Siedmiolatek zaginął, wracając do domu. Okazało się, że pomylił kierunki

Autor:
ng/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Siedmiolatek zaginął, wracając do domu. Szukało go kilkudziesięciu policjantów
Siedmiolatek zaginął, wracając do domu. Szukało go kilkudziesięciu policjantówKMP Łomża
wideo 2/4
natalia

Kilkudziesięciu policjantów szukało siedmiolatka, który zaginął w drodze ze szkoły do domu. Jak się okazało, wsiadł do niewłaściwego autobusu szkolnego, a kiedy z niego wysiadł, pomylił drogę do domu.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Śniadowo w województwie podlaskim. Siedmioletni chłopiec po skończonych lekcjach, zamiast iść z rówieśnikami do świetlicy, postanowił wcześniej wrócić do domu.

- Kiedy o umówionej godzinie chłopiec nie wrócił do domu, jego mama rozpoczęła poszukiwania. Zdenerwowana kobieta pojechała do szkoły, ale tam też chłopca nie było. Natychmiast zaalarmowała policjantów - informuje podkomisarz Justyna Janowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

W poszukiwania chłopca zaangażowano kilkudziesięciu policjantów.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 7-latka, który zaginął w drodze ze szkoły do domu. Jak się okazało, wsiadł do niewłaściwego autobusu szkolnego, a kiedy z niego wysiadł, pomylił drogę do domu.
Kilkudziesięciu mundurowych ruszyło na poszukiwania chłopcaKMP Łomża

Mundurowi sprawdzili szkołę i każdą ulicę w rejonie. Ustalili, że siedmiolatek mógł wsiąść do innego autobusu, jadącego w przeciwnym kierunku. Po około pół godzinie od wszczętego alarmu jeden z patroli zauważył idącego drogą chłopca, który rysopisem odpowiadał zaginionemu.

Siedmiolatek pomylił autobusy. Próbował wrócić do domu pieszo

- Siedmiolatek przedstawił się i wyjaśnił policjantom, że pomylił autobusy, wysiadł na przystanku i do domu ruszył pieszo. Niestety szedł w innym kierunku. Był około pięć kilometrów od szkoły - relacjonuje Janowska.

Dziecku nic się nie stało i bezpiecznie wróciło do zaniepokojonej mamy.

Siedmiolatek miał iść do świetlicy, postanowił wrócić do domu. ZaginąłKMP Łomża
Google Maps
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Łomża

Pozostałe wiadomości