Polska nastolatka Sara James zachwyciła w półfinale "America’s Got Talent". "Nie ma wątpliwości, to był zwycięski występ"

Autor:
kgo//az
Źródło:
"America's Got Talent", People, tvn24.pl
Krzysztof Jaros zwycięzcą 13. edycji "Mam talent!"
Krzysztof Jaros zwycięzcą 13. edycji "Mam talent!"TVN
wideo 2/3
TVNKrzysztof Jaros zwycięzcą 13. edycji "Mam talent!"

Czternastoletnia wokalistka z Polski Sara James po raz kolejny zachwyciła jurorów "America’s Got Talent". W półfinale programu Polka zaśpiewała utwór "Rocket Man" Eltona Johna, a Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel nie szczędzili jej komplementów. O tym, czy wokalistka awansuje do finału, dowiemy się w środę.

W nocy z wtorku na środę czasu polskiego Sara James wystąpiła w jednym z pięciu półfinałów tegorocznej edycji programu "America’s Got Talent". Polka wyszła na scenę jako ostatnia. Jeszcze przed jej występem na telebimie wyświetlono nagranie, w którym pokazano Sarę wraz z jej rodziną. Przypomniano też fragmenty występu 14-latki w eliminacjach.

James zaśpiewała hit Eltona Johna

W półfinale polska wokalistka zaśpiewała przebój Eltona Johna "Rocket Man". Jej występ ponownie zachwycił jurorów, którzy jak poprzednio oklaskiwali nastolatkę na stojąco. - Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał, jakby był twój - chwalił Sarę Simon Cowell.

Entuzjastycznie występ Polki oceniła też Heidi Klum. Jurorka stwierdziła, że 14-latka była na scenie "wspaniała" i "rewelacyjna". Cowellowi przyznała, że ten "rzeczywiście wie, jak znaleźć wielką gwiazdę". - Nie ma wątpliwości, to był zwycięski występ, twój talent, twój głos, twój wygląd, to wszystko jest wspaniałe - dodał kolejny juror, aktor Howie Mandel.

Mimo entuzjastycznej reakcji jury Sara James nie może być jeszcze pewna awansu do finału. Widzowie programu mają dobę na zagłosowanie na swojego faworyta, a wyniki zostaną ogłoszone we środę wieczorem (noc ze środy na czwartek czasu polskiego) na antenie stacji NBC.

Cowell zachwycony Sarą James

Sara James po raz pierwszy oczarowała jurorów programu "America’s Got Talent" podczas eliminacji. Wtedy 14-latka wybrała piosenkę Billie Eilish i Khalida "Lovely". Jej wykonanie tak spodobało się Cowellowi, że ten postanowił skorzystać z tzw. złotego przycisku, który gwarantuje udział w półfinałach, bez konieczności przechodzenia kolejnych etapów.

- Wcisnąłem złoty przycisk dla Sary, bo w mojej opinii jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, żeby wziąć udział w przesłuchaniach do "America's Got Talent" i zobaczyć, czy marzenia się spełniają. To naprawdę do mnie przemówiło, bo 20 lat temu miałem podobne myśli. Nie miałem tylko jej talentu - mówił juror.

Kim jest Sara James?

Sara Egwu-James w czerwcu skończyła 14 lat. Pochodzi ze Słubic, jest córką Polki i Nigeryjczyka. Talent muzyczny odziedziczyła po tacie, który występował w programach takich jak "X Factor" czy "Bitwa na głosy". Nastolatka uczęszcza do podstawówki i do szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu.

Popularność przyniosło jej zwycięstwo w czwartej edycji programu "The Voice Kids" w 2021 roku. Jesienią tego samego roku James reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie udało jej się powtórzyć sukcesu Roksany Węgiel i Viki Gabor, które we wcześniejszych latach wygrywały dziecięcą Eurowizję, jednak jej występ zebrał bardzo dobre oceny i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

ZOBACZ TEŻ: Sara James zobaczyła Billie Eilish na żywo. Pierwszy raz od występu w "America’s Got Talent"

Autor:kgo//az

Źródło: "America's Got Talent", People, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Forum

Pozostałe wiadomości