Róża Thun: Prezydent też musi myśleć o swojej przyszłości. To jeszcze jest młody człowiek

Źródło:
TVN24
Co ogłosi prezydent? Thun: trochę trudno, żeby nie mówił na temat komisji
Co ogłosi prezydent? Thun: trochę trudno, żeby nie mówił na temat komisji TVN24
wideo 2/2
Co ogłosi prezydent? Thun: trochę trudno, żeby nie mówił na temat komisji TVN24

Ta komisja w ogóle nie powinna powstać, to coś ohydnego, niszczącego demokrację i nasz wizerunek na scenie międzynarodowej - oceniła Róża Thun, która wypowiadała się w "Rozmowie Piaseckiego" na temat "lex Tusk", czyli ustawy pozwalającej na powołanie komisji o szerokich uprawnieniach, badającej tak zwane rosyjskie wpływy. Europosłanka w programie pytana była także o swoje przewidywania w kwestii decyzji prezydenta, który ma zdecydować o losach ustawy.

Gościem Konrada Piaseckiego w poniedziałek była europosłanka Polski 2050 Róża Thun, która pytana była między innymi o zapowiedziane na godzinę 10.30 oświadczenie prezydenta Andrzeja Dudy. - Trochę trudno, żeby nie mówił na temat komisji - przyznała Thun, nawiązując do oczekującej na decyzję prezydenta "lex Tusk", czyli ustawie Prawa i Sprawiedliwości o komisji do spraw zbadania rosyjskich wpływów, oraz do tego, że nie wiadomo jeszcze, na jaki temat wypowie się prezydent.

- To by było bardzo kuriozalne, jeśli nie byłoby tam informacji na temat decyzji - oceniła.

Thun: prezydent musi myśleć o swojej przyszłości

Pytana, co jej zdaniem zrobi Andrzej Duda w tej kwestii, Róża Thun odparła, że "prezydent musi też troszkę myśleć o swojej przyszłości". - Jego przyszłość, jeśli zatwierdziłby taką komisję, jest kompletnie przekreślona. To jeszcze jest młody człowiek i na pewno coś chce jeszcze w życiu zrobić. Byłoby przekreślone wszystko, jeżeli by taką komisję zatwierdził - zauważyła.

Zdaniem europosłanki Polski 2050 "ta komisja w ogóle nie powinna powstać". - To coś ohydnego, niszczącego demokrację i nasz wizerunek na scenie międzynarodowej - oceniła. - Jeżeli ta komisja miałaby powstać, to będzie to kolejna katastrofa - dodała.

Thun stwierdziła, że opozycja w kwestii podejścia do tej komisji "jest zjednoczona". - Przecież wiadomo, że to podły krok w podłym kierunku i nie wolno go robić - zaznaczyła. - W materii, jeśli chodzi o bronienie demokracji, sprzeciw wobec planów, jak ta komisja, opozycja jest zjednoczona. Czy ona jest na jednej liście, dwóch czy trzech, to są kroki taktyczne, ale może rzeczywiście powinien być wyraźniejszy sygnał od opozycji - podsumowała.

Dodała, że wobec tego, jej zdaniem, "jest ogromna odpowiedzialność na największej partii opozycyjnej, żeby liderzy pokazali się kiedyś razem i pokazali, że opozycja jest razem".

Thun: Ta komisja w ogóle nie powinna powstać. To coś ohydnego, niszczącego demokrację i nasz wizerunek na scenie międzynarodowej
Thun: Ta komisja w ogóle nie powinna powstać. To coś ohydnego, niszczącego demokrację i nasz wizerunek na scenie międzynarodowejTVN24

Thun: nie poczuliśmy się urażeni, ale wyproszeni

W odniesieniu do rozmów o układaniu się na opozycji prowadzący "Rozmowę Piaseckiego" zasugerował, że dobrą okazją byłby zapowiedziany przez przewodniczącego PO Donalda Tuska marsz 4 czerwca. - To wtedy nie trzeba było wypraszać partii z tego marszu, bo powiedzenie partii "nie zapraszamy" było trochę niepotrzebne - odpowiedziała Thun.

- Więc myślę, że jest jeszcze możliwość, żeby wyraźnie powiedzieć, że wszyscy jesteśmy potrzebni. Ten, kto organizuje marsz, powinien to gdzieś powiedzieć - uznała. Precyzowała, że chodzi tu o głos rzecznika Platformy Obywatelskiej, który - jak zrelacjonowała - że nie zaprasza partii politycznych na marsz. Thun dodała, że politycy Polski 2050 "nie poczuli się urażeni, ale wyproszeni".

Jej zdaniem "to jeszcze jest do uratowania". - Jednak jest tak ważny moment, żeby ten najsilniejszy, ten organizator wyciągnął rękę i powiedział: "słuchajcie, powiedziałem jak powiedziałem, wyszło jak wyszło, bardzo jest ważne, żebyśmy pokazali, że jesteśmy razem, bo opozycja jest razem, nie ma co do tego wątpliwości" - mówiła.

Europosłanka w TVN24 potwierdziła, że wybiera się na marsz 4 czerwca.

"Nie ma innej interpretacji"

Prowadzący program Konrad Piasecki pytał także Różę Thun o prace komisji europarlamentu do spraw Pegasusa i to, czy komisja dotarła do nieznanych dotąd opinii publicznej informacji na temat działania tego szpiegowskiego oprogramowania. - Zebraliśmy bardzo dużo informacji z bardzo wielu krajów, tak samo z Izraela: jak on [Pegasus - przyp. red.] jest produkowany, komu jest sprzedawany, na jakich zasadach. Rozmawialiśmy i z organizacjami pozarządowymi, z politykami, z dziennikarzami, ze specjalistami od szpiegowania cyfrowego - wymieniła. 

- Zebraliśmy bardzo dużo informacji w jednym miejscu i z tego już można wyciągać wnioski - dodała.

Pytana, czy w takim razie członkowie komisji są przekonani, że Pegasus w Polsce służył do inwigilowania opozycji w celach politycznych, odparła: - Nie ma innej interpretacji. Jak popatrzeć na tych ludzi, którzy byli inwigilowani, to widać ewidentnie, że to członkowie opozycji, że jest nasilenie w czasie kampanii wyborczej, że to są ludzi, którzy piastowali ważne funkcje.

>> Brejza: Unikalna płyta, włączona w postępowanie, została zniszczona. Nie można ustalić, co było wgrywane do telefonu

Thun dopytywana, czy w takim razie Pegasus był jej zdaniem wykorzystywany do zdobywania informacji, które później wykorzystywano, aby wyprzedzać kroki opozycji, odpowiedziała: - Tak wynika z naszych analiz, a przede wszystkim z naszych rozmów z osobami, które były podsłuchiwane albo z tymi, które tę sprawę bardzo ściśle obserwowały.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pegasus. Narzędzie walki politycznej i nieograniczonej inwigilacji. Nas wszystkich >>>

Thun: "nie" dla Porozumienia

W rozmowie poruszono także wątek ewentualnego sojuszu PSL i Polski 2050 z Porozumieniem, partią Jarosława Gowina. Thun oświadczyła, że nie powinno dojść do takiej współpracy. - Uważam, że to jest fatalne ugrupowanie [Porozumienie - przyp. red.] - stwierdziła.

Na zwrócenie uwagi, że liderka Porozumienia Magdalena Sroka pojawiła się wczoraj na obchodach Krajowego Święta Ludowego w Gdyni, Thun odparła: - No pojawiła się, ale mam nadzieję, że nie będą na listach.

Zdaniem Thun "trzeba na ludzi patrzeć indywidualnie". - Zobaczymy, jakie osoby, jak się dzisiaj zachowują. Bo jednak widzimy, że różni ludzie przeszli przez ogromne ewolucje w ostatnich czasach. Ja o samym Gowinie i jego ugrupowaniu mam jak najgorszą opinię, i tak się zdarza, nie tylko zresztą o nim - powiedziała.

Autorka/Autor:akw//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Piątek upływa pod znakiem burz. Szczególnie groźna zjawiska przeszły przez Tomaszów Mazowiecki (woj. łódzkie), gdzie w wyniku nawałnicy porwało dach i zniszczyło elewację centrum handlowego przy placu Kościuszki. Nawałnice przeszły również, między innymi, przez województwa opolskie, śląskie i małopolskie.

