Piłka nożna

Piłka nożna

W Kraśniku awanturują się o murawę. Zawodniczki Stelli Kraśnik nie mogły zagrać ligowego meczu, bo jeden z działaczy bał się, że zniszczą murawę. Panie ustąpiły, chociaż nie musiały, miały wszystkie zgody i pozwolenia. A zawodnikom Stali Kraśnik i tak to nie pomogło. Monika Celej.

…w tysiącu z nich Polska obudziłaby się 12 lipca w nowej rzeczywistości. W każdej z tych równoległych rzeczywistości w niedzielną noc 11 lipca, reprezentacja Polski wygrała finał mistrzostw Europy. Dokładnie to w 1324 ze 100 tysięcy, czyli w około 1 procencie, bo na tyle właśnie szansę Polaków wycenia nasz autorski model matematyczny. Używając matematycznych narzędzi, oszacowaliśmy siłę każdej reprezentacji i 100 tys. razy zasymulowaliśmy przebieg całych mistrzostw. W tekście analizujemy wyniki symulacji i typujemy największych faworytów europejskiego czempionatu.

Gdy klub z Rybnika dodał na jeden dzień do swojego logo kolory tęczy w ramach solidarności ze społecznością LGBT, rozdzwoniły się telefony od dziennikarzy z całego świata. Odezwali się nawet z CNN i telewizji kolumbijskiej.