Wracał z meczu, zabił piłkarza, nagrały go kamery. Kibice zaprzeczyli w sądzie, że to był oskarżony o zabójstwo

Źródło:
tvn24.pl
Miał zadźgać piłkarza, uciekł i nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywocie
Miał zadźgać piłkarza, uciekł i nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywocieMarcin Piotr Wrona | Fakty po południu
wideo 2/9
Miał zadźgać piłkarza, uciekł i nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywocieMarcin Piotr Wrona | Fakty po południu

Na ciele zamordowanego piłkarza nie było DNA Dariusza N., skazanego za to zabójstwo w pierwszym procesie. Bilingi nie wykazały, żeby jego telefon logował się w okolicy miejsca zbrodni. Zabójca był wśród kibiców wracających pociągiem z meczu. Dwaj z nich zeznali w drugim procesie, że skazanego nie było ani na tym meczu, ani w pociągu. Czy okaże się, że sześć lat spędził w areszcie niewłaściwy człowiek?

W Sądzie Okręgowym w Katowicach toczy się drugi proces przeciwko Dariuszowi N., oskarżonemu o zabójstwo 18-letniego piłkarza GKS Katowice Dominika K. w dniu 20 sierpnia 2016 roku.

N. po raz pierwszy odpowiadał na poniedziałkowej rozprawie z wolnej stopy. Niedawno, po 6 latach aresztu, sąd pozwolił mu wyjść na wolność za kaucją w wysokości 250 tysięcy złotych. Oskarżony nie musi stawiać się w sądzie i w pewnym momencie opuścił salę. - Nie chcę brać udziału w dalszej rozprawie, bo mają zeznawać osoby ze środowiska, z którego odszedłem – wyjaśnił sądowi.

Chodziło o środowisko kibiców GKS Katowice.

Czytaj też: Kto zabił 19-latka w centrum Katowic? Po sześciu latach procesu oskarżony wychodzi na wolność

Mężczyzna w kapeluszu i z bananem w ręce

W poniedziałek zeznawali dwaj kibice: Konrad K. i Daniel D., którzy znali skazanego Dariusza N. i feralnego dnia byli na meczu w Olsztynie. Około piątej nad ranem wysiedli z pociągu powrotnego w Katowicach. Tam nagrały ich kamery monitoringu. Najpierw na dworcu, potem na ulicy 3 Maja, gdzie doszło do śmiertelnej bójki, wreszcie na placu Wolności, gdzie wsiedli do taksówki.

W śledztwie i w pierwszym procesie ustalono, że zabójcą jest widoczny na wszystkich nagraniach mężczyzna w kapeluszu na głowie i z bananem w prawej ręce. Jeden z policjantów, którzy po zbrodni przeglądali nagrania, rozpoznał w tym mężczyźnie Dariusza N. Znał go z innych spraw. Głównie na tej podstawie sąd skazał N. za zabójstwo na 25 lat więzienia. Po odwołaniu się od wyroku sąd apelacyjny nakazał rozpatrzyć sprawę od nowa.

Za udział w bójce w osobnym procesie już dawno skazano sześciu mężczyzn, w tym ojca ofiary. Dariusz N. przez ponad rok był poszukiwany listem gończym, został zatrzymany w Hiszpanii przy pakowaniu marihuany w puszkach z pomidorami.

Jak twierdzi, uciekł, bo się bał, że zostanie skazany. Od początku zaprzecza, że miał cokolwiek wspólnego z tragiczną bójką.. Twierdzi, że w ogóle nie był na meczu w Olsztynie.

Jednym z zadań sędziego w ponownym procesie jest dowiedzenie, czy to rzeczywiście prawda.

