Gerard Piqué pokazał nową dziewczynę na Instagramie. To o niej śpiewała Shakira

Autor:
am
Źródło:
Instagram, TVN24.pl
Shakira w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o pracy nad swoją najnowszą piosenką "Te Felicito"
Shakira w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o pracy nad swoją najnowszą piosenką "Te Felicito"
Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVNShakira w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o pracy nad swoją najnowszą piosenką "Te Felicito"

Kim jest 22-latka, o której śpiewała ostatnio Shakira? Były partner wokalistki, piłkarz Gerard Piqué zdecydował się właśnie po raz pierwszy pokazać nową dziewczynę w mediach społecznościowych.

O tym rozstaniu wiadomo już właściwie wszystko. Dzięki ostatniemu przebojowi Shakiry, zakończenie związku piosenkarki i byłego piłkarza Barcelony Gerarda Piqué stało się medialną sensacją początku roku. W utworze "BZRP" gwiazda, nie owijając w bawełnę śpiewa, że jest "warta tyle, co dwie 22-latki", a adresatowi swoich słów zarzuca, że zamienił "ferrari na twingo", czy "rolexa na casio". I nikt nie ma wątpliwości, kto jest tym adresatem. On sam również, skoro tuż po ukazaniu się przeboju w sieci piłkarz zaczął jeździć rzeczonym twingo. "Tyle mówienia o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie" - punktuje dalej Shakira. W tym praniu rodzinnych brudów nawiązuje nawet do rodziny piłkarza: "Zostawiłeś mnie ze swoją matką w roli sąsiadki, prasą u moich drzwi i długiem w skarbówce".

ZOBACZ TEŻ: Shakira wystawiła na balkonie manekina w stroju wiedźmy. Ma być widoczny z mieszkania matki Piqué

Gerard Piqué z dziewczyną na zdjęciu w mediach społecznościowych

Nawiązań do Piqué jest równie dużo jak do wyboru, którego dokonał. "Byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty" - śpiewa jego była partnerka. Nic dziwnego, że w centrum zainteresowania natychmiast znalazła się obecna towarzyszka życia słynnego piłkarza. A media na całym świecie zaczęły zastanawiać się kim jest 22-latka, z którą spotyka się Gerard Piqué?

Wiadomo, że nazywa się Clara Chía Martí. Hiszpańska "Marca" pisała, że pochodzi z tak bliskiej sercu Piqué Barcelony i studiuje public relations. Nie do końca wiadomo, w jakich okolicznościach się poznali. Według hiszpańskiego magazynu "Vanitatis" po raz pierwszy spotkali się w klubie nocnym w stolicy Katalonii, gdzie Clara pracowała, a Piqué bawił się z kolegami. Według spekulacji mediów Piqué przedstawił ją swoim rodzicom. Pokazał się również z nią publicznie - w sierpniu 2022 roku na koncercie wokalisty Daniego Martina. Fotografom udało się uchwycić jak obejmują się i całują.

Teraz piłkarz zdecydował się na kolejny krok. Na instagramowym koncie gwiazdy Barcelony pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy go wraz z uśmiechniętą wybranką. Oboja patrza w obiektyw, a Piqué wtula się w jej ramię.

Piłkarz nie zamieścił pod zdjęciem żadnego komentarza, za to niemal natychmiast pojawiły się pod nim setki komentarzy od fanów.

Piqué i Shakira byli razem przez 12 lat. Nigdy nie wzięli ślubu, mają dwóch synów: 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę. Swoje rozstanie ogłosili w specjalnym oświadczeniu.

ZOBACZ TEŻ: Ile Shakira zarobiła na ostatnich hitach o rozstaniu z Piqué? Hiszpański portal pokazał wyliczenie

Autor:am

Źródło: Instagram, TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości