Krzysztof Brejza, Michał Kobosko

Audio: Kropka nad i 

Krzysztof Brejza, Michał Kobosko

Słowa premiera do kanclerza Scholza i kontrole Niemców na granicy z Polską - jakie będą tego konsekwencje? Między innymi o tym mówili w "Kropce nad i" goście Moniki Olejnik. - Krzywda, jaką PiS wyrządził obywatelom, zamknięcie w jakiejś kapsule czasu, powrót do lat 90. a może nawet 80., to coś strasznego - skomentował Krzysztof Brejza z Koalicji Obywatelskiej. Jak dodał poseł, powrót kontroli na granicach to "bardzo namacalny efekt wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej". - To może być nie tyle krok taki, że wyjdziemy, a zostaniemy odseparowani od strefy Schengen. To nie jest sprawa polsko-niemiecka, chociaż tak to będzie przedstawiać propaganda pisowska, to jest sprawa europejska, całej strefy Schengen - podkreślał Michał Kobosko z Trzeciej Drogi. Niemieckie władze zapowiedziały kontrole na granicy z Polską w związku z aferą wizową.

Opis programu

Autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej.  Wnikliwe pytania i gorące dyskusje – od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24 o godz. 20.

 

Kropka nad i  – prowadząca

Monika Olejnik - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Od lat przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej. W programie „Kropka nad i” przepytywała prezydentów, premierów, marszałków, hierarchów. Znana z wnikliwych, często niełatwych pytań.

 

Kropka nad i  – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Kropka nad i” obejrzysz online na platformie TVN24 GO.

Program z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami wzroku.