Szef Pracodawców RP zatrzymany przez CBA. Sytuacja "niestandardowa", czynności "zupełnie niepotrzebne"

Aktualizacja:
Autor:
akw/kg
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Rafał Baniak zatrzymany przez CBA, głos zabrali jego adwokaci. Relacja Jerzego Korczyńskiego
Rafał Baniak zatrzymany przez CBA, głos zabrali jego adwokaci. Relacja Jerzego KorczyńskiegoTVN24
wideo 2/4
TVN24Rafał Baniak zatrzymany przez CBA, głos zabrali jego adwokaci. Relacja Jerzego Korczyńskiego

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało szefa Pracodawców RP, byłego wiceministra skarbu Rafała Baniaka. - Rafał Baniak jest osobą, która stawia się, i zawsze będzie się stawiała, na wezwanie każdego organu procesowego. W związku z powyższym nie znajdujemy uzasadnienia dla tych czynności - powiedział jeden z jego adwokatów Przemysław Rosati. "Z obawą obserwujemy praktykę nadużywania środków przymusu wobec przedstawicieli środowisk biznesowych, którzy w żaden sposób nie unikają współpracy z organami ścigania w dotyczących ich sprawach" - podkreśliła Polska Rada Biznesu.

Na polecenie śląskiego wydziału zamiejscowego departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze z wrocławskiej delegatury zatrzymali cztery osoby. Zatrzymań dokonano na Mazowszu i Śląsku. Jak poinformowano, przeszukania prowadzono w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego kraju, m.in. w Urzędzie m.st. Warszawy oraz w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania Miasta Warszawy.

Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn podał, że wśród czterech zatrzymanych osób jest Rafał Baniak (zgodził się na podawanie pełnego nazwiska oraz wizerunku), były wiceminister skarbu w rządzie PO-PSL, a obecnie prezes zarządu Pracodawców Rzeczypospolitej Polski i wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego. Dodał, że śledztwo dotyczy "przestępstw korupcyjnych".

- Po doprowadzaniu do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach prokurator przedstawi zatrzymanym zarzuty i przesłucha ich w charakterze podejrzanych. Decyzje w zakresie środków zapobiegawczych zostaną podjęte po zakończeniu czynności z podejrzanymi - poinformował rzecznik Prokuratury Krajowej Łukasz Łapczyński.

Adwokat: czekamy na przeprowadzenie czynności procesowych

Na temat zatrzymania Baniaka wypowiedzieli się reprezentujący go adwokaci - Przemysław Rosati oraz Maciej Zaborowski. - Chcę podkreślić, że sytuacja, która spotkała dziś Rafała Baniaka, jest o tyle niestandardowa, że czynności przeprowadzone przez prokuraturę czy też na zlecenie prokuratury, były zupełnie niepotrzebne - oświadczył Rosati.

- Pan Rafał Baniak jest osobą, która stawia się, i zawsze będzie się stawiała, na wezwanie każdego organu procesowego, w związku z powyższym nie znajdujemy uzasadnienia dla tych czynności. Chcemy podkreślić, że pan Rafał Baniak nie ma sobie nic do zarzucenia. Czekamy na przeprowadzenie czynności procesowych, one trwały od samego rana - mówił dalej.

Mecenas Zaborowski poinformował, że do przeszukania w warszawskim mieszkaniu Baniaka, a także jego zatrzymania, doszło o godzinie szóstej rano.

- W tym samym czasie funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wykonywali czynności w miejscu pracy pana Baniaka. Zgodnie z żądaniem prokuratury zostały wydane wszelkie materiały, które prokuratura chciała uzyskać. Pan Rafał Baniak przez cały czas współpracował i współpracuje z prokuraturą, nie ma nic do ukrycia w tej sprawie - podkreślił.

Adwokat zastrzegł, że na ten moment informacje, które posiada o szczegółach postępowania, "są bardzo, bardzo skąpe". - Mogę jedynie dodać, że ta sytuacja ma dotyczyć lat 2020-23, więc nie jest to jakaś sytuacja historyczna – wskazał.

Zaborowski wcześniej wydał oświadczenie, w którym przekazał, że jego klient "uważa się za osobę niewinną i nie ma nic do ukrycia". Zaznaczył, że Baniak jest osobą publiczną i nigdy nie uchylał się od udziału w czynnościach prowadzonych przez sąd czy prokuraturę. "Gdyby został wezwany na przesłuchanie, stawiłby się na nie bez zwłoki" - zapewnił adwokat.

Zapowiedział, że po zakończeniu czynności prowadzonych przez prokuraturę Baniak odniesie się do treści stawianych mu zarzutów. "Do tego czasu apelujemy do dziennikarzy i wszystkich przedstawicieli świata mediów o nieferowanie wyroków i nieprzesądzanie o niczyjej winie" - napisał Zaborowski.

"Stanowczy sprzeciw" wobec sposobu zatrzymania Baniaka wyraziła Rada Pracodawców RP. "Protestujemy przeciwko nadużywaniu przez organy ścigania tak dotkliwych środków bez wystarczającego uzasadnienia" - wyjaśniła w oświadczeniu.

"Uważamy, że sposób działania organów ścigania w tej sprawie narusza godność osoby objętej postępowaniem i jest zbyt radykalny. Jesteśmy przekonani, że w tej sprawie nie ma uzasadnienia do zastosowania najbardziej dolegliwego środka zapobiegawczego, jakim jest zatrzymanie" - czytamy.

Oświadczenie Polskiej Rady Biznesu

"Głębokie oburzenie" zatrzymaniem Baniaka wyraziła Polska Rada Biznesu. "To kolejny raz, gdy środek przymusu, który powinien być ostatecznością, stosowany jest jako widowisko medialne realizowane w świetle kamer" - podkreśliła w oświadczeniu.

"Z obawą obserwujemy praktykę nadużywania środków przymusu wobec przedstawicieli środowisk biznesowych, którzy w żaden sposób nie unikają współpracy z organami ścigania w dotyczących ich sprawach. Istnieje poważna wątpliwość, na ile takie działania służą dobru śledztwa, a na ile są wymierzone przeciwko konkretnym osobom, które reprezentują środowiska krytykujące władzę. Nie twierdzimy, że ludzie biznesu powinni mieć taryfę ulgową w relacjach z organami ścigania, ale te ostatnie powinny podejmować decyzje na podstawie solidnych przesłanek i nie rujnować życia zatrzymanych przed ostatecznym orzeczeniem o winie" - czytamy.

PRB zaapelowała do prokuratury i organów ścigania "o umiar w stosowaniu dotkliwych środków, które naruszają godność osób objętych postępowaniem". Wyraziła "stanowczy sprzeciw wobec takich praktyk" i podkreśliła, że "przede wszystkim oczekują respektowania podstawowych zasad i wolności obowiązujących w społeczeństwach demokratycznych".

Na antenie TVN24 prezes tej organizacji Wojciech Kostrzewa zastrzegł, że PRB "nie zajmuje stanowiska merytorycznego", a on sam nie ma wiedzy na temat szczegółów zatrzymania. - Protestujemy natomiast przeciw robieniu z czynności w trakcie śledztwa pewnego rodzaju widowiska. Jestem przekonany, że prezes Rafał Baniak stawiłby się do prokuratury na każde wezwanie - podkreślił.

Kostrzewa przypomniał o "równie spektakularnym" zatrzymaniu prezydenta Konfederacji Lewiatan Macieja Wituckiego z października zeszłego roku. - Również w tym przypadku pan prezes Witucki nie uchylał się od współpracy i kooperacji z prokuraturą. Musiał być najwyraźniej koniecznie dodany element spektakularnego widowiska medialnego - ocenił.

- Jeszcze raz podkreślam, nie chodzi o taryfę ulgową, zajmowanie stanowiska merytorycznego, bo o tym, kto jest winny, a kto niewinny, będzie decydował sąd, ale o zachowanie pewnej powściągliwości, jeśli chodzi o przeprowadzanie czynności śledczych -zaznaczył.

Jak dodał, PRB będzie uważnie przyglądać się dalszemu postępowaniu. - Wiem, że wielu z moich kolegów, również ja, złożyliśmy poręczenia osobiste, które powinny prokuraturze ewentualnie wystarczyć, gdyby wnioskowała o środki wolnościowe - powiedział.

