"Powtórzyć wybory", "Fałszerze". Tysiące osób ma marszu PiS

Jarosław Kaczyński składa kwiaty pod pomnikiem Piłsudskiego
Jarosław Kaczyński składa kwiaty pod pomnikiem Piłsudskiego
tvn24
Uczestnicy marszu mają ze sobą biało-czerwone flagi i róże w kolorach narodowychtvn24

Blisko trzy godziny trwał "Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów" współorganizowany przez PiS. Jarosław Kaczyński mówił, że "przyjdzie Polska, której chcemy, Polska wolnych Polaków, trzeba tylko "zrzucić z pleców narodu worek kamieni, którym jest obecna władza". Uczestnicy sobotniej manifestacji wykrzykiwali "Powtórzyć wybory", "Fałszerze", "Raz sierpem, raz młotem - czerwoną hołotę".

16:04

Zakończył się "Marsz w obronie demokracji i wolności mediów". Jego uczestnicy odśpiewali hymn narodowy.

16:02

- Nie lękajmy się, a zwyciężymy - zaapelował prezes PiS do uczestników marszu, nawiązując do słów Jana Pawła II. "Zwyciężymy, zwyciężymy" - skandował tłum.

16:00

- Przyjdzie taki dzień, że wybory zostaną powtórzone - powiedział Kaczyński. Dodał, że próbowano powstrzymać "Marszu w obronie demokracji i wolności mediów", ale się nie udało. - Będziemy organizować kolejne marsze. (...) Przyjdzie Polska, której chcemy, Polska wolnych Polaków, oaza wolności w Europie - mówił Kaczyński.

- Musimy zrzucić z pleców narodu ten worek kamieni, którym jest obecna władza - dodał prezes PiS.

15:55

Głos zabrał ponownie prezes PiS Jarosław Kaczyński. - W Polsce odradza się poczucie obywatelskości, duch obywatelski, który był zaprzeczeniem apatii i bierności. To marsz tych, którzy chcą w Polsce zmiany, prawa do wyłaniania władzy, i tego żeby ją odwoła. To prawo wyborcze daje kartka wyborcza. Dziś chcą nam ją wyrwać, bo szykuje się perspektywa zwycięstwa, waszego zwycięstwa - powiedział Kaczyński. Powtórzył, że wybory samorządowe zostały sfałszowane. Jak dowodził, fałszerstwem jest sytuacja, gdy władza wie, że prawo wyborcze jest ułomne i nic z tym nie robi.

- Hańba - mówił Kaczyński, tłum bijąc mu brawo, powtarzał "hańba, hańba".

15:43

Jak poinformowali organizatorzy "Marszu w obronie demokracji i wolności mediów", " to największa manifestacja w powojennej Polsce", w której uczestniczy - jak twierdzą - 100 tys. osób.

15:21

Odczytano przesłanie byłego premiera Jana Olszewskiego, który jak podkreślili organizatorzy marszu, nie mógł być obecny na manifestacji ze względu na zły stan zdrowia.

Olszewski napisał m.in., odnosząc się do wyborów samorządowych, że "fakt, iż głos co czwartego wyborcy jest nieważny pozbawił ten akt wyborczy wiarygodności". Potem odtworzono nagranie z przesłaniem od Andrzeja Gwiazdy, działacza opozycji w PRL-u.

15:19

Uczestnicy marszu zatrzymali się pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Kwiaty - przy dźwiękach piosenki patriotycznej "My pierwsza brygada" - złożyli tam m.in.: prezes PiS Jarosław Kaczyński, Ryszard Czarnecki.

