TVN7 bez przedłużonej koncesji. Adwokat: członkowie KRRiT mają mało czasu. Medioznawca: to wygląda na grę nerwów

Źródło:
TVN24
"Prezydent wyraził swoją opinię co do tego, w jaki sposób należy rozumieć obecną ustawę"
"Prezydent wyraził swoją opinię co do tego, w jaki sposób należy rozumieć obecną ustawę"TVN24
wideo 2/6
"Prezydent wyraził swoją opinię co do tego, w jaki sposób należy rozumieć obecną ustawę"TVN24

TVN7 wciąż nie ma przedłużonej koncesji. Do jej końca pozostało 15 dni. Agnieszka Wiercińska-Krużewska, adwokat, partner w kancelarii WKB, mówiła w TVN24 w czwartek, że dyskusja wokół niej "przypomina tę wokół przyznania koncesji TVN24 jesienią". - Tutaj mamy do czynienia z koncesją na nadawanie naziemne, czyli tak naprawdę na telewizję, która dociera do wszystkich odbiorców - dodała. - W moim przekonaniu kluczem do wyjaśnienia tej sytuacji jest słowo "naziemna" i miejsce na multipleksie jako, powiedziałbym, dobro rzadkie - powiedział medioznawca doktor Krzysztof Grzegorzewski.

W czwartek ma się zebrać Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Po raz kolejny może odbyć się głosowanie w sprawie przedłużenia koncesji dla TVN7. Obecna wygasa 25 lutego, a KRRiT do tej pory nie podjęła decyzji o przyznaniu koncesji na kolejny okres, mimo spełnienia przez nadawcę wszystkich warunków. Poprzednie głosowanie w tej sprawie odbyło się podczas wtorkowego posiedzenia KRRiT. Za przedłużeniem koncesji dla TVN7 zagłosowało troje członków Rady, przeciwko było dwóch. Aby przedłużyć koncesję wymagane są cztery głosy "za". 

Wniosek do KRRiT o jej przedłużenie na kolejne 10 lat został złożony przez TVN Grupa Discovery 23 grudnia 2020 roku. Na decyzję Rady stacja czeka już ponad rok. Podobnie jak w przypadku stacji TVN24 - której odnowiono koncesję po 18 miesiącach oczekiwania - nie ma żadnych przesłanek, które uzasadniałyby tak olbrzymie opóźnienie.

KOMUNIKAT TVN GRUPA DISCOVERY W SPRAWIE KONCESJI TVN7

TVN7 wciąż bez przedłużonej koncesji
TVN7 wciąż bez przedłużonej koncesjiTVN24

Wiercińska-Krużewska: to dotyczy dużo większej liczby widzów niż w przypadku TVN24

Agnieszka Wiercińska-Krużewska, adwokat, partner w kancelarii Wierciński, Kwieciński, Baehr, mówiła w TVN24 w czwartek, że "trochę jesteśmy w takiej sytuacji, w jakiej byliśmy jesienią w przypadku koncesji dla TVN24". - Oczywiście ta sytuacja jest troszeczkę inna, dlatego że tutaj mamy do czynienia z koncesją na nadawanie naziemne, czyli tak naprawdę na telewizję, która dociera do wszystkich odbiorców i do wszystkich posiadaczy telewizorów, czyli nie tylko takich, którzy posiadają anteny satelitarne, ale także takie normalne, stare anteny. To dotyczy dużo większej liczby widzów niż w przypadku TVN24 - stwierdziła.

Oceniła, że "trudno jest przewidzieć działania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji", ponieważ "powinny być podjęte wiele miesięcy temu". - W normalnej procedurze przedłużenie koncesji nie wymaga badania ponownie podstaw do tego, żeby takiej koncesji udzielić. W związku z tym zwykle działania organu, jakim jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji były automatyczne, czyli w przypadku przedłużenia koncesji organ po prostu przedłużał koncesję na kolejne 10 lat i w ten sposób te prawa, które podmiot, nadawca telewizyjny nabył na podstawie pierwotnie udzielanej koncesji były gwarantowane i były przedłużane - wyjaśniła. 