Zauważył też, że Baniak - podobnie jak Witucki - to wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego, czyli "osoba, która jest bardzo mocno zaangażowana w reprezentację interesów polskich pracodawców".

Wojciech Kostrzewa o zatrzymaniu Rafała Baniaka
Wojciech Kostrzewa o zatrzymaniu Rafała Baniaka tvn24

Rafał Baniak - kim jest?

Rafał Baniak w latach 2002-2003 pełnił funkcję doradcy ministra pracy i polityki społecznej. W okresie 2003-2004 był radcą wiceprezesa Rady Ministrów oraz p.o. dyrektora sekretariatu wiceprezesa Rady Ministrów Jerzego Hausnera. Od 14 maja 2004 roku do 17 listopada 2005 roku zajmował stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Polityki Społecznej. 

W 2006 roku został dyrektorem departamentu dialogu społecznego i stosunków pracy w Polskiej Konfederacji Pracodawców Polskich Lewiatan, a następnie doradcą prezydenta i zastępcą dyrektora generalnego w Konfederacji Pracodawców Polskich.

W latach 2007-2011 pełnił funkcję podsekretarza stanu w resorcie gospodarki, a w latach 2011-2015 - podsekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Autor:akw/kg

Źródło: PAP, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości

Dwa auta zderzyły się w poniedziałek rano na Trasie Siekierkowskiej. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, jedno z nich poruszało się pod prąd. Są utrudnienia w ruchu.

Zderzenie na Trasie Siekierkowskiej. "Jeden z kierowców jechał pod prąd"

Zderzenie na Trasie Siekierkowskiej. "Jeden z kierowców jechał pod prąd"

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Na poniedziałkowym posiedzeniu Sejmu posłowie udzielą wotum zaufania premierowi. Najpierw expose przedstawi Mateusz Morawiecki, ale wobec spodziewanego nieuzyskania wymaganego poparcia, Sejm przejdzie do wyboru innego kandydata. Sejmowa większość na premiera wystawia Donalda Tuska. Polityczny, historyczny poniedziałek relacjonujemy na żywo w tvn24.pl.

Posłowie wybiorą premiera. Tak ma wyglądać sejmowy poniedziałek

Posłowie wybiorą premiera. Tak ma wyglądać sejmowy poniedziałek

Autor:
ads,
pp/kab,
adso
Źródło:
tvn24.pl

W miejscowości Kisielewo koło Sierpca na północy Mazowsza doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jedna osoba zginęła, pięć - w tym dwoje dzieci - zostało rannych.

Tragiczny wypadek koło Sierpca. Zginęła kierująca, pięć osób rannych

Tragiczny wypadek koło Sierpca. Zginęła kierująca, pięć osób rannych

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

W niedzielę izraelskie czołgi przedarły się do serca Chan Junus, dokonując nowego, dużego ataku na południu Strefy Gazy. Premier Izraela Benjamin Netanjahu wezwał Hamas do "niezwłocznego złożenia broni", twierdząc, że w ostatnich dniach odnotował liczne kapitulacje, które zwiastują "początek końca" palestyńskiej organizacji terrorystycznej.

Premier Izraela wzywa Hamas do złożenia broni

Premier Izraela wzywa Hamas do złożenia broni

Autor:
lukl/kab
Źródło:
PAP, Reuters

Dziś rano w Sejmie premier Mateusz Morawiecki wygłosi expose. Wołodymir Zełenski rozpoczyna wizytę w Stanach Zjednoczonych. Javier Milei został w niedzielę zaprzysiężony na prezydenta Argentyny. Robert Lewandowski przełamał się w barwach FC Barcelona. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć w poniedziałek 11 grudnia.

Pięć rzeczy, które warto wiedzieć w poniedziałek 11 grudnia

Pięć rzeczy, które warto wiedzieć w poniedziałek 11 grudnia

Autor:
lukl/kab
Źródło:
PAP

W poniedziałek na pewno czekają nas historyczne emocje - mówiła o nadchodzącym posiedzeniu Sejmu dziennikarka "Faktów" TVN Arleta Zalewska. Dodała, że ciekawi ją, który polityk Prawa i Sprawiedliwości zabierze głos w debacie nad wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego.