15:10
Uczestniczka "Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów" współorganizowanego przez PiSPAP/Radek Pietruszka
15:02

Uczestnicy marszu zbliżają się do Kancelarii Premiera. - Nie ma wolności bez uczciwości. Nie ma wolności bez "Solidarności". Gdzie są nasze polskie stocznie. Kopacz prawdy nie zakopiesz - wykrzykiwał Joachim Brudziński wraz z tłumem. - "Powtórzyć wybory", "Powtórzyć wybory", "I ojczyzna. Gdzie wasz honor", "Solidarność", "Solidarność", "Fałszerze", "Fałszerze", "Fałszerze" - skandował tłum. Potem uczestnicy marszu odśpiewali Jana Pietrzaka "Żeby Polska była Polską". W oknach KPRM płoną świecie, zgodnie z wezwaniem prezydenta Bronisława Komorowskiego, aby 13 grudnia uczcić ofiary stanu wojennego.

14:57

Przebieg marszu komentują na Twitterze także dziennikarze, m.in. Wojciech Szacki z tygodnika "Polityka" i Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

14:54

Kwiaty pod pomnikiem Romana Dmowskiego złożył wiceszef PiS Antoni Macierewicz. - Trzeba przywrócić wolne wybory, bo dzięki nim wybieramy władze, które naprawdę reprezentują naród. Tymczasem te wybory sfałszowano. Tak, jak wtedy fałszowano wybory, żeby władze objąć mogła agentura sowiecka. Nie dopuścimy do fałszowania wyborów, przywrócimy wolne wybory - mówił Macierewicz. "Dziękujemy, dziękujmy" - krzyczał tłum. Potem wybrzmiała "Rota".

Macierewicz: Przywrócimy wolne wybory
Macierewicz: Przywrócimy wolne wybory tvn24
14:48

Tak na Twitterze relacjonują marsz jego uczestnicy.

14:48

Na marszu pojawił się także kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda, który początkowo miał nie brać udziału w manifestacji. Ma złożyć kwiaty po jednym z pomników na trasie marszu współorganizowanym przez PiS "Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów".

14:44

Uczestnicy marszu oddali hołd "Żołnierzom Wyklętym". Kwiaty pod pomnikiem złożyli parlamentarzyści PiS.

"Cześć i chwała bohaterom", "Bóg, honor i ojczyzna" - skandował tłum.

14:35

Uczestnicy marszu, w tym prof. Piotr Gliński złożyli kwiaty pod pomnikiem Ignacego Paderewskiego.

- "Jesteśmy wdzięczni za wolną Polskę. Cześć i chwała bohaterom" - krzyczał tłum. Słuchać było też, że "taśmy prawdy przez tę władzę zostały zamiecione pod dywan, a władza bawi się za publiczne pieniądze". Joachim Brudziński z PiS stwierdził, że obecna władza zawiązuje koalicję z Jerzym Urbanem, byłym rzecznikiem PRL-owskiego rządu. - "Urbana z Kiszczakiem potraktujmy kopniakiem". "Koalicja zawiązana, Platformy i Ubrana". "Raz sierpem, raz młotem - czerwoną hołotę" - wykrzykiwał.

14:26

Joachim Brudziński z PiS mówił, że sobotni marsz jest także protestem obywatelskim przeciwko praktyce zatrudniania po linii partyjnej. - Chcesz roboty przyjacielu zapisz się do PSL- ironizował polityk PiS. Dodał, że obecnie jest tak, że młodzi ludzie muszą emigrować, aby mieć pracę.

14:19

14:11

Cuda nad urną to są standardy wschodnie - mówił Ryszard Czarnecki. Podkreślał, że trzeba demonstrować w obronie praw obywatelskich.

14:10

Na marszu jest m.in. Jarosław Gowin i Ryszard Czarnecki.

14:07

Marsz zbliża się do pomnika Ronalda Reagana.

13:58

Uczestnicy marszu niosą wielką biało-czerwoną flagę.

13:58
Uczestnicy marszu 13 grudnia organizowanego przez PiS "w obronie demokracji i wolności mediów'
Uczestnicy marszu 13 grudnia organizowanego przez PiS "w obronie demokracji i wolności mediów'tvn 24 | TVN 24
13:56
Jerzy Zelnik odczytujący deklarację ideową marszu 13 grudnia organizowanego przez PiS
Jerzy Zelnik odczytujący deklarację ideową marszu 13 grudnia organizowanego przez PiStvn 24 | TVN 24
13:54
Prezes Jarosław Kaczyński przemawia na marszu 13 grudnia organizowanym przez PiS
Prezes Jarosław Kaczyński przemawia na marszu 13 grudnia organizowanym przez PiStvn 24 | TVN 24
13:53

Kaczyński idzie na czele marszu w towarzystwie młodzieży.

