TVN24 | Pomorze

Ukrywał się trzy lata. "Łowcy cieni" zatrzymali 32-latka poszukiwanego czterema listami gończymi

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK
Źródło:
TVN24
Łowcy cieni zatrzymali poszukiwanego czterema listami gończymiCBŚP
wideo 2/9
CBŚPŁowcy cieni zatrzymali poszukiwanego czterema listami gończymi

"Łowcy cieni" zatrzymali 32-letniego Marka G. poszukiwanego czterema listami gończymi w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw narkotykowych. Mężczyzna ukrywał się od 2018 roku. Został zatrzymany w Gdyni, gdzie mógł mieszkać od wielu miesięcy.

Miejsce pobytu 32-letniego Marka G. ustalili Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z grupy "łowców cieni" przy wsparciu policjantów z zarządów CBŚP w Gdańsku i Kielcach. - Mężczyzna był poszukiwany od 2018 roku. Po dokładnie przeprowadzonej analizie, zebraniu wielu informacji "łowcy cieni" znaleźli mężczyznę w jednym z mieszkań w Gdyni. Okazało się, że mógł tam przebywać od wielu miesięcy - przekazała nadkom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik prasowy CBŚP.

Dodała, że Marek G. był poszukiwany czterema listami gończymi wydanymi przez sąd w Warszawie oraz Prokuraturę Krajową i okręgową za przestępstwa narkotykowe oraz w celu odbycia kary więzienia.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Trafił do aresztu

- W zainteresowaniu Centralnego Biura Śledczego Policji był w związku z podejrzeniem wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających w postaci kokainy - poinformowała Jurkiewicz.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Śledztwo nadzorowane jest przez Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie.

CBŚP zatrzymało poszukiwanego czterema listami gończymiCBŚP

Autor:MAK

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: CBŚP