Posiedzenie, które "przejdzie do historii Sejmu". Jest jedna niewiadoma

Posiedzenie, które "przejdzie do historii Sejmu". Jest jedna niewiadoma

Autor:
ads/ft
Źródło:
TVN24

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przeprowadził krótką rozmowę z premierem Węgier Viktorem Orbanem. Doszło do niej podczas zaprzysiężenia Javiera Mileia na nowego prezydenta Argentyny - poinformowały media w Kijowie. Według agencji UNIAN rozmowa nie była wcześniej zaplanowana.

Orban i Zełenski "znaleźli się obok siebie. "Rozmowa nie była wcześniej zaplanowana"

Orban i Zełenski "znaleźli się obok siebie. "Rozmowa nie była wcześniej zaplanowana"

Autor:
tas/ft
Źródło:
PAP, UNIAN, Radio Swoboda, Reuters

W tym tygodniu uwaga krajowego rynku skupi się na expose i głosowaniu nad wotum zaufania w Sejmie dla nowego premiera. Inwestorzy poznają też szczegóły inflacji za listopad i dane o bilansie płatniczym. Kluczowe dla rynków finansowych będą decyzje największych banków centralnych.

Wybór premiera, inflacja i decyzje banków centralnych. Taki będzie tydzień w gospodarce

Wybór premiera, inflacja i decyzje banków centralnych. Taki będzie tydzień w gospodarce

Autor:
mp
Źródło:
PAP

W Iranie rozpoczął się proces Johana Floderusa, szwedzkiego dyplomaty, zatrzymanego w 2022 roku, pracującego w dyplomacji Unii Europejskiej, który został oskarżony o szpiegostwo na rzecz Izraela. Jak podała w niedzielę irańska agencja prasowa ISNA, mężczyźnie grozi kara śmierci.

Szwed pracujący dla Unii Europejskiej oskarżony o szpiegostwo. Grozi mu kara śmierci

Szwed pracujący dla Unii Europejskiej oskarżony o szpiegostwo. Grozi mu kara śmierci

Autor:
lukl/kab
Źródło:
PAP, aljazeera.com

Rosyjska pełnoskalowa inwazja na Ukrainę trwa od 656 dni. Seria wybuchów słyszana była w poniedziałek nad ranem w stolicy Ukrainy, Kijowie. W niedzielę okupacyjne wojska Rosji atakowały obronę Ukrainy na całej linii frontu na wschodzie kraju. Jak podała ukraińska agencja Unian, rosyjska flaga powiewa nad zachodnimi obrzeżami miasta Marjinka w obwodzie donieckim. Oto najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin wojny w Ukrainie.

Ukraina. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin

Ukraina. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin

Autor:
lukl,
pp/kab
Źródło:
PAP, tvn24.pl

Sytuacja na wschodzie naszego kraju jest trudna. Wróg naciera na całym froncie - przekazał dowódca ukraińskich sił lądowych Ołeksandr Syrski. Według zachodnich źródeł Rosja rozpoczęła skoordynowaną kampanię uderzeń na Ukrainę w okresie zimowym. Minister obrony Rustem Umierow oznajmił, że armia ukraińska "przekroczyła dwie linie obrony Rosjan i obecnie znajduje się przed trzecią". Podsumowujemy miniony tydzień walk w Ukrainie. 

Tydzień w Ukrainie. "Wróg naciera na całym froncie", początek "kampanii uderzeniowej", siły ukraińskie przed trzecią linią obrony

Tydzień w Ukrainie. "Wróg naciera na całym froncie", początek "kampanii uderzeniowej", siły ukraińskie przed trzecią linią obrony

Autor:
tas/ft
Źródło:
tvn24.pl

320 tysięcy złotych na nagrody dla sześciu osób rozdysponowała była minister zdrowia Katarzyna Sójka pod koniec sprawowania swojej funkcji - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Setki tysięcy złotych dla sześciu osób. Odchodziła z resortu, przydzieliła nagrody

Setki tysięcy złotych dla sześciu osób. Odchodziła z resortu, przydzieliła nagrody

Autor:
ads/ft
Źródło:
"Gazeta Wyborcza"

W niedzielę rano delegacja polityków Prawa i Sprawiedliwości z prezesem Jarosławem Kaczyńskim złożyła kwiaty przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku w Warszawie. To ostatnia miesięcznica przed oddaniem władzy przez PiS.