13:46
Jerzy Zelnik odczytujący deklarację ideową marszu 13 grudnia organizowanego przez PiS
Jerzy Zelnik odczytujący deklarację ideową marszu 13 grudnia organizowanego przez PiStvn 24 | TVN 24
13:45

Marsz wyruszył z Placu Trzech Krzyży.

13:41

Kaczyński złożył kwiaty pod pomnikiem Wincentego Witosa.

13:40

Druga część marszu to będzie marsz obywatelski. To będzie marsz w obronie demokracji, mediów, dziennikarzy, ale przede wszystkim w obronie praw obywateli - mówi Kaczyński.

13:40

Wielu uczestników miało problem z przybyciem tutaj, z przyczyn nie obiektywnych, ale z powodu władzy - stwierdził Kaczyński.

13:38

Musimy pamiętać, bo pamięć jest elementem naszej tożsamości. Trzeba budować tę pamięć, żeby Polska była demokratyczna - mówi Kaczyński.

13:37

Uczciliśmy pamięć ofiar 13 grudnia. Dziękuję - mówi Jarosław. Tłum krzyczy "Jarosław", "Jarosław".

13:30

- Nie zgadzamy się na takie wypaczenia, oszustwa. Nie zgadzamy. Miarka się przebrała. Nie chcemy, żeby państwo oszukiwało swoich obywateli - mówi Zelnik.

13:28

Zelnik mówi o "ostatnim skandalu wyborczym". - Władza doprowadziła do wyborczej kompromitacji - stwierdza.

13:24

Aktor Jerzy Zelnik odczytuje deklarację ideową marszu.

13:23

Na marszu minuta ciszy za poległych w stanie wojennym.

13:23

Uczestnicy marszu modlą się za poległych.

13:23

Poseł PiS na Twitterze chwali się zdjęciem z marszu.

13:18

13:17

Po każdym nazwisku ofiary tłum mówi "zginął za wolną Polskę"

13:12

Organizatorzy wyczytują listę ofiar stanu wojennego.

13:07
"Marsz w Obronie Demokracji i Wolnych Mediów" przejdzie ulicami Warszawy
"Marsz w Obronie Demokracji i Wolnych Mediów" przejdzie ulicami Warszawy
13:04

Organizatorzy mówią: nie życzymy sobie na naszym marszu nikogo z zakrytymi twarzami

13:04

Uczestnicy marszu na czele z Jarosławem Kaczyńskim śpiewają hymn Polski.

12:19

12:16
12:15

Na Placu Trzech Krzyży, skąd wyruszy marsz, zbiera się coraz więcej osób. Szacuje się, że w marszu uczestniczyć może ok. 30 tys. osób.

Na Placu Trzech Krzyży coraz więcej osób
Na Placu Trzech Krzyży coraz więcej osóbtvn24
12:07

Pierwsze autokary z uczestnikami marszu "W obronie demokracji i wolnych mediów" wyruszyły do Warszawy z Białegostoku nad ranem.

Na marsz z Białegostoku wyruszyli nad ranem.
Na marsz z Białegostoku wyruszyli nad ranem.tvn24
12:03

Z całej Polski do Warszawy zjeżdżają się uczestnicy marszu. Na marszu weźmie udział także delegacja z Poznania. Jej członkowie chcą zamanifestować, że nie są zadowoleni z przebiegu ostatnich wyborów i domagają się zmian w kraju.

To już czwarty marsz w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce współorganizowany przez PiS. W tym roku jego temat przewodni wiąże się z niedawnymi wyborami samorządowymi, które - według polityków PiS - zostały sfałszowane. Organizatorzy zapewniają, że marsz będzie pokojowy - uczestnicy mieli nieść jedynie polskie flagi oraz białe i czerwone róże.

