Wpadł w poślizg i wjechał samochodem wprost do rzeki

Autor:
ng/tok
Źródło:
TVN24
Wpadł w poślizg i wjechał samochodem wprost do rzeki
Wpadł w poślizg i wjechał samochodem wprost do rzekiKAMIEŃSKIE.INFO
wideo 2/5
natalia slideshow

Samochód osobowy wpadł w poślizg i wjechał wprost do Wołczy, rzeki płynącej przez Równinę Gryficką w województwie zachodniopomorskim. Chociaż wyglądało to bardzo niebezpiecznie, kierowcy nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek 9 grudnia w Krzepocinie (woj. zachodniopomorskie). Około godziny 10 kierujący samochodem osobowym marki Toyota na łuku drogi wpadł w poślizg i wypadł z jezdni, po czym przodem wjechał wprost do Wołczy, rzeki płynącej przez Równinę Gryficką.

Samochód marki Toyota wpadł w poślizg i wjechał wprost do Wołczy, rzeki płynącej przez Równinę Gryficką w województwie zachodniopomorskim. Chociaż wyglądało to bardzo niebezpiecznie, kierowcy nic się nie stało.
Toyota wjechała do rzeki WołczaKAMIEŃSKIE.INFO

Na miejsce zadysponowano strażaków z Mechowa oraz Kamienia Pomorskiego. W czynnościach uczestniczyła też policja.

Sierż. Katarzyna Jasion, oficer prasowy KPP w Kamieniu Pomorskim przekazała, że Wołcza to mała rzeka i jej stan nie jest wysoki. Mężczyźnie nic się nie stało i o własnych siłach opuścił pojazd.

Zawiniła pogoda

- Nasze działania skupiały się wyłącznie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Sprawdziliśmy, czy nie doszło do jakichkolwiek wycieków z pojazdu. Wydobyciem auta z rzeki zajęła się pomoc drogowa - informują strażacy z JRG w Kamieniu Pomorskim.

Według ustaleń policji do wypadku doszło ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

Google Maps
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/tok

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KAMIEŃSKIE.INFO

Pozostałe wiadomości