Ostatnia miesięcznica przed oddaniem władzy przez PiS

Ostatnia miesięcznica przed oddaniem władzy przez PiS

Autor:
Źródło:
tvn24.pl, PAP

Mateusz Morawiecki w swoim expose "przedstawi najważniejsze wyzwania, jakie przed nami stoją" - mówił w TVN24 Waldemar Buda z PiS. Przyznał, że wynik głosowania w sprawie wotum zaufania dla Morawieckiego "jest dosyć przewidywalny". - To jutrzejsze expose to będzie taki dziki łabędzi śpiew premiera Morawieckiego - oceniła Marta Wcisło z Koalicji Obywatelskiej.

Czy Morawiecki będzie udawał? Buda: Oczywiście, że nie. To konstytucja przewiduje taką formułę

Czy Morawiecki będzie udawał? Buda: Oczywiście, że nie. To konstytucja przewiduje taką formułę

Autor:
ads/ft
Źródło:
TVN24

Ostatni pociąg ze stolicy Polski do Monachium przez Drezno kursował w 1993 roku. Teraz połączenie takie przywrócono za sprawą nocnego połączenia, które realizowane jest za pomocą pociągu IC Chopin. Jak twierdzi PKP Intercity niska frekwencja to wina austriackiego operatora.

Pierwsze od 30 lat połączenie z Warszawy do Monachium z problemami

Pierwsze od 30 lat połączenie z Warszawy do Monachium z problemami

Autor:
JW/ams
Źródło:
TVN24 Biznes

W poznańskim Parku Wilsona odnaleziono kilka martwych kaczek i gołębi. Policja i powiatowy lekarz weterynarii badają sprawę.

Martwe ptaki w poznańskim parku. Sprawę bada policja i powiatowy lekarz weterynarii

Martwe ptaki w poznańskim parku. Sprawę bada policja i powiatowy lekarz weterynarii

Autor:
ads/ft
Źródło:
PAP

Do Polski zmierza ciepło z zachodu - będzie prawie 10 stopni. Co jeszcze czeka nas w pogodzie w ciągu kolejnych dni? Jakie będą święta Bożego Narodzenia? Sprawdź długoterminową prognozę pogody.

Pogoda na 16 dni: Koniec grudniowej zimy. Czy na długo?

Pogoda na 16 dni: Koniec grudniowej zimy. Czy na długo?

Autor:
Tomasz
Wasilewski
Źródło:
tvnmeteo.pl

Jakiej pogody możemy się spodziewać w nowym roku? Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) opublikował długoterminową eksperymentalną prognozę pogody na styczeń, luty, marzec i kwiecień 2024. Jeden z tych miesięcy zapowiada się cieplejszy, a jeden zimniejszy niż zazwyczaj.

Eksperymentalna prognoza długoterminowa IMGW. Pogoda na styczeń, luty, marzec i kwiecień

Eksperymentalna prognoza długoterminowa IMGW. Pogoda na styczeń, luty, marzec i kwiecień

Autor:
anw
Źródło:
IMGW
Argentyńska masakra piłą mechaniczną

Argentyńska masakra piłą mechaniczną

Wojciech
Skrzypek
Autor:
Wojciech
Skrzypek
Źródło:
tvn24.pl
Premium

Pracownicy Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu zaalarmowali policję, że do placówki trafiło niemowlę z obrażeniami, które mogły powstać na skutek przemocy. - Zatrzymana została 20-letnia matka dziecka i jej 27-letni partner, który nie jest ojcem dziecka - przekazuje komisarz Marcin Ząbek z policji w Dzierżoniowie, gdzie mieszka rodzina. 

"Liczne złamania i uraz głowy". 11-miesięczna dziewczynka w szpitalu, matka i jej partner zatrzymani

"Liczne złamania i uraz głowy". 11-miesięczna dziewczynka w szpitalu, matka i jej partner zatrzymani

Aktualizacja:
Autor:
Źródło:
tvn24.pl, Kontakt24

Francuski sąd skazał na kary więzienia w zawieszeniu sześcioro uczniów, zamieszanych w zabójstwo Samuela Paty'ego, nauczyciela ich szkoły. Rosyjski uchodźca czeczeńskiego pochodzenia odciął mu głowę po tym, jak Paty pokazał na lekcji wolności słowa karykatury Mahometa. Nastolatkowie pokazali mordercy wizerunek nauczyciela i obserwowali go, a za współpracę dostali od islamisty pieniądze. - To trudny wyrok dla rodziny. Jest rozczarowanie, złość, niezrozumienie. To zły sygnał dla rodziny, uczniów – skomentowała wyrok prawniczka rodziny Paty’ego, Virginie Le Roy.