26.10.2017 | Nie pomogła zmiana wyglądu. Podejrzany o zabójstwo 19-latka schwytany
26.10.2017 | Nie pomogła zmiana wyglądu. Podejrzany o zabójstwo 19-latka schwytanyRok temu w Katowicach Dariusz N. miał śmiertelnie ranić nożem młodego piłkarza. Teraz wpadł w Katalonii, gdzie został zatrzymany przez hiszpańską policję w momencie, gdy pakował narkotyki. Podejrzany miał w planach jeszcze operację plastyczną, żeby z nową twarzą skutecznie uciekać przed śledczymi.Dariusz Prosiecki | Fakty TVN

Czy Dariusz N. był na meczu w Olsztynie

Według zeznań świadków, kibice GKS Katowice jechali na mecz do Olsztyna i z powrotem specjalnym pociągiem, który nie zatrzymywał się na stacjach pośrednich. Wracając, pili alkohol.

- On nie mógł z nami jechać na mecz do Olsztyna, bo był wykluczony z grona kibiców od wielu lat – mówił o N. w sądzie Konrad K. .

Za co N. miał być wykluczony? - Poszedł na współpracę z policją – wyjaśnił K. – Wiem, że na tym meczu go nie było ani w pociągu go nie było, ani w jedną, ani w drugą stronę – zapewniał w sądzie.

Podobnie mówił Daniel D. – N. był odsunięty od grupy kibiców. Nie było go na meczu w Olsztynie ani w pociągu. Nie mógł zresztą być wtedy na meczach, bo obowiązywał go zakaz stadionowy. Nie przypominam sobie, żeby ktoś jeździł na mecze dla towarzystwa z takim zakazem – zeznał D.

Po wyjściu z budynku dworca i przejściu przez plac przed dworcem część kibiców, w tym Daniel D., skręcili w lewo, w ulicę 3 Maja, tam, gdzie była bójka.

Konrad K. poszedł prosto. Gdy na 3 Maja zaczęła się szarpanina, poszedł zobaczyć, co się dzieje. Następnego dnia policja zatrzymała go w jednym z katowickich hoteli. – Powiedzieli mi, że zostałem nagrany jako ten, który nożem zabił Dominika K. Wmawiali mi, że go zabiłem. "Ty go zabiłeś, będziesz siedział 25 lat w więzieniu, jesteś skończony". Najbardziej jest mi przykro, że powiedzieli mojej mamie, chorej na serce, że jestem mordercą. Wylądowała w szpitalu – mówił Konrad K. Twierdzi, że dostał od policji zarzuty zabójstwa na kartce, którą podarł.

Ostatecznie został skazany za posiadanie narkotyków.

Daniel D. kilka dni po bójce zobaczył w mediach swoje zdjęcie. Także był poszukiwany w związku z bójką na 3 Maja i sam zgłosił się na policję. Był jednym z sześciu skazanych za udział w tej bójce, do dzisiaj się do tego nie przyznaje.

Świadkom okazano w sądzie nagrania z monitoringów. Mimo upływu lat po raz kolejny rozpoznali z nazwiska wielu kibiców, ale obaj zeznali, że nie wiedzą, kim jest mężczyzna w kapeluszu i z bananem. Konrad K. mówił, że Dariusz N. inaczej już wtedy wyglądał. Miał mieć wąsy, brodę, dłuższe włosy i nosił okulary.

Dariusz N. nie przyznał się do stawianych zarzutów (styczeń 2018)
Dariusz N. nie przyznał się do stawianych zarzutów (wypowiedź ze stycznia 2018 roku)17. 01 | TVN 24 Katowice

Jaki związek ze sprawą ma "szef" kibiców GKS Katowice?

Podczas procesu okazało się, wbrew oskarżeniu, że na ciele ofiary nie było śladów DNA Dariusza N. Potwierdziły to dwaj biegli, powołani przez obronę i przez sąd. Obrona N. dowiodła także, że wedle bilingów, jego telefon nie logował się w okolicy miejsca bójki.

Na najbliższych rozprawach zeznawać mają nowi świadkowie, których wcześniej nie chciał ujawnić. Jak twierdzi, spędzał z nimi feralną noc.

Sąd czeka jeszcze na opinię biegłej antropolog, która przeprowadziła eksperyment procesowy z Dariuszem N. W rocznicę zbrodni N. przeszedł trasą mężczyzny w kapeluszu i z bananem. Antropolożka porównuje teraz, czy to mógł być oskarżony. Obrona przekonuje w sądzie, że N. jest praworęczny, tymczasem na nagraniu mężczyzna w kapeluszu zadaje śmiertelne ciosy nożem Dominikowi K. lewą ręką. W prawej trzyma banana.

Opinia ma być gotowa do 15 grudnia.

Autorka/Autor:mag/PKoz

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości

W centrum Szczecina rozpędzony samochód osobowy wjechał w grupę osób oczekujących na tramwaj na przystanku, a następnie odjechał i zderzył się z trzema innymi pojazdami. Poszkodowanych jest 19 osób, w tym sześcioro dzieci. Dwie osoby są w stanie krytycznym. Kierowca zbiegł, ale został już zatrzymany. To 33-letni mieszkaniec Szczecina. Według wstępnych informacji kierowca nie był pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Nie był wcześniej znany policji. Służby podkreślają, że nie był to akt terroru.

Samochód wjechał w pieszych, 19 osób poszkodowanych. Nowe informacje o zatrzymanym

Samochód wjechał w pieszych, 19 osób poszkodowanych. Nowe informacje o zatrzymanym

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, PAP, TVN24

Mały samolot spadł w okolicy ulicy Kadetów. Cessna 150 leciała z Góry Kalwarii do Babic. Służby lotnicze straciły kontakt z załogą. Jak dowiedział się nasz reporter, dwie osoby zostały ranne.

Mały samolot spadł w Wawrze, dwie ranne osoby zabrał wojskowy śmigłowiec

Mały samolot spadł w Wawrze, dwie ranne osoby zabrał wojskowy śmigłowiec

Aktualizacja:
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Kierowca przejechał przez przejście dla pieszych. Kilka metrów dalej na liczniku miał już 45 kilometrów na godzinę, gdy przed maską przebiegła mu młoda kobieta. Wybiegła z przystanku autobusowego na tramwaj po drugiej stronie trzypasmowej drogi, pełnej samochodów jadących w obu kierunkach.

Wbiegła prosto pod koła, nawet nie spojrzała. Nagranie

Wbiegła prosto pod koła, nawet nie spojrzała. Nagranie

Źródło:
tvn24.pl

"Nie odpowiadajcie na takie wiadomości" - apeluje w swoich mediach społecznościowych polska policja i ostrzega przed fałszywymi mailami rzekomo pochodzącymi od szefa Komendy Głównej Policji, inspektora Marka Boronia. Oszuści twierdzą w rozsyłanych wiadomościach, że szef polskiej policji żąda natychmiastowej odpowiedzi na wiadomość w związku z "toczącym się postępowaniem sądowym". Funkcjonariusze ostrzegają, że może być to próba kradzieży danych.

Komendant główny żąda natychmiastowego kontaktu? Policja dementuje i ostrzega

Komendant główny żąda natychmiastowego kontaktu? Policja dementuje i ostrzega

Źródło:
tvn24.pl, PAP, X

Wydajemy ogromne pieniądze na obronność. Bardzo chętnie bym je wydał na edukację, kulturę, naukę, ale gdzie będzie nasza edukacja, nasza nauka i nasza kultura, jak będzie tu na powrót Rosja - mówił w Mławie prezydent Andrzej Duda podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. - Nigdy więcej tutaj rosyjskich porządków, nigdy więcej tutaj ruskiego miru - podkreślił.

Prezydent: nie chcemy ruskiego miru

Prezydent: nie chcemy ruskiego miru

Źródło:
PAP

Niemiecki dziennik "Welt" komentując czwartkowe orędzie Władimira Putina ocenia, że Zachód "powinien zastosować się do znanej maksymy: chcesz pokoju, szykuj się do wojny". Autorzy artykułu stwierdzają, że nie ma innej możliwości, "gdy za sąsiada ma się cynicznego mordercę, który brutalnie wykorzystuje najmniejszą słabość".

"Jeśli Zachód chce pokoju, musi szykować się do wojny". Niemiecki dziennik po orędziu Putina

"Jeśli Zachód chce pokoju, musi szykować się do wojny". Niemiecki dziennik po orędziu Putina

Źródło:
tvn24.pl, PAP

Żołnierz Bundeswehry zastrzelił cztery osoby, w tym dziecko. Sprawca - jak donosi agencja dpa - oddał się potem w ręce policji. Do tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek w kraju związkowym Dolna Saksonia w Niemczech.

Żołnierz zabił cztery osoby, w tym dziecko

Żołnierz zabił cztery osoby, w tym dziecko

Źródło:
PAP, Bild, Deutsche Welle

Wybory do Parlamentu Europejskiego wygrałaby Koalicja Obywatelska, która uzyskałaby 31 procent głosów - wynika z sondażu pracowni Opinia 24 dla TOK FM. Prawo i Sprawiedliwość mogłoby liczyć na 22 procent poparcia. Trzecia Droga Szymona Hołowni i PSL, a także Nowa Lewica uzyskałyby trzecie miejsce, zdobywając po 11 procent. Na Konfederację głos oddałoby 10 procent respondentów.

Nowy sondaż. Koalicja Obywatelska na czele, 9 punktów przewagi nad PiS-em

Nowy sondaż. Koalicja Obywatelska na czele, 9 punktów przewagi nad PiS-em

Źródło:
TOK FM

Muzyk Piotr M., podejrzany o wyłudzenie ubezpieczenia na podstawie podrobionych dokumentów, nie będzie grał koncertów z Kultem. Zespół do czasu rozstrzygnięcia sprawy zawiesił z nim współpracę.

Podejrzany o oszustwo muzyk Kultu nie będzie grał z zespołem

Podejrzany o oszustwo muzyk Kultu nie będzie grał z zespołem

Źródło:
tvnwarszawa.pl

W szpitalu zmarła 25-letnia Białorusinka zaatakowana na ulicy Żurawiej. Do ataku na kobietę doszło w ostatnią niedzielę.

Zmarła kobieta zaatakowana w centrum Warszawy

Zmarła kobieta zaatakowana w centrum Warszawy

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Julia Nawalna, żona zmarłego w rosyjskiej kolonii karnej Aleksieja Nawalnego, w dniu pogrzebu opozycjonisty zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym wspomina męża. "Dziękuję za te 26 lat absolutnego szczęścia. Szczęścia także przez ostatnie trzy lata. Za miłość, za to, że zawsze mnie wspierałeś, za to, że rozśmieszałeś mnie nawet z więzienia, za to, że zawsze o mnie myślałeś" - napisała w piątek.

Julia Nawalna pożegnała zmarłego męża. "Liosza, dziękuję za te 26 lat absolutnego szczęścia"

Julia Nawalna pożegnała zmarłego męża. "Liosza, dziękuję za te 26 lat absolutnego szczęścia"

Źródło:
tvn24.pl

Aleksiej Nawalny został w piątek pochowany na cmentarzu Borysowskim w Moskwie - poinformował współpracownik zmarłego opozycjonisty Iwan Żdanow. Przekazał, że trumna została opuszczona do grobu przy akompaniamencie utworu "My Way" Franka Sinatry. Na uroczystościach pojawili się ambasadorzy USA i Polski w Rosji Lynne Tracy i Krzysztof Krajewski, ale policja nie wpuściła tysięcy osób chcących pożegnać Nawalnego.

Aleksiej Nawalny pochowany. Dyplomaci niewpuszczeni do cerkwi, są zatrzymania

Aleksiej Nawalny pochowany. Dyplomaci niewpuszczeni do cerkwi, są zatrzymania

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, Meduza, tvn24.pl, Reuters, Mediazona

Cezary Jurkiewicz (PiS) zrezygnował z mandatu w Radzie Warszawy. O motywach swojej decyzji poinformował w emocjonalnym wpisie na platformie X.

