Budka: Nie kupujcie kota w worku. Dajcie czas stronie samorządowej

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, PAP
Budka: zwracamy się, aby przełożyć posiedzenie dotyczące ratyfikacji Funduszu Odbudowy o dwa tygodnie
Budka: zwracamy się, aby przełożyć posiedzenie dotyczące ratyfikacji Funduszu Odbudowy o dwa tygodnieTVN24
wideo 2/7
Budka: zwracamy się, aby przełożyć posiedzenie dotyczące ratyfikacji funduszu odbudowy o dwa tygodnieTVN24

Dajcie czas stronie samorządowej, która była bardzo blisko wynegocjowania dobrych dla Polski warunków z rządem - powiedział szef PO Borys Budka, który zaapelował o dodatkowe dwa tygodnie na negocjacje w sprawie kształtu Krajowego Planu Odbudowy. W najbliższy wtorek Sejm zajmie się projektem ustawy w sprawie ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy, dla którego KPO jest podstawą. Posłowie KO nie mówią jednoznacznie, jakie klub przyjmie stanowisko podczas głosowania. Część z nich przestrzega przed "kupowaniem kota w worku", inni deklarują poparcie.

Rada Ministrów w piątek przyjęła Krajowy Plan Odbudowy. Wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda przekazał, że dokument został wysłany do Komisji Europejskiej. Z unijnego Funduszu Odbudowy Polska będzie miała do dyspozycji około 58 miliardów euro. Na tę kwotę składa się 23,9 mld euro dotacji i 34,2 mld euro pożyczek.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Krajowy Plan Odbudowy jest podstawą do sięgnięcia po środki z Funduszu Odbudowy. Taki dokument musi przygotować każde państwo członkowskie i - zgodnie z pierwotnym terminem - miało przedstawić Komisji Europejskiej do 30 kwietnia. Ostateczna forma Krajowego Planu Odbudowy, który określa zasady wykorzystania Funduszu Odbudowy musi być gotowa dopiero 14 maja.

W najbliższy wtorek, 4 maja, na dodatkowym posiedzeniu Sejm ma się zająć projektem ustawy w sprawie ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej, która ma związek z Funduszem Odbudowy. Szef klubu Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk poinformował w piątek, że oficjalnie klub KO ma zająć stanowisko w tej sprawie w tym samym dniu.

Budka: zapraszamy wszystkie kluby do wysłuchania strony samorządowej

Szef Platformy Borys Budka w sobotę oświadczył, że jest potrzeba "wydatkowania środków z Krajowego Planu Odbudowy w sposób uczciwy, transparentny, efektywny, ale przede wszystkim sprawiedliwy". - Dzisiaj nie czas na to, żeby kupować kota w worku. Dzisiaj czas na to, by polski parlament najpierw zagwarantował, aby w określonych ramach rząd musiał wydatkować te pieniądze, a dopiero później, by Sejm i Senat zatwierdził ratyfikację dochodów własnych - powiedział.

Budka zaapelował przy tym o przełożenie posiedzenia zaplanowanego na czwartego maja o dwa tygodnie. - Dokładnie taki czas dała Komisja Europejska. Dała dodatkowy czas na to, by rządy przedstawiły ostateczne wersje krajowych planów odbudowy - przypominał.

- Na wtorek, na 4 maja, zapraszamy do parlamentu wszystkie kluby i koła parlamentarne, by raz jeszcze, wspólnie, przy otwartych drzwiach, przy udziale mediów, wysłuchać stronę samorządową, organizacje społeczne, związki zawodowe i przedsiębiorców, czego tak naprawdę brakuje w Krajowym Planie Odbudowy, który rząd dopychał kolanem wczoraj i przesyłał do Komisji Europejskiej - oświadczył szef PO.

Budka zaapelował do Lewicy i posłów Polski 2050 Szymona Hołowni: - Nie kupujcie kota w worku. Dajcie czas stronie samorządowej, która była bardzo blisko wynegocjowania dobrych dla Polski warunków z rządem, żeby te 14 dni wykorzystać właśnie na to.

Budka do ugrupowań sejmowych: dajcie stronie samorządowej 14 dni na wynegocjowanie dobrych warunków
Budka do ugrupowań sejmowych: dajcie stronie samorządowej 14 dni na wynegocjowanie dobrych warunkówTVN24

"Chcemy mieć pewność, że pieniądze nie zostaną zmarnowane"

Posłowie KO, z którymi rozmawiała Polska Agencja Prasowa, różnią się w ocenach, co klub powinien zrobić. Zastrzeżenia do kształtu KPO ma ekonomista i poseł KO, profesor Dariusz Rosati. - Chcemy mieć pewność, że pieniądze nie zostaną zmarnowane i wykorzystane przez PiS na cele niemające związku z pomyślnym rozwojem Polski. Takiej gwarancji na dziś nie mamy - powiedział poseł.

Jak dodał, to, co z rządem wynegocjowała w tym tygodniu Lewica w sprawie KPO to "kropla w morzu potrzeb". - Częściowo to w ogóle już jest w przepisach unijnych, w rozporządzeniu dotyczącym planów odbudowy, częściowo, jak w przypadku mieszkań, to w ogóle nie pasuje do planu odbudowy. Więc to, co tam zostało wynegocjowane, to daleko za mało jeszcze, żeby mówić o udzieleniu poparcia ratyfikacji - ocenił Rosati.

Jak dodał, we wtorek rano zbiera się sejmowa Komisja Finansów Publicznych. - Może będzie tam można jeszcze dopytać o wiele rzeczy, natomiast ostateczną decyzję, jako klub podejmiemy przed posiedzeniem Sejmu - przekazał.

"Chcemy zgłosić poprawki do ustawy ratyfikacyjnej"

- Jeżeli sprawę rozpatrywać z punktu widzenia systemu parlamentarno-gabinetowego, to powinno być tak, że odbywa się głosowanie, opozycja jest przeciw, rząd za. Jeśli nie ma większości, to po głosowaniu odbywają się negocjacje między rządem i opozycją w sprawie warunków poparcia - powiedział poseł Jarosław Urbaniak. - Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że to musi być tylko jedno głosowanie - podkreślił.

W piątek w tej sprawie zebrało się kolegium klubu KO. Jak powiedziała wiceprzewodnicząca klubu i liderka Zielonych Małgorzata Tracz, ostateczna decyzja co do sposobu głosowania zależy od wielu czynników.

- Chcemy zgłosić poprawki do ustawy ratyfikacyjnej, dotyczące komitetu monitorującego, wpływu samorządów na rozdział pieniędzy i tego, by dostały one 40 procent, a także jawności procedur - poinformowała Tracz. - Chcemy też, by ratyfikacja odbywała się większością 2/3 - dodała posłanka. W tej ostatniej sprawie klub KO złożył w Sejmie projekt uchwały, popieranej przez wszystkie kluby opozycyjne.

Małgorzata TraczTVN24

"Wyznaczając głosowanie na 4 maja, rząd najwyraźniej chce, abyśmy kupowali kota w worku"

Inna wiceszefowa klubu KO Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna) zapowiada, że do ostatecznej decyzji jeszcze daleko. Jako absolutnie podstawowy warunek poparcia wskazała na przyjęcie przez rząd poprawek klubu KO. - Nie może być tak, że z tych 30 procent dla samorządów pochodzi głównie z części pożyczkowej, a to, co otrzyma rząd, głównie z części dotacyjnej - zaznaczyła posłanka.

Zwróciła uwagę, że nie jest gotowy jeszcze w ostatecznej wersji Krajowy Plan Odbudowy, bo czas na jego przygotowanie został przedłużony do 14 maja. - Wyznaczając głosowanie na 4 maja, rząd najwyraźniej chce, abyśmy kupowali kota w worku - stwierdziła Lubnauer.

Katarzyna LubnauerTVN24

Joński zaniepokojony metodą głosowania

Posła Dariusza Jońskiego (iPL) niepokoi z kolei metoda głosowania (tylko za pomocą tabletu), którą wyznaczyło kierownictwo Sejmu. - Będę żądał od pani marszałek wyjaśnień dlaczego wprowadza nowe zasady, które ograniczają możliwość oddania głosu przez parlamentarzystów. Tego nigdy nie było, nawet w szczycie pierwszej, drugiej czy trzeciej fali pandemii. Zawsze można było głosować albo przez tablet, albo kartę - powiedział Joński.