ZOBACZ UTRUDNIENIA W WARSZAWIE Według polityków PiS marsz miał mieć charakter obywatelski. Deklarację Komitetu Honorowego marszu podpisali m.in. działacze opozycji demokratycznej w PRL Zofia Romaszewska, Joanna Duda-Gwiazda, Andrzej Gwiazda, a także kilku dziennikarzy. Na dzień przed marszem z udziału w komitecie honorowym wycofało się pięciu biskupów: metropolita częstochowski abp Wacław Depo, biskup włocławski Wiesław Mering, bp Ignacy Dec ze Świdnicy, bp senior Antoni Dydycz z Drohiczyna, bp senior Edward Frankowski z Sandomierza. PiS nie komentował ich decyzji.

[object Object]
Ramię w ramiętvn24
wideo 2/17

Autor: kg//rzw/kka / Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości

Dwóch Polaków zmarło w sobotę na Malcie. Do tragicznego wypadku z ich udziałem doszło podczas eksploracji wraku statku u wybrzeży plaży Żonqor na wschodzie kraju. Obaj mężczyźni zmarli w szpitalu. O śmiertelnym wypadku Polaków donosi "Times of Malta".

Pod wodą pojawiły się "problemy". Media: dwóch Polaków zmarło po nurkowaniu na Malcie

Pod wodą pojawiły się "problemy". Media: dwóch Polaków zmarło po nurkowaniu na Malcie

Źródło:
"Times of Malta"

W sobotę nad Polską przechodziły silne burze. Wiele pracy mieli strażacy z zachodnich województw, gdzie grzmiało najmocniej. W Międzychodzie drzewo przewróciło się na samochód, a w pobliskiej Radogoszczy wichura poderwała dwa dmuchane zamki. Niebezpiecznie było także na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej.

Pękł ponad stuletni dąb, wiatr porwał dmuchane zamki. Są ranni

Pękł ponad stuletni dąb, wiatr porwał dmuchane zamki. Są ranni

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, PAP

865 dni temu rozpoczęła się inwazja zbrojna Rosji na Ukrainę. Grupa wrogich dronów Shahed zaatakowała w nocy obwody: charkowski, sumski, połtawski i kirowohradzki. Ukraińcy apelują o ochronę przestrzeni powietrznej przez polskie systemy powietrzne nad przygranicznymi regionami kraju. Oto, co wydarzyło się w Ukrainie i wokół niej w ciągu ostatniej doby.

Ukraina. Podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatniej doby

Ukraina. Podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatniej doby

Źródło:
PAP, Suspilne, Ukraińska Prawda

Rosyjscy najemnicy przejmą kontrolę nad bazą lotniczą 101 w stolicy Nigru, Niamey. Amerykańskie wojsko zakończy wycofywać się z tego miejsca w niedzielę. Jednostki stacjonujące w bazie dronów opuszczą Niger w sierpniu, przed uzgodnionym wcześniej terminem - przekazał generał dywizji sił powietrznych USA Kenneth Ekman.

Z bazy 101 odlecą ostatni Amerykanie. Zostaną rosyjscy najemnicy

Z bazy 101 odlecą ostatni Amerykanie. Zostaną rosyjscy najemnicy

Źródło:
PAP, BBC

Rok temu wzięła ślub, a kilka miesięcy temu została uznana za funkcjonariuszkę miesiąca w dzielnicy Queens. Emilia Rennhack z domu Kowalczyk - policjantka z Nowego Jorku - została pochowana. Kilka dni wcześniej zginęła w salonie kosmetycznym, jako jedna z czterech osób, w które wjechał kompletnie pijany kierowca.

Emilia pożegnana przez rodzinę, burmistrza Nowego Jorku i wielu policjantów

Emilia pożegnana przez rodzinę, burmistrza Nowego Jorku i wielu policjantów

Źródło:
PAP
"Jeżeli mamy rozmawiać o pokoju, o państwie palestyńskim, to musimy zacząć od Jerozolimy"

"Jeżeli mamy rozmawiać o pokoju, o państwie palestyńskim, to musimy zacząć od Jerozolimy"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W nowej kadencji brytyjskiej Izby Gmin Partia Pracy będzie mieć 411 posłów, Partia Konserwatywna – 121, a Liberalni Demokraci – 72. Dopiero w sobotę późnym południem zakończyło się ponowne przeliczanie głosów oddanych w czwartkowych wyborach parlamentarnych w ostatnim z okręgów.

Wybory w Wielkiej Brytanii. Wszystkie głosy przeliczone, exit poll nie dla wszystkich się sprawdził

Wybory w Wielkiej Brytanii. Wszystkie głosy przeliczone, exit poll nie dla wszystkich się sprawdził

Źródło:
PAP

Pogoda na dziś. Niedziela 7.07 przyniesie gwałtowne zjawiska w części kraju: burze z ulewami i silnym wiatrem. Szykuje się duża różnica temperatury między najchłodniejszym a najcieplejszym regionem kraju.

Pogoda na dziś - niedziela 7.07. Duża różnica temperatury i gwałtowne zjawiska

Pogoda na dziś - niedziela 7.07. Duża różnica temperatury i gwałtowne zjawiska

Źródło:
tvnmeteo.pl

W trzeciej rundzie Wimbledonu Iga Świątek przegrała z Julią Putincewą i odpadła z turnieju. Dwa śmiertelne wypadki na polskich jeziorach - utonęli 12-latek i 17-latka. We Francji rozpoczyna się II tura wyborów do Zgromadzenia Narodowego. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć w niedzielę 7 lipca.

Przegrana Igi Świątek, II tura wyborów we Francji. 5 rzeczy, które trzeba wiedzieć w niedzielę

Przegrana Igi Świątek, II tura wyborów we Francji. 5 rzeczy, które trzeba wiedzieć w niedzielę

Źródło:
tvn24.pl, PAP, eurosport

W sobotę w obwodzie rówieńskim na zachodzie Ukrainy ciężarówka transportująca ropę zderzyła się z minibusem. Nie żyje 14 osób, w tym sześcioletnie dziecko. Przeżyła tylko jedna osoba - donosi Reuters, powołując się na miejscowe służby ratunkowe.

Cysterna zderzyła się z minibusem. Przeżyła tylko jedna kobieta

Cysterna zderzyła się z minibusem. Przeżyła tylko jedna kobieta

Źródło:
Reuters, tvn24.pl

17-latka w Skorzęcinie (Wielkopolskie) utonęła w sobotę po tym, jak wyskoczyła z rowera wodnego do jeziora bez kapoku.

17-latka zeskoczyła z roweru wodnego. Nie żyje 

17-latka zeskoczyła z roweru wodnego. Nie żyje 

Źródło:
PAP

Strażnicy graniczni interweniowali na pokładzie samolotu, który miał odlecieć z Lotniska Chopina do Wenecji. Powodem był agresywny pasażer, który nie chciał zakończyć rozmowy telefonicznej i nie stosował się do poleceń personelu.

Był agresywny, nie chciał zakończyć rozmowy telefonicznej, strażnicy graniczni wyprowadzili go z samolotu

Był agresywny, nie chciał zakończyć rozmowy telefonicznej, strażnicy graniczni wyprowadzili go z samolotu

Źródło:
tvnwarszawa.pl

To jest efekt wyczerpania się modelu przywództwa Jarosława Kaczyńskiego - powiedział w "Faktach po Faktach" wicemarszałek Senatu Michał Kamiński, komentując problemy z wyborem przez PiS marszałka w Małopolsce, gdzie ma większość w sejmiku. - To nie jest tak, że to się wydarzyło nagle. To jest taki długotrwały proces, którego w tej chwili widzimy spektakularny koniec - stwierdziła Joanna Kluzik-Rostkowska (KO).

