... acha... przepraszam na chwilę - Owsiak przerywa wywód.

- Z ananasem i szynką, tak jak mówiłem. No! Tak, niech ktoś zamówi - instruuje kogoś ze sztabu.

Potem ma kilka sekund dla córki: - Ola, tu dorysuję jeszcze oczka i uśmiech. Pięknieee!... Potem wraca do mnie. Szybko zadaję pytanie, póki mam jego uwagę.

Owsiak w 1993 roku: musimy sobie ufać
Owsiak w 1993 roku: musimy sobie ufaćTVN24 Łódź

- Jurek. A skąd ten twój wizerunek. Żółta koszula, czerwone spodnie?...

- Nie mam krawca, menadżera czy kogoś, kto by mi to wymyślił. Koszula na przykład wzięła się stąd, że jak szedłem któregoś dnia do studia to akurat była czysta i wyprasowana. Żona powiedziała, żebym ubrał, jak szedłem do studia. I tak już zostało. A spodnie czerwone to zawsze chciałem mieć. Od dziecka. Jak ktoś znajomy mi powiedział, że akurat są w sklepie, to kupiłem i mam!

Jurek przerywa na moment - A tak w ogóle to taśmy wam chłopaki wystarczy? Bo ja tak mogę gadać i gadać....

***

Wtedy miałem 19 lat. Nie wiedziałem, z jakim sentymentem będę wracał do tamtego spotkania. Dzisiaj przyjaźnimy się z Jurkiem. Aż dziwnie pomyśleć, że połowę życia spędziłem z Orkiestrą. Kiedy 27 lat temu rozmawiałem z Jurkiem, przywieźliśmy pieniądze ze zbiórki w Śremie. I tak zbieramy do dziś - nasze stowarzyszenie Śremska Grupa Nieustannych Optymistów "Krówka Mała" gra z Orkiestrą cały czas.

A poza finałami pomagamy u siebie w Śremie jak umiemy. Latem z kolei jedziemy zawsze z ogromną "żółtą krówką" na Przystanek Woodstock. A wszystko wzięło się od tego sympatycznego jegomościa w czerwonych okularach, którego poznałem na piątym piętrze warszawskiego wieżowca...

OD REDAKCJI: rozmowę z Jurkiem Owsiakiem zredagowaliśmy na podstawie nagrania otrzymanego od grupy "Krówka Mała" oraz wspomnień Grzegorza Pawlaka.

Autor: bż / Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Pawlak, Grupa Nieustannych Optymistów "Krówka Mała"

Pozostałe wiadomości

Wybory w USA, w których o prezydenturę rywalizują Kamala Harris i Donald Trump, trwają. Spływają pierwsze, cząstkowe wyniki i sondaże. Według stacji CNN Kamala Harris zdobyła stan Vermont, Massachusetts, Maryland i Dystrykt Kolumbia, co daje jej 27 głosów elektorskich. Donald Trump zdobył Kentucky, Indianę, Wirginię Zachodnią, Florydę, Tennessee, Alabamę, Missouri i Oklahomę i ma w tej chwili 90 głosów elektorskich. W TVN24 i w TVN24 GO trwa całonocny program "Czas decyzji. Ameryka wybiera". Wydarzenia z USA relacjonujemy również w tvn24.pl.

Wybory w USA. Pierwsze sondaże i wyniki. CNN: 90 głosów elektorskich dla Trumpa, 27 dla Harris

Wybory w USA. Pierwsze sondaże i wyniki. CNN: 90 głosów elektorskich dla Trumpa, 27 dla Harris

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, PAP, CNN, Reuters

O rezultacie tegorocznych wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych rozstrzygną prawdopodobnie wyniki z siedmiu swing states, czyli stanów wahających się. To Pensylwania, Michigan, Wisconsin, Karolina Północna, Georgia, Arizona i Nevada. Łącznie do zgarnięcia w nich są 93 głosy elektorskie. Na bieżąco będziemy tu prezentowali spływające z tych stanów sondażowe wyniki.

Od nich mogą zależeć losy prezydentury. Siedem stanów, aż 93 głosy elektorskie. Kto tu wygra?

Od nich mogą zależeć losy prezydentury. Siedem stanów, aż 93 głosy elektorskie. Kto tu wygra?

Źródło:
TVN24, CNN

Ostrożny optymizm – takie nastroje panują w sztabach wyborczych republikanów i demokratów, wynika z relacji reporterek CNN Pauli Newton i Karin Caify, które połączyły się ze studiem TVN24 po godzinie 23, by widzom w Polsce opisać sytuację w USA w ostatnich godzinach głosowania.

Reporterki CNN dla TVN24: w obu sztabach "ostrożny optymizm"

Reporterki CNN dla TVN24: w obu sztabach "ostrożny optymizm"

Źródło:
TVN24

Kamala Harris zaapelowała do Amerykanów o udział w wyborach prezydenckich. - Zachęcam wszystkich do wyjścia z domu - powiedziała w wywiadzie dla stacji radiowej z Georgii. To jeden z wahających się i kluczowych dla wyniku wyborów stanów.

Kamala Harris zabrała głos w dniu wyborów. Mówi o "punkcie zwrotnym"

Kamala Harris zabrała głos w dniu wyborów. Mówi o "punkcie zwrotnym"

Źródło:
PAP

110-letnia Viola Ford Fletcher oddała w Oklahomie swój głos na Kamalę Harris - poinformowało CNN. Kobieta jest najstarszą znaną osobą, która przeżyła masakrę rasową w Tulsie w 1921 roku.

Najstarsza ocalała z masakry rasowej w 1921 roku oddała głos w wyborach

Najstarsza ocalała z masakry rasowej w 1921 roku oddała głos w wyborach

Źródło:
CNN

Miliarder Elon Musk przekazał, że spędzi wieczór wyborczy w Mar-a-Lago na Florydzie, gdzie Donald Trump i jego sztab będą oczekiwać na wyniki wyborów. Właściciel Tesli, SpaceX i platformy X bardzo aktywnie wspierał republikanina w jego kampanii.

Musk spędzi wieczór wyborczy w sztabie Trumpa

Musk spędzi wieczór wyborczy w sztabie Trumpa

Źródło:
PAP

Andrzej Morozowski rozmawiał w "Tak jest" w TVN24 ze swoimi gośćmi na temat wyborów w Stanach Zjednoczonych. Profesor Roman Kuźniar, politolog, przyznał, że "nie da się absolutnie powiedzieć, kto ma większe szanse na zwycięstwo". Wybory z Pensylwanii relacjonowała reporterka Katrzyna Kolenda-Zaleska.

Takiej sytuacji nie było "nigdy w historii", kluczowy stan "podzielony pół na pół"

Takiej sytuacji nie było "nigdy w historii", kluczowy stan "podzielony pół na pół"

Źródło:
TVN24

Policja zatrzymała przy Kapitolu mężczyznę, który miał pochodnię i rakietnicę. "Śmierdział benzyną" - podały służby. W Georgii tymczasowo wstrzymano głosowanie w związku z groźbami zamachów bombowych pochodzącymi z rosyjskich domen. Podobne groźby odnotowano też w innych stanach.

Chciał wejść do Kapitolu z pochodnią i rakietnicą. "Śmierdział benzyną"

Chciał wejść do Kapitolu z pochodnią i rakietnicą. "Śmierdział benzyną"

Źródło:
PAP, Reuters

Trwa głosowanie w wyborach prezydenckich w USA. Języczkiem u wagi może okazać się Pensylwania, w której do zdobycia jest 19 głosów elektorskich. Sondażowe różnice między Kamalą Harris a Donaldem Trumpem mieściły się tu w granicach błędu statystycznego. Według modelu statystycznego analityka Nate'a Silvera, kandydat, który wygra Pensylwanię, ma 98 procent szans na zwycięstwo w wyborach.

Oni mogą zdecydować, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych

Oni mogą zdecydować, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Republikański kandydat na prezydenta USA Donald Trump zagłosował w jednym z lokali w miejscowości West Palm Beach na Florydzie. - Mamy cudowny kraj, ale jest to kraj, który ma kłopoty, duże kłopoty. Na wiele różnych sposobów. Musimy to wszystko ogarnąć - mówił później w rozmowie z dziennikarzami. Wieczorem w centrum kongresowym niedaleko swojej posiadłości w tym stanie Trump organizuje wieczór wyborczy.

Donald Trump zagłosował na Florydzie. "Będę pierwszym, który to przyzna"

Donald Trump zagłosował na Florydzie. "Będę pierwszym, który to przyzna"

Źródło:
tvn24.pl

- Demokratyczna administracja byłaby dla Europy i dla świata, jak sądzę, o niebo lepsza - oceniła w "Faktach po Faktach" w TVN24 doktor Patrycja Sasnal, amerykanistka. Wraz z innymi gośćmi programu komentowała wyścig po fotel prezydenta USA i towarzyszącą mu kampanię. Jak stwierdził Maciej Czarnecki z "Gazety Wyborczej", "smutne jest trochę to, że o ile jest wielka mobilizacja, to głosuje się przede wszystkim przeciwko komuś, przeciwko temu drugiemu obozowi".

Co napędza wyborców obu obozów? "Głosuje się przede wszystkim przeciwko komuś"

Co napędza wyborców obu obozów? "Głosuje się przede wszystkim przeciwko komuś"

Źródło:
TVN24

Grupa Mulliez, do której należy sieć sklepów wielkopowierzchniowych Auchan, przedstawiła we wtorek przedstawicielom pracowników proponowany plan zwolnień, który obejmuje łącznie 2389 miejsc pracy we Francji. Spółka uzasadniła swoje plany problemami finansowymi - poinformowała agencja AFP.

Auchan przedstawił plan likwidacji prawie 2400 miejsc pracy

Auchan przedstawił plan likwidacji prawie 2400 miejsc pracy

Źródło:
PAP

W dotkniętej przez powodzie miejscowości Paiporta, która położona jest w prowincji Walencja, utworzono cmentarzysko zniszczonych samochodów. Codziennie przybywa na nim pokrytych błotem aut.

Cmentarzysko samochodów. "Wszystko straciliśmy"

Cmentarzysko samochodów. "Wszystko straciliśmy"

Źródło:
Reuters

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami, które mogą ograniczać widzialność. Alarmy obowiązują w 16 województwach. Sprawdź, gdzie aura będzie groźna.

Prawie cała Polska objęta ostrzeżeniami

Prawie cała Polska objęta ostrzeżeniami

Aktualizacja:
Źródło:
IMGW

We wtorkowym losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana, co oznacza, że kumulacja rośnie do 400 milionów złotych. W Polsce odnotowano jedną wygraną IV stopnia. Oto liczby, które wylosowano 5 listopada 2024 roku.

Potężna kumulacja w Eurojackpot

Potężna kumulacja w Eurojackpot

Źródło:
tvn24.pl

- Polska ma miejsce w polityce światowej i to dzisiaj słychać. Uważam, że każdy prezydent Stanów Zjednoczonych, ktokolwiek by nim nie był, musi szanować Polskę i jej pozycję w Europie - powiedział w TVN24 senator Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, były minister spraw zagranicznych i były marszałek Sejmu. Gość "Kropki nad i" mówił też o potencjalnym kandydacie KO w wyborach prezydenckich.

Schetyna: Tak już nigdy nie będzie. Polska ma miejsce w polityce światowej i to dzisiaj słychać

Schetyna: Tak już nigdy nie będzie. Polska ma miejsce w polityce światowej i to dzisiaj słychać

Źródło:
TVN24

W czternastu stanach USA wyborcy nie muszą okazywać dokumentu tożsamości w lokalu wyborczym. Brak tego wymogu jest wykorzystywany do podważania rzetelności procesu wyborczego w Stanach Zjednoczonych. Autorzy dezinformacji uderzają głównie w Kalifornię, gdzie szansę na wygraną ma Kamala Harris. Tłumaczymy, jak wygląda tam weryfikacja wyborców.

"Paranoja wyborów" w Kalifornii? Nie, tam wyborców weryfikują inaczej

"Paranoja wyborów" w Kalifornii? Nie, tam wyborców weryfikują inaczej

Źródło:
Konkret24
Diagnoza, recepta i lekarstwo. Doktor Trump chce drugiej operacji

Diagnoza, recepta i lekarstwo. Doktor Trump chce drugiej operacji

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Północne regiony Indii od tygodni zmagają się z ekstremalnym smogiem. W stolicy kraju - Nowym Delhi - poziom zanieczyszczenia kilkukrotnie przekracza dopuszczalne normy. Z powodu skali problemu rozważany jest scenariusz wywołania sztucznego deszczu w celu poprawy jakości powietrza.

"Najbliższe 10 dni będzie kluczowych". Chcą wywołać sztuczny deszcz

"Najbliższe 10 dni będzie kluczowych". Chcą wywołać sztuczny deszcz

Źródło:
Reuters

Na jednej z grup facebookowych mieszkańców Bemowa pojawiło się nagranie, na którym widać, jak podczas spaceru kobieta bije dziecko w wózku. Sprawą zajmuje się policja, która zdążyła już zidentyfikować rodzinę dziecka i zapukać do jej drzwi.

Dziecko w wózku bite na ulicy. Sprawą zajmuje się policja

Dziecko w wózku bite na ulicy. Sprawą zajmuje się policja

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Poznańscy policjanci poszukiwali dwóch osób, które mogą mieć związek z pożarem, do którego doszło na molo na Jeziorze Strzeszyńskim. Wizerunki nastolatków uchwyciły kamery monitoringu. Funkcjonariusze apelowali o pomoc w ich identyfikacji. Już po kilku godzinach się to udało.

Spłonęło molo na Jeziorze Strzeszyńskim, straty oszacowano na milion. Ustalili tożsamość poszukiwanych

Spłonęło molo na Jeziorze Strzeszyńskim, straty oszacowano na milion. Ustalili tożsamość poszukiwanych

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, KMP Poznań
Adwokaci mieli pomagać "gangowi trucicieli". Wciąż są w zawodzie

Adwokaci mieli pomagać "gangowi trucicieli". Wciąż są w zawodzie

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało projekt rozporządzenia, z którego wynika, że 11 listopada w Warszawie miałby obowiązywać zakaz noszenia broni. Tego dnia w stolicy zaplanowane są uroczystości z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Zakaz noszenia broni w Warszawie 11 listopada. Jest projekt rozporządzenia

Zakaz noszenia broni w Warszawie 11 listopada. Jest projekt rozporządzenia

Źródło:
PAP

Europejska Akademia Filmowa ogłosiła listę nominowanych do tegorocznych Europejskich Nagród Filmowych. Trzy nominacje trafiły do filmu polsko-szwedzkiego twórcy Magnusa von Horna "Dziewczyna z igłą", a polska produkcja "W zawieszeniu" Ukrainki Aliny Maksimenko znalazła się wśród nominowanych w kategorii Europejski Film oraz Europejski Film Dokumentalny.

Europejskie Nagrody Filmowe 2024. Polskie akcenty na liście nominowanych

Europejskie Nagrody Filmowe 2024. Polskie akcenty na liście nominowanych

Źródło:
tvn24.pl

Stacja TVN24 w październiku była najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w kraju z 5,83 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. "Fakty" TVN były najchętniej wybieranym serwisem informacyjnym, a portal tvn24.pl najczęściej czytanym serwisem internetowym stacji telewizyjnej.

Świetne wyniki TVN24, tvn24.pl i "Faktów" TVN. Dziękujemy!

Świetne wyniki TVN24, tvn24.pl i "Faktów" TVN. Dziękujemy!

Źródło:
tvn24.pl

Uroczystą premierę najnowszej odsłony "Listów do M." można podsumować jednym hasłem: niemożliwe nie istnieje, bo przecież nierealne wydawało się, aby szósta część popularnej serii bardziej podobała się widzom niż wszystkie poprzednie. Recenzje po pokazie okazały się jednak wyjątkowo entuzjastyczne.

Plejada gwiazd na premierze świątecznego hitu

Plejada gwiazd na premierze świątecznego hitu

Źródło:
TVN24