Edward Miszczak o koncesji dla TVN7. Cała rozmowa
Edward Miszczak o koncesji dla TVN7. Cała rozmowaTVN24

- Wszystko się rozbija o to, jak członkowie Krajowej Rady będą głosowali. W tej chwili mają bardzo mało czasu, dlatego że w przypadku telewizji naziemnej i w przypadku koncesji na nadawanie naziemne jest troszeczkę inna procedura, dlatego że ona zakłada jeszcze dodatkowo uzgodnienia pomiędzy prezesem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji a Urzędem Komunikacji Elektronicznej. W związku z tym to nie jest tak, jak było w przypadku nadawania satelitarnego, które z chwilą ogłoszenia przedłużenia koncesji już było wykonalne dla nadawcy. Tu mamy jeszcze jeden element, który po prostu zabiera ten czas - dodała. 

Wiercińska-Krużewska: w przypadku TVN24 ta dyskusja doprowadziła do przedłużenia koncesji

Przypomniała, że koncesja TVN7 to koncesja na nadawanie programu rozrywkowego. - Po pierwsze, dociera on do wszystkich widzów i dociera bezpłatnie, a po drugie, dostarcza nam nie tylko i wyłącznie informacje, ale także rozrywkę - seriale, które większość osób lubi i ogląda i są nadawane od wielu, wielu lat. Przerwanie nadawania TVN7 pozbawi bardzo dużą grupę odbiorców tego kontentu, tej zawartości, która w TVN7 jest - mówiła. 

- Dyskusja jest cały czas ta sama, czyli taka obawa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, że przedłużając koncesję narusza jeden z artykułów Ustawy o radiofonii i telewizji mówiący o tym, że koncesja, z perspektywy większości prawników, powinna być udzielona podmiotowi, który jest pośrednio kontrolowany przed podmiot zagraniczny, ale ten podmiot zagraniczny ma swoją siedzibę na terytorium Unii Europejskiej - opisywała Wiercińska-Krużewska. 

Jej zdaniem "to, co dziwi to to, że po pierwsze w przypadku TVN24 ta dyskusja doprowadziła jednak do przedłużenia koncesji". - Po drugie, w międzyczasie próba uchwalenia zmian projektu ustawy, który mówił o tym, że ten artykuł Ustawy o radiofonii i telewizji należy rozumieć właśnie inaczej, niż rozumiany jest w tej chwili, została zawetowana przez prezydenta. W związku z tym prezydent wyraził swoją opinię co do tego, w jaki sposób należy rozumieć obecną Ustawę o radiofonii i telewizji - stwierdziła ekspertka. 

Zauważyła, że to, na co zwrócił uwagę prezydent, to to, że "prawa nabyte inwestorów powinny być chronione". - W związku z tym nie można zmieniać zasad gry w trakcie jej obowiązywania - wyjaśniła. 

Duda: Mówimy o spółce, która niedawno uzyskała koncesję. Państwo udzieliło zgody na emisję telewizyjną
Duda: Mówimy o spółce, która niedawno uzyskała koncesję. Państwo udzieliło zgody na emisję telewizyjną

Medioznawca: kluczem do wyjaśnienia tej sytuacji jest słowo "naziemna" i miejsce na multipleksie

Doktor Krzysztof Grzegorzewski, medioznawca z Uniwersytetu Łódzkiego powiedział, że sytuacja jest "zdumiewająca, bo już także z wypowiedzi prawników na antenie i nie tylko wynika, że ta koncesja zgodnie z prawem powinna być przedłużona".

- Ale w zasadzie mówi się, jest takie popularne powiedzenie, że jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jeśli nie zaś o pieniądze, to o wpływy. W moim przekonaniu kluczem do wyjaśnienia tej sytuacji jest słowo "naziemna" i miejsce na multipleksie jako, powiedziałbym, dobro rzadkie - dodał. Medioznawca zaznaczył, że multipleks obejmuje co najmniej 98,5 procent powierzchni kraju. 

Mówił, że "jeżeli dojdzie do sytuacji, w której TVN7 jako telewizja nadająca treści czysto rozrywkowe, szalenie popularne, cieszące się popularnością ze strony widzów i mająca w związku z tym spore udziały w rynku przestanie nadawać, to wtedy oczywiście Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na to miejsce będzie musiała rozpisać konkurs".