Pokazał na lekcji karykatury Mahometa. Uczniowie skazani po zabójstwie nauczyciela

Pokazał na lekcji karykatury Mahometa. Uczniowie skazani po zabójstwie nauczyciela

Autor:
bp//mrz
Źródło:
PAP

Zbliża się "Weekend cudów" Szlachetnej Paczki. Najbiedniejsi, samotni, potrzebujący pomocy dostaną przed świętami to, czego im najbardziej potrzeba, by choć trochę im ulżyć i po prostu pocieszyć. Każdy z nas może wywołać łzy wzruszenia. Jest wielu wolontariuszy, ale potrzeba więcej. Na darczyńców czeka jeszcze ponad tysiąc rodzin.

Pani Elżbieta potrzebuje elektronicznej lupy, pani Olga piekarnika. Podopieczni Szlachetnej Paczki wciąż czekają na darczyńców

Pani Elżbieta potrzebuje elektronicznej lupy, pani Olga piekarnika. Podopieczni Szlachetnej Paczki wciąż czekają na darczyńców

Autor:
Maria
Mikołajewska
Źródło:
Fakty TVN

Prezydent USA Joe Biden zaprosił prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego do Białego Domu. Do spotkania ma dojść we wtorek 12 grudnia, ale Zełenski rozpocznie wizytę w Waszyngtonie już dzień wcześniej.

Zełenski jedzie do Waszyngtonu. Spotka się z Bidenem w Białym Domu

Zełenski jedzie do Waszyngtonu. Spotka się z Bidenem w Białym Domu

Autor:
ads/kg
Źródło:
Reuters

Na południowym wschodzie Wenezueli, w pobliżu osady rdzennej ludności, zawaliła się kopalnia złota. W niedzielę tamtejsze władze ogłosiły, że w katastrofie zginęło co najmniej 12 osób. W pogrążonym w kryzysie kraju w niebezpiecznych warunkach pracują tysiące górników.

Katastrofa w kopalni złota. 12 osób nie żyje

Katastrofa w kopalni złota. 12 osób nie żyje

Autor:
lukl/kab
Źródło:
PAP, tvn24.pl

Aktorka Ali MacGraw w oświadczeniu wspominała współpracę ze zmarłym w piątek Ryanem O'Nealem przy kultowym melodramacie "Love Story". "Ryan był świetnym aktorem, czarującym i zabawnym człowiekiem. Wiem, że dużą część mojego zawodowego sukcesu zawdzięczam współpracy z nim" - napisała.

Zagrali parę w kultowym "Love Story". Ali MacGraw wspomina zmarłego Ryana O'Neala

Zagrali parę w kultowym "Love Story". Ali MacGraw wspomina zmarłego Ryana O'Neala

Autor:
ads
Źródło:
CNN, tvn24.pl

Dziennikarze tvn24.pl, TVN i TVN24 są wśród nominowanych do tegorocznych nagród Grand Press. Nominacje otrzymali: Justyna Suchecka, Piotr Szostak, Wojciech Bojanowski, Filip Folczak, Olga Orzechowska, Maciej Duda, Łukasz Ruciński, Michał Fuja, Grzegorz Głuszak, Marcin Jakóbczyk, Piotr Świerczek, Robert Zieliński, Olga Mildyn, Ewa Galica, Marcin Gutowski, Edyta Krześniak, Piotr Jacoń, Adam Diehl, Piotr Karczewski, Michał Przedlacki, Łukasz Frątczak, Dariusz Kubik i Grzegorz Łakomski.

Nominacje dla dziennikarzy tvn24.pl, TVN24 i TVN do nagrody Grand Press

Nominacje dla dziennikarzy tvn24.pl, TVN24 i TVN do nagrody Grand Press

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl