Wezwał taksówkę do zakrwawionej kobiety. Odpowie za usiłowanie zabójstwa00:33Zasiądzie na ławie oskarżonych z dwoma kolegami, którzy mieli pomóc mu w ukrywaniu się.
Pijany wsiadł za kierownicę, śmiertelnie potrącił swoją partnerkę03:35Akt oskarżenia jest już w sądzie.
Prokuratura ma wyniki sekcji wszystkich ofiar katastrofyPięć osób zginęło na miejscu, szósta zmarła w szpitalu.
"Przesuwanie granicy w stronę tego, gdzie można prawo omijać bądź wręcz nim gardzić"05:13Poseł Koalicji Obywatelskiej Bartłomiej Sienkiewicz złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez policjantów w sprawie pani Joanny.
Płynął 20 metrów od brzegu, nagle zniknął pod wodą. Nie żyje 00:34Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut.
20-latek zmarł na stacji benzynowej. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn. Usłyszeli zarzuty 01:40Przyczyna śmierci nie jest jeszcze nieznana.
Dwie osoby z zarzutami w sprawie wypasu owiec w Gdańsku. To urzędnik i jego wspólnik00:36Eksperymentalny projekt wart był prawie 150 tys. zł.
Prokuratura o katastrofie w Chrcynnie. Są wyniki sekcji zwłok czterech ofiarNa piątek zaplanowano ostatnią sekcję.
Podjechał na stację z koleżanką, wyciągnęli go siłą i zabrali auto. 20-latek nie żyje02:43Sprawcy są poszukiwani.
Uderzył w tył maszyny do wycinki drzew. Motocyklista zginął na miejscu00:32Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
34-latek miał molestować dziewczynki kąpiące się w basenie. Został aresztowany00:36Grozi mu do 12 lat więzienia.
Bawili się na swoim weselu, ich dom płonął. Prawomocny wyrok sądu01:13Sąd ukarał zleceniodawcę i wykonawcę.
Mieli nękać sąsiadów i grozić im śmiercią. Areszt dla matki i dwójki jej dzieci 00:32Mieli pomawiać sąsiadów, rzucać w ich samochód kamieniami i grozić śmiercią przy użyciu broni pneumatycznej - przekazała prokuratura.
Budynek eksplodował, zginęło małżeństwo. Początek procesu oskarżonej o zabójstwo wujostwa00:53Anna T. przed sądem.
"Ziobro brnie w to wszystko, coraz bardziej się kompromitując"01:18Goście "Tak jest" o sprawie Mariki.