Gwałtowna burza przeszła przez Tomaszów Mazowiecki, wiatr zerwał dach z centrum handlowego

Gwałtowna burza przeszła przez Tomaszów Mazowiecki, wiatr zerwał dach z centrum handlowego

Źródło:
tvnmeteo.pl, Sieć Obserwatorów Burz, oswiecim112.pl, oswiecim.naszemiasto.pl

IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego, drugiego, a nawet i trzeciego stopnia przed burzami. Synoptycy ostrzegają przed wyładowaniami, którym towarzyszyć mają bardzo silne porywy wiatru i obfity deszcz. W mocy są też alarmy przed upałem.

Ostrzeżenia najwyższego stopnia. Tu będzie groźnie aż do rana

Ostrzeżenia najwyższego stopnia. Tu będzie groźnie aż do rana

Aktualizacja:
Źródło:
IMGW

Trzy osoby zginęły w piątek w katastrofie samolotu pasażerskiego Suchoj Superjet 100 pod Moskwą. Ofiary to załoga, która miała odbywać lot testowy po generalnym remoncie maszyny.

Samolot pasażerski rozbił się pod Moskwą. "Podczas próby lądowania zniknął z radarów"

Samolot pasażerski rozbił się pod Moskwą. "Podczas próby lądowania zniknął z radarów"

Źródło:
PAP

- Pismo potwierdzające uchylenie immunitetu Marcina Romanowskiego zostało podpisane przez marszałka Sejmu Szymona Hołownię i wysłane do prokuratury - przekazał w programie "#BezKitu" nieoficjalnie dziennikarz TVN24 Radomir Wit.

TVN24 nieoficjalnie: pismo w sprawie Romanowskiego wysłane z Sejmu do prokuratury

TVN24 nieoficjalnie: pismo w sprawie Romanowskiego wysłane z Sejmu do prokuratury

Źródło:
TVN24

- Zginął pilot bardzo doświadczony, jeden z najbardziej doświadczonych w światowym lotnictwie na tym typie samolotu - stwierdził na antenie TVN24 ekspert lotniczy Grzegorz Brychczyński, mówiąc o piątkowej katastrofie samolotu wojskowego w Gdyni. Jak dodał, "w każdej katastrofie lotniczej są trzy elementy: pogoda, człowiek, maszyna".

"Zginął jeden z najbardziej doświadczonych pilotów w światowym lotnictwie na tym typie samolotu"

"Zginął jeden z najbardziej doświadczonych pilotów w światowym lotnictwie na tym typie samolotu"

Źródło:
TVN24

Czynności, w których udział brali funkcjonariusze ABW w związku z zatrzymaniem księdza Michała O., były realizowane w oparciu o obowiązujące przepisy, z poszanowaniem godności zatrzymanego oraz praw człowieka - napisał w piątek w oświadczeniu płk Rafał Syrysko, szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Zatrzymanie księdza O. Szef ABW wydał oświadczenie

Zatrzymanie księdza O. Szef ABW wydał oświadczenie

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Podczas kontroli granicznej we Frankfurcie nad Odrą niemiecka policja zatrzymała skazanego za morderstwo, który był poszukiwany na podstawie międzynarodowego nakazu aresztowania. Pochodzący z Turcji mężczyzna okazał polski paszport - podała w piątek agencja dpa.

Morderca schwytany na granicy z Niemcami. Okazał polski paszport

Morderca schwytany na granicy z Niemcami. Okazał polski paszport

Źródło:
PAP

W okolicy Burgas w Bułgarii doszło do wypadku mikrobusu, którym podróżowali polscy i rosyjscy turyści. Ośmioro poszkodowanych trafiło do szpitala.

Wypadek mikrobusu z polskimi turystami w Bułgarii

Wypadek mikrobusu z polskimi turystami w Bułgarii

Źródło:
PAP

"To nie było zwykłe głosowanie. Poseł Krzysztof Grabczuk w szpitalu - jest usprawiedliwiony. Posłowie Roman Giertych i Waldemar Sługocki zostaną zawieszeni w klubie poselskim i pozbawieni funkcji (wiceprzewodniczącego klubu i wiceministra)" - napisał premier Donald Tusk w mediach społecznościowych po głosowaniu w sprawie projektu aborcyjnego.

"To nie było zwykłe głosowanie". Premier reaguje w sprawie Giertycha i Sługockiego

"To nie było zwykłe głosowanie". Premier reaguje w sprawie Giertycha i Sługockiego

Źródło:
tvn24.pl

- Oglądając te filmiki, myślę, że pilot miał cały czas nadzieję, że jeszcze ten lot uda się wyprowadzić. Nie udało się niestety - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 gen. Tomasz Drewniak, były inspektor sił powietrznych, ekspert fundacji Stratpoints, komentując katastrofę, do której doszło w piątek w Gdyni.

"Te wszystkie figury są na granicy możliwości samolotu"

"Te wszystkie figury są na granicy możliwości samolotu"

Źródło:
TVN24

Robert "Killer" Jeł zginął tragicznie podczas wykonywania lotu treningowego samolotem M-346 Bielik na lotnisku 43 Bazy Lotnictwa Morskiego w Gdyni Babich-Dołach - przekazano na profilu Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. "Wspaniały żołnierz, mąż i ojciec. Człowiek, który Ojczyźnie oddał to, co najważniejsze" - napisał wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz.

Odszedł na "wieczną wartę". Robert "Killer" Jeł zginął w wypadku samolotu

Odszedł na "wieczną wartę". Robert "Killer" Jeł zginął w wypadku samolotu

Źródło:
TVN24

Podczas ćwiczeń lotniczych na lotnisku Gdynia Babie Doły w piątek doszło do wypadku samolotu. Pilot maszyny nie żyje - przekazał inspektor sił powietrznych gen. Ireneusz Nowak. Nie podjął próby katapultowania się. Pilot przygotowywał się do sobotnich pokazów z okazji 30-lecia Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej, w związku z wypadkiem obchody zostały odwołane. Loty na maszynach M-346 Bielik zostały wstrzymane.

Wypadek samolotu podczas ćwiczeń. Pilot nie żyje

Wypadek samolotu podczas ćwiczeń. Pilot nie żyje

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, PAP, RMF FM

Na lotnisku w Gdyni rozbił się samolot Wojska Polskiego. M-346 Bielik uderzył w płytę lotniska i stanął w płomieniach. Publikujemy nagranie z momentu rozbicia się maszyny, otrzymane na Kontakt 24.

Nagranie z momentu katastrofy samolotu w Gdyni

Nagranie z momentu katastrofy samolotu w Gdyni

Źródło:
TVN24/PAP

Ponad połowa Polaków zdecydowanie deklaruje, że wzięłaby udział w wyborach parlamentarnych, gdyby odbywały się w najbliższą niedzielę - wynika z sondażu przeprowadzonego przez pracownię Opinia24. Największy odsetek badanych (31,4 proc.) oddałby w nich swój głos na Koalicję Obywatelską.

KO przed PiS, ale oba ze spadkami poparcia. Najnowszy sondaż

KO przed PiS, ale oba ze spadkami poparcia. Najnowszy sondaż

Źródło:
tvn24.pl

74-letni mężczyzna został w piątek potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim (Pomorskie) i trafił do szpitala. Policja zatrzymała podejrzaną, która miała wcześniej uciec z miejsca zdarzenia.

Potrącenie pieszego na pasach i ucieczka z miejsca zdarzenia. Nagranie

Potrącenie pieszego na pasach i ucieczka z miejsca zdarzenia. Nagranie

Źródło:
TVN24

W piątkowym losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana. Kumulacja rośnie do 70 milionów złotych. W Polsce odnotowano cztery wygrane czwartego stopnia. Oto liczby, które wylosowano 12 lipca 2024 roku.

Rośnie kumulacja w Eurojackpot

Rośnie kumulacja w Eurojackpot

Źródło:
tvn24.pl

Darczyńcy przekazali komitetowi Super PAC, który wspiera Joe Bidena w wyścigu prezydenckim, że zamrozili wsparcie w wysokości około 90 milionów dolarów. To jeden z najbardziej wyrazistych przykładów negatywnych skutków słabego występu prezydenta Bidena w debacie pod koniec czerwca - podał "New York Times".

Darczyńcy zamrozili 90 milionów dolarów na kampanię prezydencką Bidena

Darczyńcy zamrozili 90 milionów dolarów na kampanię prezydencką Bidena

Źródło:
"New York Times"

Brytyjska policja przekazała nowe informacje w sprawie odnalezienia ludzkich szczątków w walizkach w okolicach jednego z mostów w Bristolu. Poinformowano, że prawdopodobnie należą one do dwóch mężczyzn. Poszukiwania mężczyzny, który walizki pozostawił, przeniosły się do Londynu. Opublikowano też jego zdjęcie.

Zwłoki w walizkach na moście. Nowy komunikat policji

Zwłoki w walizkach na moście. Nowy komunikat policji

Źródło:
Reuters, BBC, tvn24.pl

Po poniedziałkowym ataku na szpital dziecięcy Ochmatdyt z wywiadem wojskowym w Kijowie skontaktował się rosyjski pilot. Przekazał dane, które pomogły zidentyfikować 30 dowódców z rosyjskiej dywizji ciężkich bombowców - pisze portal Ukraińska Prawda, powołując się na źródła w ukraińskim wywiadzie.

"Był wstrząśnięty atakiem na szpital". Pilot rosyjskiego bombowca miał przekazać Ukrainie dane

"Był wstrząśnięty atakiem na szpital". Pilot rosyjskiego bombowca miał przekazać Ukrainie dane

Źródło:
PAP

Sejm zgodził się na uchylenie immunitetu posła PiS, byłego szefa MON Mariusza Błaszczaka. Z wnioskiem w tej sprawie wystąpił pełnomocnik byłego dowódcy operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych generała Tomasza Piotrowskiego.

Sejm zdecydował w sprawie immunitetu Błaszczaka

Sejm zdecydował w sprawie immunitetu Błaszczaka

Źródło:
tvn24.pl, PAP

Sejm nie uchwalił w piątek nowelizacji Kodeksu karnego zakładającej dekryminalizację pomocy w aborcji oraz przerywania ciąży za zgodą ciężarnej do 12. tygodnia trwania ciąży. Lewica już zapowiedziała, że na kolejnym posiedzeniu Sejmu ponownie złoży projekt nowelizacji Kodeksu karnego w tej sprawie. - Będziemy go składać do skutku - zadeklarowała przewodnicząca klubu Lewicy Anna Maria Żukowska.

Sejm przeciw nowelizacji dotyczącej dekryminalizacji pomocy w aborcji. Lewica ponownie złoży projekt

Sejm przeciw nowelizacji dotyczącej dekryminalizacji pomocy w aborcji. Lewica ponownie złoży projekt

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie narażenia firmy na szkodę w wysokości 84 milionów złotych oraz wyrządzenia szkody w kwocie 2,6 miliona złotych - poinformowały w piątek Lasy Państwowe. Jak podano, chodzi o zakup i okoliczności produkcji nowych mundurów dla pracowników.

Lasy Państwowe zawiadamiają prokuraturę. Chodzi o nowe mundury

Lasy Państwowe zawiadamiają prokuraturę. Chodzi o nowe mundury

Źródło:
PAP

Porządkowanie praworządności na przykładzie sądu w Olsztynie. Tam dwaj sędziowie, których nazwiska były w ostatnich latach głośne, stanęli po dwóch stronach barykady. Sędzia Maciej Nawacki traci władzę, ale i chyba chęć do orzekania. Sędzia Paweł Juszczyszyn wraca do pracy, także w nowej roli. Materiał magazynu "Polska i Świat".

"Są problemy z jego pracą". Bodnar: warto to zbadać

"Są problemy z jego pracą". Bodnar: warto to zbadać

Źródło:
TVN24

Po ulewnych deszczach na ulicach miast meksykańskiego stanu Tamaulipas pojawiło się co najmniej 200 krokodyli - przekazały lokalne władze. Gady zostały odłowione i przeniesione w bezpieczne miejsce. Podkreślono jednak, że kolejne osobniki można nadal spotkać na obszarach zaludnionych.

Ponad 200 krokodyli na ulicach. Wszystko przez ulewy

Ponad 200 krokodyli na ulicach. Wszystko przez ulewy

Źródło:
CNN, CBS News

W popularnych tureckich kurortach jest w tym sezonie "znacznie spokojniej niż w poprzednich latach" - donoszą lokalne media. "Branża turystyczna w regionie Morza Egejskiego zmaga się z trudnym sezonem" - pisze Türkiye Today. W rozmowie z portalem tureccy hotelarze wskazują powody, dla których klienci wybierają inny kierunek.

"Kolejki" na greckie wyspy. Za to tutaj "znacznie spokojniej niż w poprzednich latach"

"Kolejki" na greckie wyspy. Za to tutaj "znacznie spokojniej niż w poprzednich latach"

Źródło:
euromonitor.com, Gazete Oksijen, Euronews, Türkiye Today, tvn24.pl

Premier Donald Tusk podczas środowego okrągłego stołu z wydawcami poświęconego kwestii zmian w prawie autorskim przekazał, że rząd "znajdzie satysfakcjonujące rozwiązania jeszcze w obecnym lipcowym cyklu senackim".

Ważna zapowiedź premiera w sprawie zmian w prawie autorskim

Ważna zapowiedź premiera w sprawie zmian w prawie autorskim

Źródło:
tvn24.pl

To bez wątpienia azjatycki ślub roku. Trwające od czterech miesięcy uroczystości towarzyszące ślubowi syna najbogatszego człowieka tego kontynentu wkraczają w najważniejszą fazę. W najbliższy weekend Anant Ambani i Redhika Merchant mają powiedzieć sobie "tak". Wydarzenie budzi ogromne zainteresowanie, a wśród gości nie brakuje osobistości ze świata.

Lata przygotowań, przepych i największe gwiazdy. Już w ten weekend ślub roku

Lata przygotowań, przepych i największe gwiazdy. Już w ten weekend ślub roku

Źródło:
BBC, CNN, Forbes, tvn24.pl

"On, po prostu, nie jest materiałem na przywódcę" - pisze o Donaldzie Trumpie "New York Times" w bezkompromisowym komentarzu redakcyjnym. Dziennik wzywa Amerykanów, by nie głosowali w nadchodzących wyborach na kandydata republikanów, "człowieka tak demonstracyjnie nieodpowiedniego do pełnienia urzędu prezydenta, jak żaden inny w długiej historii" USA.

"Kiedy ktoś nie zdaje tylu testów, nie dajesz mu najważniejszej pracy na świecie"

"Kiedy ktoś nie zdaje tylu testów, nie dajesz mu najważniejszej pracy na świecie"

Źródło:
The New York Times

Ogłoszono tytuły filmów, które znalazły się w Konkursie Głównym 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursowej szesnastce są między innymi "Zielona granica" Agnieszki Holland, "Dziewczyna z igłą" Magnusa von Horna, "Wrooklyn Zoo" Krzysztofa Skoniecznego oraz "Simona Kossak" Adriana Panka.

FPFF w Gdyni 2024. W konkursie filmy Holland, von Horna, Żuławskiego, Panka i Skoniecznego

FPFF w Gdyni 2024. W konkursie filmy Holland, von Horna, Żuławskiego, Panka i Skoniecznego

Źródło:
tvn24.pl

19 sierpnia startuje Top of the Top Sopot Festival, największe wydarzenie muzyczne tego lata. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość będzie można obejrzeć na antenie TVN. Czego możemy się spodziewać?

Opera Leśna pełna gwiazd. W sierpniu rusza Top of the Top Sopot Festival

Opera Leśna pełna gwiazd. W sierpniu rusza Top of the Top Sopot Festival

Źródło:
TVN24

"Doppelgänger. Sobowtór", "Godzilla i Kong: Nowe imperium" czy "Król Zanzibaru" - to tylko kilka tytułów, jakie w ostatnich dniach dodano do biblioteki platformy streamingowej Max. Wśród nowości znalazły się także cenione komedie, dramaty i wciągające dokumenty. Co warto obejrzeć?  

Nowości na Max. Kinowe hity i komedie w gwiazdorskiej obsadzie

Nowości na Max. Kinowe hity i komedie w gwiazdorskiej obsadzie

Źródło:
tvn24.pl