TVN24 | Kultura i styl

Bruce Willis na tę miłość czekał pół wieku. Kim jest Emma Heming, która opiekuje się chorym aktorem?

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mbl//az
Źródło:
Instagram, tvn24.pl, brightside.me
Bruce Willis otrzymuje w Paryżu Order Sztuki i Literatury. Wydarzeniu przygląda się żona. Wideo z marca 2022 roku
Bruce Willis otrzymuje w Paryżu Order Sztuki i Literatury. Wydarzeniu przygląda się żona. Wideo z marca 2022 rokuReuters Archive
wideo 2/4
Reuters ArchiveBruce Willis otrzymuje w Paryżu Order Sztuki i Literatury. Wydarzeniu przygląda się żona. Wideo z marca 2022 roku

Bruce Willis spotkał swoją bratnią duszę w wieku 52 lat. Od jakiegoś czasu wiódł życia singla. Wcześniej rozwiódł się z Demi Moore, z którą ma troje dzieci. Nie spodziewał się, że największa przygoda jeszcze przed nim. Kim jest obecna żona emerytowanego aktora, Emma Heming Willis?

W 1987 roku Bruce Willis ożenił się z Demi Moore. W drugiej połowie lat 80 i w latach 90. byli "złotą parą" Hollywood. Doczekali się trzech córek. Ich kariery rozkwitały. Bruce Willis grał w serialu "Na wariackich papierach", dzięki któremu zyskał wielu fanów. Rola w "Szklanej pułapce" w 1988 roku otworzyła mu drogę do wielkiej kariery w świecie kina akcji.

Moore w latach 90. olśniewała fanów w filmach "Uwierz w ducha", "Niemoralna propozycja" czy "Ludzie honoru". Okazało się jednak, że poza czerwonym dywanem, gdzie małżonkowie szeroko się uśmiechali, rzeczywistość nie była już tak kolorowa.

Willis i Moore rozwiedli się w zgodzie 2000 roku. Nie było publicznego prania brudów, walki o majątek czy alimenty. Aktorzy nie podali przyczyny, dla której ich rodzina się rozpadła. O relacji z aktorem Demi Moore opowiedziała dopiero w swojej autobiografii "Intymnie. Moje wspomnienia", opublikowanej w 2019 roku.

20 lat po rozwodzie nadal w dobrych relacjach

W autobiografii Moore wyznała między innymi, że Willis nie do końca wspierał ją w rozwoju kariery i wolałby, żeby spędzała więcej czasu z dziećmi w domu. Ostatecznie oboje poszli w swoją stronę i pozostali przyjaciółmi.

Moore zajmuje ważne miejsce w życiu Willisa, była obecna na jego ślubie z Emmą Heming. Aktor ma też bliskie relacje z córkami z pierwszego małżeństwa, co można zobaczyć między innymi na ich instagramowych kontach.

W 2020 roku Bruce Willis spędził okres kwarantanny w domu eksżony, razem z dorosłymi już córkami. Emma nie miała nic przeciwko temu. Media obiegły zdjęcia rozwiedzionych 20 lat wcześniej aktorów i córek, ich partnerów i zwierząt - wszyscy w pasiastych piżamach.

"Od razu się w niej zakochałem"

W 2004 roku Willis był krótko zaręczony z aktorką Brooke Burns, jednak para rozstała się po 10 miesiącach związku. W 2007 roku gwiazdor "Szklanej pułapki" poznał 24 lata młodszą modelkę i aktorkę Emmę Heming. Miał wtedy 52 lata, ona 29.

- Od wielu lat byłem singlem i większość tego czasu byłem nieszczęśliwy. Byłem w ciemnym miejscu. Nie sądziłem, że związek stanie się odpowiedzią na moje problemy. Mówiłem sobie: '"jestem sam, ale nie jestem samotny". Tyle że po prostu się oszukiwałem - wspomina.

- Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy, byłam zaskoczona, jak bardzo on jest czarujący, zabawny i niesamowicie przystojny - opowiada z kolei Heming Willis w rozmowie z amerykańskimi mediami. - Od razu się w niej zakochałem - dodaje mąż.

"Czczę kobiety"

Bruce Willis twierdzi, że spotkanie z Emmą Heming odmieniło jego życie. - Przeszedłem od fazy "piep....a miłość", do fazy "miłość jest odpowiedzią". Zacząłem spotykać się z Emmą i stałem się dużo szczęśliwszy - opowiada.

W 2009 roku Willis i Heming wzięli ślub. Modelka do swojego nazwiska dodała nazwisko męża. Niedługo po ślubie na świat przyszły dwie córeczki - Mabel i Evelyn. Nagle Bruce Willis został otoczony pięcioma córkami. Aktor lubi taki stan rzeczy. - Czczę kobiety, w ich towarzystwie czuję się bezpieczniejszy - skomentował.

Obie rodziny bardzo się wspierają i chętnie pozują razem na zdjęciach. Córka Willisa i Moore, Rumer Willis, z okazji dnia matki składała życzenia nie tylko swojej mamie, ale też macosze. - Dziękuję, że dałaś mi dwie piękne siostrzyczki. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam cię w moim życiu. Kocham cię - napisała na Instagramie do Heming.

Powiedzieli sobie "tak" drugi raz

Willis i Heming są tak w sobie zakochani, że postanowili odnowić przysięgę małżeńską. W 10 rocznicę ślubu, w 2019 roku, ponownie powiedzieli sobie "tak". Na uroczystości obecna była Demi Moore. - Jestem mile widziana w rodzinie Emmy, tak ja ona jest mile widziana w mojej - skomentowała aktorka.

Świadkami zostały córki małżonków - Mabel i Evelyn. "Uczciliśmy narodziny, miłość i nasze szczęśliwe życie" - napisała Heming na Instagramie. Historia Heming i Wilisa pokazuje, że nigdy nie jest za późno na znalezienie prawdziwej miłości i bratniej duszy.

- Nigdy nie chcę być z dala od niej. To najbardziej wyjątkowy związek w moim życiu - opowiada gwiazdor kina akcji.

Afazja i koniec kariery

Życie Wilisa i Heming to nie tylko bajka. 30 marca rodzina aktora poinformowała o jego chorobie i zakończeniu kariery. Zdiagnozowano u niego afazję - stan związany z uszkodzeniem struktur mózgowych. Utrudnia to między innymi zdolność mówienia, pisania, słuchania i czytania.

Pod postem w mediach społecznościowych informujących o problemach podpisała się cała rodzina Willisa: Heming, Moore oraz pięć córek. Ostatnio na jaw zaczęły wychodzić nowe szczegóły dotyczące choroby. Media donoszą, że filmowcy od lat wiedzieli o problemach gwiazdora, ale mimo to angażowali go do ról, bo jego twarz przyciągała miliony widzów do kin.

Aktor miał czuć się na planie zagubiony. Według świadków nie do końca był świadomy tego, co się dzieje, chociaż bardzo się starał wypaść dobrze. Trzeba mu było skracać dialogi, podpowiadać kwestie przez słuchawkę, podstawiać dublera w najbardziej ryzykownych scenach.

Razem na dobre i na złe

O tym, jak wygląda jej obecne życie, Emma Heming Willis opowiedziała ostatnio w amerykańskich mediach. Przyznała, że opieka nad wszystkimi członkami rodziny odbija się na jej zdrowiu psychicznym i ogólnym stanie zdrowia.

- Każdego dnia znalezienie czasu dla siebie jest wyzwaniem. Potrzeby rodziny stały się dla mnie ważniejsze niż moje własne. Ale w końcu zrozumiałam, że takie poświęcenie nie czyni ze mnie bohaterki - wyznała.

Mimo problemów rodzina nadal wydaje się być szczęśliwa. Heming publikuje zdjęcia i nagrania, na których oboje z mężem wyglądają na zadowolonych i zakochanych.

Autor:mbl//az

Źródło: Instagram, tvn24.pl, brightside.me

Źródło zdjęcia głównego: Joe Seer/Shutterstock

Pozostałe wiadomości