- To oczywiście staje się okazja na przykład dla obecnej władzy na to, żeby tam wprowadzić jakiś kanał, który będzie nadawał pewne treści tej władzy przychylne, ale będą to treści, które będą już powszechnie dostępne - dodał Grzegorzewski.

Jak mówił, wydaje się to o tyle może zasadne, że "czasami coś w tym mechanizmie telewizji rządowej się troszeczkę zacina i być może władza tutaj jakieś kroki faktycznie podejmuje". 

- Z medioznawczego punktu widzenia sytuacja jest taka: koncern taki jak TVN Grupa Discovery traci prawo do nadawania kanału, który nadaje treści rozrywkowe. Oznacza to pewne wymierne straty. Wpisuje się to w pewną strategię, którą władza prowadzi, powiedziałbym, z bardzo dużą konsekwencją. Do tego jeszcze obrońcy telewizji mają jeszcze wytrącony z ręki ten argument etosu. Bo tutaj już nie chodzi o dziennikarstwo, nie chodzi już o patrzenie władzy na ręce, a o treści rozrywkowe. Ale za tym idą konkretne straty, de facto bezprawne postępowanie, zamiar, żeby to miejsce na multipleksie jakoś wykorzystać - powiedział Grzegorzewski.

- Chodzi o to, żeby pozbawić widzów jakiejś części rozrywki, żeby jednocześnie uderzyć w cały oczywiście koncern. Nie ma jakichkolwiek przyczyn, oczywiście zgodnych z prawem, ze zdrowym rozsądkiem i funkcjonowaniem w ogóle telewizji w systemach medialnych na świecie - dodał.

- Wygląda mi to trochę na grę nerwów i jako takie staje się coraz bardziej niepoważne - ocenił. 

TVN7

TVN7 to jedna z największych, najbardziej rozpoznawalnych i lubianych stacji w Polsce, działająca nieprzerwanie od 2002 roku. Od tego czasu kanał dynamicznie się rozwijał i obecnie zajmuje 4. miejsce wśród najchętniej oglądanych stacji w grupie komercyjnej 16-49. Siódemka to kanał z koncesją naziemną, satelitarną i kablową. Blisko 30 procent widzów ogląda go w telewizji naziemnej, czyli całkowicie za darmo. 

Czytaj również: TVN7 bez koncesji. Oświadczenie pełnomocnika TVN Grupa Discovery

Treści produkowane przez TVN7 mają charakter lokalny. W 2021 roku aż 8 z TOP10 najpopularniejszych programów stacji stanowiły produkcje polskie. Programy wyprodukowane w Polsce wypełniają około 70 procent całego czasu antenowego Siódemki. Kanał wspiera polskie firmy i inwestuje w Polsce, promuje polskie filmy poprzez pasmo polskich poniedziałków. Co roku 1,5 procent przychodu grupy TVN Discovery zostaje odprowadzone do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, wspierając polską kinematografię.

Kampania informacyjna, widzowie mogą zwracać się do KRRiT

W związku z przedłużającym się procesem rekoncesyjnym TVN7 rozpoczęła się kampania informacyjna. W spocie gwiazdy stacji zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może niedługo zakończyć nadawanie.

Największy kanał rozrywkowy w Polsce może niedługo zakończyć nadawanie. Rusza kampania informacyjna

Widzowie mogą wyrazić solidarność z kanałem, zwracając się do KRRiT o niezwłoczne przyznanie koncesji.

Napisz w obronie TVN7: SKARGI@KRRIT.GOV.PL

TVN7 wciąż bez koncesjiTVN24

Autorka/Autor:mart,js/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: fakty

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości

Centymetr kwadratowy - tyle zostało wymierającego w Polsce gatunku mchu na torfowisku na Lubelszczyźnie. Samorządowcy wciąż wydają zgody na eksploatację torfu, nieraz mimo sprzeciwów regionalnych dyrekcji ochrony środowiska, bo wartość torfowisk w kontekście zmian klimatycznych i zapobieganiu powodziom jest nie do przecenienia. W Starym Stręczynie sprawą zajmuje się już prokuratura.

