Pomorze

Turyści wyjechali, śmieci zostały. Nurkowie pokazali, co zalega na dnie Bałtyku

Pomorze

Nurkowie posprzątali dno Bałtyku
Nurkowie posprzątali dno Bałtykutvn24
wideo 2/4

Kapelusze, kłódki z wyznaniem miłości, butelki i okulary. To tylko część rzeczy, które wyłowili nurkowie z wody przy molo w Międzyzdrojach. Szczecińska grupa "Black Angel Divers" nagrała film ze sprzątania dna Bałtyku.

Black Angel Divers to szczecińska grupa przyjaciół, która nurkuje wspólnie od wielu lat. Tym razem postanowili sprawdzić, co kryje się pod wodą w okolicach molo w Międzyzdrojach.

Na pierwszy rzut oka plaża wydaje się czysta. Podczas nurkowania zobaczyli jednak, co zalega na dnie Bałtyku. Monety, prawdopodobnie wrzucane na szczęście, butelki i puszki. Znalazły się nawet kapelusze, okulary i kłódki z imionami zakochanych. Nurkowie nagrali film i opublikowali go na jednym z portali społecznościowych.

- Przyjemne z pożytecznym w miejscu, które wszyscy znacie. Pozdrawiamy serdecznie Gosię i Macieja, mamy nadzieje, że wasze uczucie przetrwa dłużej niż kłódka i wakacje - skomentowała grupa przy zamieszczonym nagraniu.

Nurkowie zebrali tyle śmieci, ile byli w stanie. Grupa planuje jednak powtarzać akcję, bo mimo że turyści wyjechali, ich śmieci zostały.

Nurkowie wyłowili m.in. kapelusze, butelki i okularyBlack Angel Divers

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Black Angel Divers

Pozostałe wiadomości