TVN24 | Polska

Kierowca zjechał z drogi, wjechał do rowu. "Twierdził, że przysnął"

TVN24 | Polska

Autor:
tam
Źródło:
Kontakt 24
Kierowca wjechał do rowu
Kierowca wjechał do rowuKontakt 24/Arkadiusz
wideo 2/5
Kontakt 24/ArkadiuszKierowca wjechał do rowu

Kierowca samochodu osobowego na prostym odcinku zjechał ze swojego pasa, przeciął przeciwny pas ruchu i wjechał do rowu. Tam - zanim się zatrzymał - przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów. - Twierdził, że przysnął - relacjonuje autor nagrania, które pokazuje, co stało się na drodze w Wielkopolsce. Film otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło 26 czerwca około godziny 17 na trasie między Poznaniem a Grodziskiem Wielkopolskim. Informację o zdarzeniu i nagranie pokazujące, co stało się na drodze otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zjechał z drogi, wjechał do rowu. "Twierdził, że przysnął"

Na filmie widać samochód, który zjechał ze swojego pasa, a następnie przeciął przeciwległy pas ruchu, zjechał na pobocze, wpadł do rowu, którym - zanim się zatrzymał - przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów. - Wszystko w porządku? - pyta autor nagrania, który ruszył mężczyźnie z pomocą. Widać także, że z pomocą pospieszył także kierowca auta, które jechało z naprzeciwka.

- Zatrzymałem się po tym zdarzeniu, zapytałem się czy wszystko w porządku i czy wezwać karetkę. Nie było takiej potrzeby. Nikomu nic się nie stało. Kierowca twierdził, że przysnął. W samochodzie była jego żona i dziecko. Auto było lekko przerysowane z lewej strony. Kierowca sam dzwonił po pomoc drogową - relacjonuje pan Arkadiusz, autor nagrania. I dodaje: - To cud, że nie było drzew na na poboczu drogi i aut jadących z przeciwka.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Jak przekazuje autor nagrania, na miejsce nie wezwano policji. Kontakt 24 zapytał funkcjonariuszy o sprawę. Zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przekazał, że faktycznie nie odebrano zgłoszenia o takim zdarzeniu.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/ Arkadiusz

Pozostałe wiadomości