"Zamieniłeś ferrari na twingo". Kim jest 22-latka, z którą Gerard Piqué miał zdradzać Shakirę?

Autor:
kgo//az
Źródło:
"Marca", "Vanitatis", "Cosmopolitan"
Prokuratura chce ośmiu lat więzienia dla Shakiry w procesie ws. oszustw podatkowych (zdjęcia archiwalne)
Prokuratura chce ośmiu lat więzienia dla Shakiry w procesie ws. oszustw podatkowych (zdjęcia archiwalne) Archiwum Reutera
wideo 2/4
Archiwum Reutera Prokuratura chce ośmiu lat więzienia dla Shakiry w procesie ws. oszustw podatkowych (zdjęcia archiwalne)

W swoim najnowszym przeboju Shakira uderza w Gerarda Piqué, jej wieloletniego partnera, który przez przynajmniej kilka miesięcy miał zdradzać ją z młodszą o kilkanaście lat studentką. Obrywa się nie tylko piłkarzowi, ale również jego nowej partnerce. Kim jest Clara Chía Martí, z którą spotyka się obecnie legendarny zawodnik Barcelony?

"Jestem warta tyle, co dwie 22-latki, zamieniłeś ferrari na twingo, zamieniłeś rolexa na casio" - tak do rozstania z Gerardem Piqué Shakira nawiązuje w swoim nowym utworze, "Bzrp Music Sessions, Vol. 53". Kawałek ten jest kolejną odsłoną sesji nagraniowych, w ramach których argentyński didżej i producent Bizarrap współpracuje z latynoskimi gwiazdami. W ciągu niespełna 24 godzin po premierze klip z udziałem Kolumbijki i Argentyńczyka w serwisie YouTube wyświetlono ponad 60 milionów razy.

Piqué i Shakira oficjalnie rozstali się w czerwcu 2022 roku, jednak już wcześniej hiszpańskie media informowały, że piłkarz zdradzał swoją partnerkę i matkę jego dzieci. Dziennikarze szybko ustalili, że następczynią Shakiry u boku Gerarda Piqué jest 22-letnia wówczas Clara Chía Martí. Plotkarski portal Page Six ujawnił niedawno fakty, z których wynika, że były reprezentant Hiszpanii mógł spotykać się z nią przez wiele miesięcy, gdy jego związek kolumbijską wokalistką nadal trwał.

Nowa dziewczyna Piqué. Kim jest Clara Chía Martí?

O nowej wybrance 35-letniego piłkarza nie wiadomo na razie zbyt wiele. "Marca" pisze, że Martí pochodzi z Barcelony i studiuje na kierunku public relations. Nie jest do końca jasne, w jakich okolicznościach para się poznała. Hiszpański magazyn lifestyle’owy "Vanitatis" informował, że po raz pierwszy spotkali się w klubie nocnym w stolicy Katalonii, gdzie Clara pracowała, a Piqué bawił się z kolegami. - To było natychmiastowe zauroczenie - miało przekazać gazecie jedno ze źródeł.

Obecnie Martí jest zatrudniona w należącej do piłkarza firmie Kosmos, zajmującej się rozwojem projektów związanych ze sportem. Pracuje tam na stanowisku administracyjnym.

Wygląda na to, że Piqué traktuje ten związek poważnie - przynajmniej na tyle poważnie, że przedstawił ją już swoim rodzicom. Gdy po raz pierwszy pokazał się z nią publicznie - a było to w sierpniu 2022 roku na koncercie wokalisty Daniego Martina - towarzyszyli im m.in. właśnie ojciec i matka klubowego kolegi Roberta Lewandowskiego. Fotografom udało się wówczas uchwycić, jak piłkarz i jego 12 lat młodsza partnerka obejmują się i całują.

A co na to rodzice Martí? Jak donosił "El Español", piłkarza poznali i całkiem polubili, jednak w całym tym zamieszeniu czują się niekomfortowo.

Shakira i Piqué. Związek trwał 12 lat

Shakira i Piqué poznali się, kiedy w 2010 roku wokalistka kręciła klip do piosenki "Waka Waka" z okazji mistrzostw świata w RPA. Nigdy nie wzięli ślubu, mają dwóch synów: 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę. W grudniu odbyła się rozprawa dotycząca opieki nad nimi. Osiągnięto porozumienie, w ramach którego dzieci będą przebywać z matką w Miami.

Shakira i Gerard Pique rozstali się po 11 latach
Shakira i Gerard Piqué rozstali się po 12 latachShakira i Gerard Piqué rozstali się po 12 latachGetty Images

ZOBACZ TEŻ: Wychodziła za mąż cztery razy, wszystkie małżeństwa były nieudane. Trudne życie Lisy Marie Presley

Autor:kgo//az

Źródło: "Marca", "Vanitatis", "Cosmopolitan"

Pozostałe wiadomości