Dariusz Joński nie był na razie w stanie powiedzieć, jak posłowie związani z Inicjatywą Polska będą głosować we wtorek. - W poniedziałek wieczorem mamy posiedzenie zarządu, będziemy rozmawiać na ten temat - zaznaczył.

"Na krótką metę na tym stracimy, ale na dłuższą nam się to opłaci"

Za ratyfikacją chce np. głosować poseł Franciszek Sterczewski (bezpartyjny), choć - jak zastrzega - również ma wątpliwości co do kształtu KPO. - Wiemy, że Krajowy Plan Odbudowy nie będzie idealny, uważam, że wiele elementów można było lepiej przygotować. Rozumiem zarzuty, że te środki faktycznie mogą być niesprawiedliwie dzielone, że istnieje ryzyko różnych nieprawidłowości, ale uważam, że ostatecznie trzeba go poprzeć, ponieważ jest to w interesie zarówno Polski, jak i Unii Europejskiej - powiedział poseł KO.

Jak dodał, żałuje, że w sprawie Funduszu Odbudowy i KPO nie udało się wypracować wspólnego stanowiska opozycji. - Gdybyśmy jako opozycja mieli tutaj wspólny front, moglibyśmy wywierać presję i mieć realny wpływ na poprawę Krajowego Planu Odbudowy. Należy ubolewać, że tak się nie stało, trzeba było szukać takiej współpracy jak w Rzeszowie. Ale tak, jak opozycja głosowała razem z PiS nad "piątką dla zwierząt", tak trzeba poprzeć dobry, niepisowski fundusz unijny - podkreślił Sterczewski.

W czasie majówki zbierają się władze partii tworzących Koalicję Obywatelską - swoją Radę Krajową mają m.in. Zieloni, zarząd będą miały Nowoczesna i Inicjatywa Polska. Ma się także jeszcze zbierać kolegium klubu, a nawet nie jest wykluczony cały klub. 

Trzaskowski: wszyscy potrzebujemy tych pieniędzy, ale one muszą być wydane w sposób sprawiedliwy
Trzaskowski: wszyscy potrzebujemy tych pieniędzy, ale one muszą być wydane w sposób sprawiedliwyTVN24

Autorka/Autor:pp, akw\mtom

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Wybory w USA, w których o prezydenturę rywalizują Kamala Harris i Donald Trump, trwają. Spływają pierwsze, cząstkowe wyniki i sondaże. Według stacji CNN Kamala Harris zdobyła stan Vermont, Massachusetts, Maryland i Dystrykt Kolumbia, co daje jej 27 głosów elektorskich. Donald Trump zdobył Kentucky, Indianę, Wirginię Zachodnią, Florydę, Tennessee, Alabamę, Missouri i Oklahomę i ma w tej chwili 90 głosów elektorskich. W TVN24 i w TVN24 GO trwa całonocny program "Czas decyzji. Ameryka wybiera". Wydarzenia z USA relacjonujemy również w tvn24.pl.

Wybory w USA. Pierwsze sondaże i wyniki. CNN: 90 głosów elektorskich dla Trumpa, 27 dla Harris

Wybory w USA. Pierwsze sondaże i wyniki. CNN: 90 głosów elektorskich dla Trumpa, 27 dla Harris

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, PAP, CNN, Reuters

O rezultacie tegorocznych wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych rozstrzygną prawdopodobnie wyniki z siedmiu swing states, czyli stanów wahających się. To Pensylwania, Michigan, Wisconsin, Karolina Północna, Georgia, Arizona i Nevada. Łącznie do zgarnięcia w nich są 93 głosy elektorskie. Na bieżąco będziemy tu prezentowali spływające z tych stanów sondażowe wyniki.

Od nich mogą zależeć losy prezydentury. Siedem stanów, aż 93 głosy elektorskie. Kto tu wygra?

Od nich mogą zależeć losy prezydentury. Siedem stanów, aż 93 głosy elektorskie. Kto tu wygra?

Źródło:
TVN24, CNN

Ostrożny optymizm – takie nastroje panują w sztabach wyborczych republikanów i demokratów, wynika z relacji reporterek CNN Pauli Newton i Karin Caify, które połączyły się ze studiem TVN24 po godzinie 23, by widzom w Polsce opisać sytuację w USA w ostatnich godzinach głosowania.

Reporterki CNN dla TVN24: w obu sztabach "ostrożny optymizm"

Reporterki CNN dla TVN24: w obu sztabach "ostrożny optymizm"

Źródło:
TVN24

Kamala Harris zaapelowała do Amerykanów o udział w wyborach prezydenckich. - Zachęcam wszystkich do wyjścia z domu - powiedziała w wywiadzie dla stacji radiowej z Georgii. To jeden z wahających się i kluczowych dla wyniku wyborów stanów.

Kamala Harris zabrała głos w dniu wyborów. Mówi o "punkcie zwrotnym"

Kamala Harris zabrała głos w dniu wyborów. Mówi o "punkcie zwrotnym"

Źródło:
PAP

110-letnia Viola Ford Fletcher oddała w Oklahomie swój głos na Kamalę Harris - poinformowało CNN. Kobieta jest najstarszą znaną osobą, która przeżyła masakrę rasową w Tulsie w 1921 roku.

Najstarsza ocalała z masakry rasowej w 1921 roku oddała głos w wyborach

Najstarsza ocalała z masakry rasowej w 1921 roku oddała głos w wyborach

Źródło:
CNN

Miliarder Elon Musk przekazał, że spędzi wieczór wyborczy w Mar-a-Lago na Florydzie, gdzie Donald Trump i jego sztab będą oczekiwać na wyniki wyborów. Właściciel Tesli, SpaceX i platformy X bardzo aktywnie wspierał republikanina w jego kampanii.

Musk spędzi wieczór wyborczy w sztabie Trumpa

Musk spędzi wieczór wyborczy w sztabie Trumpa

Źródło:
PAP

Andrzej Morozowski rozmawiał w "Tak jest" w TVN24 ze swoimi gośćmi na temat wyborów w Stanach Zjednoczonych. Profesor Roman Kuźniar, politolog, przyznał, że "nie da się absolutnie powiedzieć, kto ma większe szanse na zwycięstwo". Wybory z Pensylwanii relacjonowała reporterka Katrzyna Kolenda-Zaleska.

Takiej sytuacji nie było "nigdy w historii", kluczowy stan "podzielony pół na pół"

Takiej sytuacji nie było "nigdy w historii", kluczowy stan "podzielony pół na pół"

Źródło:
TVN24

Policja zatrzymała przy Kapitolu mężczyznę, który miał pochodnię i rakietnicę. "Śmierdział benzyną" - podały służby. W Georgii tymczasowo wstrzymano głosowanie w związku z groźbami zamachów bombowych pochodzącymi z rosyjskich domen. Podobne groźby odnotowano też w innych stanach.

Chciał wejść do Kapitolu z pochodnią i rakietnicą. "Śmierdział benzyną"

Chciał wejść do Kapitolu z pochodnią i rakietnicą. "Śmierdział benzyną"

Źródło:
PAP, Reuters

Trwa głosowanie w wyborach prezydenckich w USA. Języczkiem u wagi może okazać się Pensylwania, w której do zdobycia jest 19 głosów elektorskich. Sondażowe różnice między Kamalą Harris a Donaldem Trumpem mieściły się tu w granicach błędu statystycznego. Według modelu statystycznego analityka Nate'a Silvera, kandydat, który wygra Pensylwanię, ma 98 procent szans na zwycięstwo w wyborach.

Oni mogą zdecydować, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych

Oni mogą zdecydować, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Republikański kandydat na prezydenta USA Donald Trump zagłosował w jednym z lokali w miejscowości West Palm Beach na Florydzie. - Mamy cudowny kraj, ale jest to kraj, który ma kłopoty, duże kłopoty. Na wiele różnych sposobów. Musimy to wszystko ogarnąć - mówił później w rozmowie z dziennikarzami. Wieczorem w centrum kongresowym niedaleko swojej posiadłości w tym stanie Trump organizuje wieczór wyborczy.

Donald Trump zagłosował na Florydzie. "Będę pierwszym, który to przyzna"

Donald Trump zagłosował na Florydzie. "Będę pierwszym, który to przyzna"

Źródło:
tvn24.pl

- Demokratyczna administracja byłaby dla Europy i dla świata, jak sądzę, o niebo lepsza - oceniła w "Faktach po Faktach" w TVN24 doktor Patrycja Sasnal, amerykanistka. Wraz z innymi gośćmi programu komentowała wyścig po fotel prezydenta USA i towarzyszącą mu kampanię. Jak stwierdził Maciej Czarnecki z "Gazety Wyborczej", "smutne jest trochę to, że o ile jest wielka mobilizacja, to głosuje się przede wszystkim przeciwko komuś, przeciwko temu drugiemu obozowi".

Co napędza wyborców obu obozów? "Głosuje się przede wszystkim przeciwko komuś"

Co napędza wyborców obu obozów? "Głosuje się przede wszystkim przeciwko komuś"

Źródło:
TVN24

Grupa Mulliez, do której należy sieć sklepów wielkopowierzchniowych Auchan, przedstawiła we wtorek przedstawicielom pracowników proponowany plan zwolnień, który obejmuje łącznie 2389 miejsc pracy we Francji. Spółka uzasadniła swoje plany problemami finansowymi - poinformowała agencja AFP.

Auchan przedstawił plan likwidacji prawie 2400 miejsc pracy

Auchan przedstawił plan likwidacji prawie 2400 miejsc pracy

Źródło:
PAP

W dotkniętej przez powodzie miejscowości Paiporta, która położona jest w prowincji Walencja, utworzono cmentarzysko zniszczonych samochodów. Codziennie przybywa na nim pokrytych błotem aut.

Cmentarzysko samochodów. "Wszystko straciliśmy"

Cmentarzysko samochodów. "Wszystko straciliśmy"

Źródło:
Reuters

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami, które mogą ograniczać widzialność. Alarmy obowiązują w 16 województwach. Sprawdź, gdzie aura będzie groźna.

Prawie cała Polska objęta ostrzeżeniami

Prawie cała Polska objęta ostrzeżeniami

Aktualizacja:
Źródło:
IMGW

We wtorkowym losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana, co oznacza, że kumulacja rośnie do 400 milionów złotych. W Polsce odnotowano jedną wygraną IV stopnia. Oto liczby, które wylosowano 5 listopada 2024 roku.

Potężna kumulacja w Eurojackpot

Potężna kumulacja w Eurojackpot

Źródło:
tvn24.pl

- Polska ma miejsce w polityce światowej i to dzisiaj słychać. Uważam, że każdy prezydent Stanów Zjednoczonych, ktokolwiek by nim nie był, musi szanować Polskę i jej pozycję w Europie - powiedział w TVN24 senator Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, były minister spraw zagranicznych i były marszałek Sejmu. Gość "Kropki nad i" mówił też o potencjalnym kandydacie KO w wyborach prezydenckich.

Schetyna: Tak już nigdy nie będzie. Polska ma miejsce w polityce światowej i to dzisiaj słychać

Schetyna: Tak już nigdy nie będzie. Polska ma miejsce w polityce światowej i to dzisiaj słychać

Źródło:
TVN24

W czternastu stanach USA wyborcy nie muszą okazywać dokumentu tożsamości w lokalu wyborczym. Brak tego wymogu jest wykorzystywany do podważania rzetelności procesu wyborczego w Stanach Zjednoczonych. Autorzy dezinformacji uderzają głównie w Kalifornię, gdzie szansę na wygraną ma Kamala Harris. Tłumaczymy, jak wygląda tam weryfikacja wyborców.

"Paranoja wyborów" w Kalifornii? Nie, tam wyborców weryfikują inaczej

"Paranoja wyborów" w Kalifornii? Nie, tam wyborców weryfikują inaczej

Źródło:
Konkret24
Diagnoza, recepta i lekarstwo. Doktor Trump chce drugiej operacji

Diagnoza, recepta i lekarstwo. Doktor Trump chce drugiej operacji

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Północne regiony Indii od tygodni zmagają się z ekstremalnym smogiem. W stolicy kraju - Nowym Delhi - poziom zanieczyszczenia kilkukrotnie przekracza dopuszczalne normy. Z powodu skali problemu rozważany jest scenariusz wywołania sztucznego deszczu w celu poprawy jakości powietrza.

"Najbliższe 10 dni będzie kluczowych". Chcą wywołać sztuczny deszcz

"Najbliższe 10 dni będzie kluczowych". Chcą wywołać sztuczny deszcz

Źródło:
Reuters

Na jednej z grup facebookowych mieszkańców Bemowa pojawiło się nagranie, na którym widać, jak podczas spaceru kobieta bije dziecko w wózku. Sprawą zajmuje się policja, która zdążyła już zidentyfikować rodzinę dziecka i zapukać do jej drzwi.

Dziecko w wózku bite na ulicy. Sprawą zajmuje się policja

Dziecko w wózku bite na ulicy. Sprawą zajmuje się policja

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Poznańscy policjanci poszukiwali dwóch osób, które mogą mieć związek z pożarem, do którego doszło na molo na Jeziorze Strzeszyńskim. Wizerunki nastolatków uchwyciły kamery monitoringu. Funkcjonariusze apelowali o pomoc w ich identyfikacji. Już po kilku godzinach się to udało.

Spłonęło molo na Jeziorze Strzeszyńskim, straty oszacowano na milion. Ustalili tożsamość poszukiwanych

Spłonęło molo na Jeziorze Strzeszyńskim, straty oszacowano na milion. Ustalili tożsamość poszukiwanych

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, KMP Poznań
Adwokaci mieli pomagać "gangowi trucicieli". Wciąż są w zawodzie

Adwokaci mieli pomagać "gangowi trucicieli". Wciąż są w zawodzie

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało projekt rozporządzenia, z którego wynika, że 11 listopada w Warszawie miałby obowiązywać zakaz noszenia broni. Tego dnia w stolicy zaplanowane są uroczystości z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Zakaz noszenia broni w Warszawie 11 listopada. Jest projekt rozporządzenia

Zakaz noszenia broni w Warszawie 11 listopada. Jest projekt rozporządzenia

Źródło:
PAP

Europejska Akademia Filmowa ogłosiła listę nominowanych do tegorocznych Europejskich Nagród Filmowych. Trzy nominacje trafiły do filmu polsko-szwedzkiego twórcy Magnusa von Horna "Dziewczyna z igłą", a polska produkcja "W zawieszeniu" Ukrainki Aliny Maksimenko znalazła się wśród nominowanych w kategorii Europejski Film oraz Europejski Film Dokumentalny.

Europejskie Nagrody Filmowe 2024. Polskie akcenty na liście nominowanych

Europejskie Nagrody Filmowe 2024. Polskie akcenty na liście nominowanych

Źródło:
tvn24.pl

Stacja TVN24 w październiku była najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w kraju z 5,83 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. "Fakty" TVN były najchętniej wybieranym serwisem informacyjnym, a portal tvn24.pl najczęściej czytanym serwisem internetowym stacji telewizyjnej.

Świetne wyniki TVN24, tvn24.pl i "Faktów" TVN. Dziękujemy!

Świetne wyniki TVN24, tvn24.pl i "Faktów" TVN. Dziękujemy!

Źródło:
tvn24.pl

Uroczystą premierę najnowszej odsłony "Listów do M." można podsumować jednym hasłem: niemożliwe nie istnieje, bo przecież nierealne wydawało się, aby szósta część popularnej serii bardziej podobała się widzom niż wszystkie poprzednie. Recenzje po pokazie okazały się jednak wyjątkowo entuzjastyczne.

Plejada gwiazd na premierze świątecznego hitu

Plejada gwiazd na premierze świątecznego hitu

Źródło:
TVN24