TVN24 | Wrocław

Niszczył przypadkowe samochody. Powyrywał lusterka, zarysował lakier

TVN24 | Wrocław

Autor:
mm
Źródło:
tvn24.pl
Wałbrzych. Pjany mężczyzna niszczył zaparkowane samochody (materiał z 18.08.2022)
Wałbrzych. Pjany mężczyzna niszczył zaparkowane samochody (materiał z 18.08.2022)
wideo 2/5
Wałbrzych. Pjany mężczyzna niszczył zaparkowane samochody

54-letni mieszkaniec Wałbrzycha (woj. dolnośląskie) uszkodził dwa samochody osobowe zaparkowane na Piaskowej Górze. W momencie policyjnej interwencji był nietrzeźwy i agresywny. Powodów swojego zachowania nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci otrzymali w czwartek nad ranem (18 sierpnia) informację o tym, że idący ul. Długą mężczyzna dewastuje zaparkowane samochody.

- Funkcjonariusze ruchu drogowego niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie przy wsparciu dzielnicowych pierwszego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa nietrzeźwego 54-latka. Mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie - poinformowała aspirant Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowa Policji Dolnośląskiej.

Zniszczył dwa samochody

Jak dodała policjantka, podczas wykonanych oględzin okazało się, że uszkodzeniu uległy dwa pojazdy, w których agresywny mężczyzna powyrywał boczne lusterka oraz zarysował powłokę lakierniczą.

- Podejrzany w trakcie czynności procesowych oświadczył, że zdewastował przypadkowe samochody i nie wie dlaczego to zrobił. Tłumaczył się stanem nietrzeźwości - powiedziała aspirant Pieprzycka.

Wałbrzych. Zdewastowane samochody na jednym z osiedliKMP w Wałbrzychu

54-latek odpowie teraz przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności .

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP w Wałbrzychu

Pozostałe wiadomości