Wymierający gatunek zniszczony, cenne torfowisko wyeksploatowane. Sprawę bada prokuratura

Wymierający gatunek zniszczony, cenne torfowisko wyeksploatowane. Sprawę bada prokuratura

Źródło:
tvn24.pl

Szefowa sztabu generalnego kanadyjskiej armii generał Jennie Carignan skrytykowała publicznie kandydata na sekretarza obrony USA Pete'a Hegsetha, wysuniętego przez prezydenta elekta USA Donalda Trumpa. Ten jest zdania, że kobiety i mężczyźni nie powinni razem służyć w jednostkach frontowych.

"Po 39 latach służby nie mogę w to uwierzyć". Ostry komentarz pierwszej żołnierz Kanady

"Po 39 latach służby nie mogę w to uwierzyć". Ostry komentarz pierwszej żołnierz Kanady

Źródło:
PAP

Kuba mierzy się z przerwami w dostawach energii elektrycznej. Dotyczą - jak podają tamtejsze media - nawet połowy terytorium kraju. W sobotę dopłynęły tam dwa tankowce z łącznym ładunkiem 126 tysięcy ton oleju napędowego - podały niezależne kubańskie media. Choć transport pochodzi z portów w Danii i Holandii, "przypuszcza się, że ten szacowany na 81 milionów dolarów transport został opłacony z kredytu udzielonego przez Rosję" - przekazał niezależny kubański portal 14ymedio.

Pół kraju bez prądu, mieszkańcy toną w ciemnościach. Przypłynęła pomoc

Pół kraju bez prądu, mieszkańcy toną w ciemnościach. Przypłynęła pomoc

Źródło:
PAP, tvn24.pl

W niedzielę na drogach będzie ślisko. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gołoledzią i oblodzeniem w różnych częściach kraju. Na terenie kilku województw może również niebezpiecznie silnie wiać.

Ostrzeżenia w ośmiu województwach

Ostrzeżenia w ośmiu województwach

Źródło:
IMGW

W sobotę przy ulicy Inżynierskiej na warszawskiej Pradze Północ podczas interwencji wobec mężczyzny z maczetą został postrzelony policjant. Ranny mężczyzna zmarł w szpitalu. Jak podała Komenda Stołeczna Policji, broni użył jeden z interweniujących funkcjonariuszy.

Przyjechali do mężczyzny z maczetą. Zmarł postrzelony policjant

Przyjechali do mężczyzny z maczetą. Zmarł postrzelony policjant

Aktualizacja:
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Policjanci z Warszawy poszukują 9-letniej Zosi i jej 31-letniej mamy. Dziewczynkę ostatni raz widziano w mieszkaniu przy ulicy Maltańskiej w Warszawie. Ojciec ostatni kontakt z dzieckiem miał 10 listopada.

Zaginięcie 9-latki i jej mamy. Policja prosi o pomoc

Zaginięcie 9-latki i jej mamy. Policja prosi o pomoc

Źródło:
tvn24.pl
"Tu jest taka rurka, a tu dziurka". Marek Raczkowski chciał sprzedać nerkę, by ratować pęcherz

"Tu jest taka rurka, a tu dziurka". Marek Raczkowski chciał sprzedać nerkę, by ratować pęcherz

Źródło:
tvn24.pl
Premium

1005 dni temu rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. W Kijowie nad ranem słychać było eksplozje. Według agencji Reutera, Ukraina straciła 40 procent zajętych terenów w rosyjskich obwodzie kurskim. Trwają rozmowy sprawie dostarczenia Ukrainie nowych systemów obrony powietrznej. Władimir Putin chce umarzać kredyty żołnierzom walczącym na froncie i ich żonom. Oto co wydarzyło się w Ukrainie i wokół niej w ciągu ostatniej doby.

Eksplozje w Kijowie, rozmowy o nowej broni, rosyjski dowódca zdymisjonowany

Eksplozje w Kijowie, rozmowy o nowej broni, rosyjski dowódca zdymisjonowany

Źródło:
tvn24.pl, PAP, Reuters

W niedzielę po południu odbędzie się konwencja PiS z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Według zapowiedzi, partia ma ogłosić decyzję dotyczącą poparcia bezpartyjnego kandydata na prezydenta. Według nieoficjalnych informacji będzie to szef IPN Karol Nawrocki.