Radny rezygnuje z mandatu. Tłumaczy to oporem w sprawie ulicy Lecha Kaczyńskiego

Radny rezygnuje z mandatu. Tłumaczy to oporem w sprawie ulicy Lecha Kaczyńskiego

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Portal Onet opublikował kolejne fragmenty podsłuchanych przez CBA rozmów byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Jak podał portal, Obajtek postanowił wykorzystać pandemię do "wzmocnienia" swojej pozycji w "trwających wewnątrz PiS walkach". Miał planować akcję wymierzoną w dawnego wicepremiera Jacka Sasina. "Trzeba zrobić tak, żeby go za*****, k****. Żeby tymi informacjami... żeby go krew zalała. Żeby nie miał punktu zaczepienia do mojej osoby, słuchaj [...] oni chcą mnie wykończyć teraz" - czytamy. Podsłuchy - podał Onet - prowadzone były w ramach tajnej akcji pod kryptonimem "Vampiryna". W sprawie pojawił się też komunikat CBA.

Obajtek o Sasinie: "trzeba zrobić tak, żeby go za*****". Kolejny wątek podsłuchanych rozmów i komunikat CBA

Obajtek o Sasinie: "trzeba zrobić tak, żeby go za*****". Kolejny wątek podsłuchanych rozmów i komunikat CBA

Aktualizacja:
Źródło:
Onet, tvn24.pl

Będziemy starali się uratować tereny w Jaworznie dla dużej inwestycji, w nowym modelu biznesowym - powiedział w piątek szef Ministerstwa Aktywów Państwowych Borys Budka, pytany o plany wobec spółki ElectroMobility Poland, pracującej nad projektem samochodu elektrycznego Izera.

"To jedno z wielu kłamstw poprzedniego premiera Mateusza Morawieckiego"

"To jedno z wielu kłamstw poprzedniego premiera Mateusza Morawieckiego"

Źródło:
PAP

Ubiegający się o fotel prezydenta Bydgoszczy Łukasz Schreiber (PiS) poinformował w wywiadzie dla portalu metropoliabydgoska.pl o rozstaniu z żoną. Ona sama odniosła się do deklaracji męża w mediach społecznościowych. "Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz" - napisała.

Łukasz Schreiber: podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Marianna Schreiber: ja żadnej decyzji nie podjęłam

Łukasz Schreiber: podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Marianna Schreiber: ja żadnej decyzji nie podjęłam

Źródło:
metropoliabydgoska.pl, Instagram

Przemysław Gacek z Grupy Pracuj został zwycięzcą 21. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2023. Gacek będzie reprezentował Polskę podczas międzynarodowego finału konkursu EY World Entrepreneur Of The Year 2023 w czerwcu w Monte Carlo. Gala finałowa polskiego konkursu transmitowana była w TVN24 BiS.

Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, zwycięzcą konkursu EY Przedsiębiorca Roku

Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, zwycięzcą konkursu EY Przedsiębiorca Roku

Źródło:
tvn24.pl

Stacja TVN24 w lutym była najchętniej oglądanym kanałem w kraju, osiągając 6,96 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. Konkurencję pozostawiły w tyle także "Fakty" TVN oraz portal tvn24.pl. TVN24 była również najbardziej opiniotwórczym medium w styczniu według rankingu Instytutu Monitorowania Mediów.

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Źródło:
tvn24.pl

Oscary 2024. Doroczna ceremonia wręczenia Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej coraz bliżej. Po raz czwarty w swojej karierze i drugi rok z rzędu galę poprowadzi Jimmy Kimmel. Kto znalazł się w gronie nominowanych? Kto ma największe szanse na wygraną? Kiedy i gdzie odbędzie się 96. gala wręczenia Oscarów? Prezentujemy wszystko, co warto wiedzieć przed hollywoodzkim świętem kina.

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Źródło:
tvn24.pl

Dwa francuskie myśliwce przechwyciły trzy rosyjskie samoloty. To samolot transportowy An-72 oraz dwa Su-30-M - poinformowało w piątek Dowództwo Sojuszniczych Sił Powietrznych NATO w mediach społecznościowych. Dodano, że Antonowa przechwycono na wodach międzynarodowych na północ od Polski.

NATO: trzy rosyjskie samoloty przechwycone na północ od Polski

NATO: trzy rosyjskie samoloty przechwycone na północ od Polski

Źródło:
PAP

Niezależny rosyjski kanał na Telegramie WCzK-OGPU opublikował nagranie systemu rakietowego Pancyr, który przewrócił się na drodze w Soczi. Sprzęt miał pełnić "dyżur bojowy" przed rezydencją prezydenta Władimira Putina, który w sobotę ma przyjechać do tego miasta.

Pancyr miał chronić Putina w Soczi. Nie dojechał

Pancyr miał chronić Putina w Soczi. Nie dojechał

Źródło:
tvn24.pl, tsn.ua

Egzamin z mikrobiologii na Uniwersytecie w Mediolanie zaliczyło tylko 10 z 408 studentów medycyny. Rezultat ten odbił się szerokim echem w światowych mediach, a wszystko za sprawą egzaminatora, którym był znany włoski wirusolog Roberto Burioni. To nie pierwszy raz, gdy zrobiło się o nim głośno - we Włoszech ten ceniony naukowiec ma wręcz status celebryty.

"Rzeź" na uniwersytecie, oblał prawie wszystkich. Wykładowca ma status celebryty

"Rzeź" na uniwersytecie, oblał prawie wszystkich. Wykładowca ma status celebryty

Źródło:
Science, Italia Oggi, TVN24.pl

W koalicji rządowej trwają już przymiarki do kolejnych wyborów. Liderzy KO i Trzeciej Drogi chcą wspólnie powalczyć o rekordową liczbę mandatów do Parlamentu Europejskiego. Tym samym zepchnąć Jarosława Kaczyńskiego do całkowitej defensywy i uzyskać - jako Polska - miejsce lidera w ramach Europejskiej Partii Ludowej. To daje nam szanse na walkę o najwyższe stanowiska w Unii dla Polaka - słyszymy w koalicji rządowej. W najnowszym odcinku "Wybory Kobiet" w TVN24 GO Arleta Zalewska z "Faktów" TVN i Aleksandra Pawlicka z "Newsweeka" rozmawiają o kulisach koalicyjnych narad.

Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz razem do wyborów europejskich? Jest taki pomysł. Znamy kulisy

Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz razem do wyborów europejskich? Jest taki pomysł. Znamy kulisy

Źródło:
TVN24

"Ten, kto kontroluje melanż, kontroluje wszechświat" - stwierdza jeden z bohaterów "Diuny", baron Vladimir Harkonnen. Melanż, surowiec znany też jako przyprawa, jest najcenniejszym towarem w stworzonym przez Franka Herberta świecie i stanowi jeden z filarów fabuły powieści. Tylko czym właściwie jest tajemnicza substancja, która barwi oczy na błękit? Jej praktyczne znaczenie jest nie do przecenienia.  

Skarb, który rządzi "Diuną". Czym jest melanż i dlaczego jest tak cenny?

Skarb, który rządzi "Diuną". Czym jest melanż i dlaczego jest tak cenny?

Źródło:
The New Yorker, Nerdist, TVN24.pl

W 2023 roku, w którym odbyły się wybory, z pieniędzy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydano ponad 11 milionów złotych na organizację rozmaitych eventów i pikników - mówiła w nowym odcinku podcastu "Wybory kobiet" w TVN24 GO szefowa tego resortu Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Ministra rodziny pytana była między innymi o trwający w ministerstwie audyt, a także o zmiany w prawie aborcyjnym i legalizację małżeństw jednopłciowych.

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o audycie w ministerstwie i "zaskakująco dużych" wydatkach w jednym roku

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o audycie w ministerstwie i "zaskakująco dużych" wydatkach w jednym roku

Źródło:
tvn24.pl

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Niewątpliwy pożytek ze zmiany władzy w naszym kraju widzę w tym, że przez kilka ostatnich lat z góry wiedziałem, co kto powie, co kto napisze, która gazeta albo która telewizja kogo pochwali, a komu przywali.

Nareszcie

Nareszcie

Źródło:
tvn24.pl

Średnio 877 tysięcy widzów przyciągnął do TVN pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Program zadebiutował w środę o godzinie 21.35. Branżowy portal Press pisze o "dobrym starcie". Holenderski format, który spodobał się widzom na całym świecie, jest zainspirowany grą "Mafia". Wygrać można nawet pół miliona złotych.

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Źródło:
tvn24.pl