PiS poprze "bezpartyjnego kandydata". Dziś konwencja i wystąpienie Kaczyńskiego

PiS poprze "bezpartyjnego kandydata". Dziś konwencja i wystąpienie Kaczyńskiego

Źródło:
PAP

Łącząc ich najlepsze cechy, byliby pewnie idealnym kandydatem prezesa PiS w najbliższych wyborach prezydenckich. Zaufanie i lojalność, prezencja, młodość i świeżość, doświadczenie w politycznej walce, siła... - To są cztery dobre kandydatury - oceniał w czwartek w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24 Jacek Sasin. Ale... - Musimy wybrać jedną - dodał. Ten wybór zostanie zaprezentowany w niedzielę.

Cztery asy prezesa PiS. Kogo wystawi w wyborach

Cztery asy prezesa PiS. Kogo wystawi w wyborach

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Świeżość jest zawsze atutem w kampaniach i na to też może liczyć kandydat Prawa i Sprawiedliwości - powiedziała w "Faktach po Faktach" politolożka dr Anna Materska-Sosnowska. PiS ma ogłosić kandydata w niedzielę, ale pojawiają się już głosy, że może nim być prezes IPN Karol Nawrocki. Politolog dr hab. Sławomir Sowiński wskazywał, że niedocenienie wartości małej rozpoznawalności Nawrockiego, "to jest pierwszy krok, którego powinien dzisiaj wystrzegać się sztab Rafała Trzaskowskiego".

"Pierwszy krok, którego powinien wystrzegać się sztab Rafała Trzaskowskiego"

"Pierwszy krok, którego powinien wystrzegać się sztab Rafała Trzaskowskiego"

Źródło:
TVN24

Burmistrz Kłodzka przeprasza za zachowanie strażników miejskich. W sieci pojawiły się nagrania, które oburzyły mieszkańców. Widać i słychać obrażanie, upokarzanie - tamtejsza straż już dawno chciała odzyskać swoje dobre imię. Jakoś jej nie wychodzi.

Mieszkańcy Kłodzka oburzeni wulgarnym zachowaniem strażników miejskich. Jest nagranie z interwencji

Mieszkańcy Kłodzka oburzeni wulgarnym zachowaniem strażników miejskich. Jest nagranie z interwencji

Źródło:
Fakty TVN

W pobliżu izraelskiej ambasady w stolicy Jordanii doszło do strzelaniny. Napastnik został zabity, a trzech policjantów zostało rannych - podała w niedzielę agencja Reutera, powołując się na źródło w jordańskich służbach bezpieczeństwa.

Strzelanina przy ambasadzie Izraela. Trzech policjantów rannych

Strzelanina przy ambasadzie Izraela. Trzech policjantów rannych

Źródło:
PAP

Prezydent-elekt Donald Trump wybrał Brooke Rollins, prezes America First Policy Institute, na stanowisko sekretarza rolnictwa. To jego wieloletnia bliska współpracowniczka. Jeśli jej kandydaturę zatwierdzi kontrolowany przez republikanów Senat, 52-latka stanie na czele departamentu zatrudniającego w całym kraju 100 tysięcy osób.

To ona zadba o "prawdziwy kręgosłup" Ameryki. Kolejna nominacja Trumpa

To ona zadba o "prawdziwy kręgosłup" Ameryki. Kolejna nominacja Trumpa

Źródło:
PAP

W niedzielę w Rumunii odbywa się pierwsza tura wyborów prezydenckich. W kraju utworzono blisko 19 tysięcy lokali wyborczych, a za granicą - rekordową liczbę 950. Faworytem głosowania jest obecny premier Marcel Ciolacu, jednak przebieg drugiej tury wydaje się trudny do przewidzenia na podstawie sondaży. W wyborach startuje 14 kandydatów.

Rumunia wybiera prezydenta. 14 kandydatów, pięcioro z szansami na drugą turę

Rumunia wybiera prezydenta. 14 kandydatów, pięcioro z szansami na drugą turę

Źródło:
PAP

"Tak po ludzku wam powiem, że za śmierć policjanta odpowiada nie jego interweniujący kolega, tylko bandzior z maczetą" - napisał w mediach społecznościowych Donald Tusk, odnosząc się do tragicznej w skutkach interwencji służb w Warszawie. Premier zastrzegł przy tym, że "nie jest sędzią" i nie on "wyda wyrok". Rzecznik MSWiA Jacek Dobrzyński przekazał natomiast, że szef tego resortu Tomasz Siemoniak rozmawiał z Komendantem Głównym Policji "na temat dzisiejszego tragicznego zdarzenia z udziałem funkcjonariuszy".

Premier Donald Tusk o tragedii na warszawskiej Pradze Północ

Premier Donald Tusk o tragedii na warszawskiej Pradze Północ

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Co najmniej jedna osoba zginęła w wyniku trudnych warunków atmosferycznych, jakie przyniosła burza Bert na Wyspy Brytyjskie. W Wielkiej Brytanii obowiązuje sto alertów przed powodziami i podtopieniami, dziesiątki tysięcy domów nie ma dostępu do prądu. Lokalne służby informują o utrudnieniach w ruchu kolejowym i autobusowym.

Bert szaleje na Wyspach Brytyjskich. Ludzie uwięzieni na lotniskach, ofiara śmiertelna

Bert szaleje na Wyspach Brytyjskich. Ludzie uwięzieni na lotniskach, ofiara śmiertelna

Aktualizacja:
Źródło:
Reuters, PAP, Met Office, BBC, The Guardian

Teraz przyjdzie nam się bić o każdy głos, być w każdej nawet najmniejszej miejscowości. Nic tutaj nie jest rozdane, nawet dobre sondaże nie mogą uśpić czujności - mówił w "Faktach po Faktach" pełnomocnik rządu ds. odbudowy po powodzi, sekretarz generalny PO Marcin Kierwiński o przyszłych wyborach prezydenckich. Zapewniał też, że kandydat KO Rafał Trzaskowski "będzie miał za sobą armię ludzi".

"PiS będzie walczył o życie". Kierwiński o kampanii prezydenckiej

"PiS będzie walczył o życie". Kierwiński o kampanii prezydenckiej

Źródło:
TVN24

Poznaliśmy kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Prawo i Sprawiedliwość ogłosi, kto powalczy o schedę po Andrzeju Dudzie. Policjant zastrzelony podczas interwencji. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć w niedzielę 24 listopada.

Decyzja koalicji, tragiczna interwencja policjantów, pierwszy konkurs skoków

Decyzja koalicji, tragiczna interwencja policjantów, pierwszy konkurs skoków

Źródło:
tvn24.pl, PAP

Burza śnieżna nawiedziła w piątek północno-wschodnie Stany Zjednoczone. Przyniosła ze sobą obfity śnieg. Miejscami w stanie New Jersey spadło ponad 50 centymetrów tego opadu.

Zamknięte szkoły, paraliż na drogach. Miejscami spadło pół metra śniegu

Zamknięte szkoły, paraliż na drogach. Miejscami spadło pół metra śniegu

Źródło:
Reuters, FOX Weather

"Unia chce zakazać napraw samochodów starszych niż 15 lat" - taki przekaz pojawił się w sieci i wywołał oburzenie części internautów. Informacje mają pochodzić z unijnego rozporządzenia dotyczącego samochodów, które zostały wycofane z użytku. To jest fałszywa informacja. Komisja Europejska dementuje.

"To koniec naprawiania samochodów. Unia wprowadza zakaz"? Wrócił fake news

"To koniec naprawiania samochodów. Unia wprowadza zakaz"? Wrócił fake news

Źródło:
Konkret24
Zagadka wyjaśniona po 24 latach. Już wiemy, kto zmarł pod Matragoną

Zagadka wyjaśniona po 24 latach. Już wiemy, kto zmarł pod Matragoną

Źródło:
tvn24.pl
Premium
Odkąd pamięta, towarzyszyła mu presja. "Bo tak skoczył, gdy miał 10 lat", "bo następca Małysza"

Odkąd pamięta, towarzyszyła mu presja. "Bo tak skoczył, gdy miał 10 lat", "bo następca Małysza"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W najnowszym "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach ze świata filmu i muzyki. W programie między innymi o długo wyczekiwanej premierze filmu "Gladiator 2" Ridley'a Scotta, nowym gospodarzu Oscarów oraz przyszłorocznym line up'ie festiwalu Open'er.

Powrót "Gladiatora", nowy gospodarz Oscarów i line up festiwalu Open'er. Co w świecie filmu i muzyki?

Powrót "Gladiatora", nowy gospodarz Oscarów i line up festiwalu Open'er. Co w świecie filmu i muzyki?

Źródło:
tvn24.pl