"To jest efekt wyczerpania się modelu przywództwa Jarosława Kaczyńskiego"

"To jest efekt wyczerpania się modelu przywództwa Jarosława Kaczyńskiego"

Źródło:
TVN24

Najpierw pojechał do Ukrainy, gdzie jeszcze świeża jest krew ofiar rosyjskiego imperializmu. Później jedzie ściskać prawicę komuś, kto za tę krew ofiar odpowiada - mówił w sobotę marszałek Sejm Szymon Hołownia. Ocenił, że "jest w tym coś okrutnego". Premier Donald Tusk spytał, "czy ktoś czuje się bezpieczniej po rozmowie Orbana z Putinem".

"Jest w tym coś okrutnego", "czy ktoś czuje się bezpieczniej?"

"Jest w tym coś okrutnego", "czy ktoś czuje się bezpieczniej?"

Źródło:
PAP

Wizyta premiera Węgier Viktora Orbana w Kijowie to był gest, który miał niewątpliwie poprawić jego wizerunek wewnątrz Unii Europejskiej. Ale przekaz, jaki wysłał z Ukrainy, był dokładnie przekazem putinowskim - stwierdził w "Faktach po Faktach" Jerzy Marek Nowakowski, prezes Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, były ambasador na Łotwie i w Armenii. Marek Ostrowski, dziennikarz tygodnika "Polityka" powiedział, że Orban ewidentnie szkodzi sprawie Europy.

Dla Kijowa pieredyszka, dla Putina raport

Dla Kijowa pieredyszka, dla Putina raport

Źródło:
TVN24

Burza tropikalna Beryl zmierza w stronę Teksasu, a jej dotarcie do amerykańskiego lądu prognozowane jest na poniedziałek. Przedtem może ona przybrać na sile i ponownie stać się huraganem, choć już nie tak silnym, co można było zaobserwować w ostatnich dniach na Karaibach. Tam wciąż trwa usuwanie skutków silnego wiatru i ulewnych opadów.

"Przygotowujemy się na najgorszy scenariusz"

"Przygotowujemy się na najgorszy scenariusz"

Aktualizacja:
Źródło:
CNN, PAP, NHC
Pan miał swój Excel, a chłop - zespół stresu pourazowego

Pan miał swój Excel, a chłop - zespół stresu pourazowego

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Przedstawiamy apel wydawców mediów cyfrowych skierowany do polityków. Ma zwrócić uwagę na regulacje odnośnie relacji gigantów technologicznych z mediami. Platformy takie jak Google i Facebook regularnie korzystają z treści mediów, obracając nimi, monetyzując, ale nie dzieląc się zyskami, co uderza bezpośrednio w redakcje i dziennikarzy.

Polskie media apelują do polityków

Polskie media apelują do polityków

"Przestrzegamy przed pochopnym przyjmowaniem przepisów, które jedynie pozornie poprawiając pozycję wydawców, mogą uniemożliwić nam zawarcie umów licencyjnych" - pisze polski oddział Google'a w liście do senatorów i senatorek cytowanym przez Interię. Cyfrowy gigant ocenia postulaty środowiska wydawców jako "niewłaściwe" i pisze o konsekwencjach przyjęcia ich. - To jest groźba przekazana wprost. Ona nawet nie jest zawoalowana - komentuje list Google'a Andrzej Andrysiak, wydawca "Gazety Radomszczańskiej", członek Stowarzyszenia Gazet Lokalnych.

Google pisze list do senatorów. "To jest groźba przekazana wprost. Ona nawet nie jest zawoalowana"

Google pisze list do senatorów. "To jest groźba przekazana wprost. Ona nawet nie jest zawoalowana"

Źródło:
tvn24.pl, interia.pl

Treściwe, pełnokrwiste relacje, a do tego smoki, miecze i magia Westeros – oto co zdaniem Eve Best, odtwórczyni roli Rhaenys Velaryon, przyciąga widzów do "Rodu smoka". Jej serialowy małżonek u źródeł popularności serialu upatruje połączenia "epickości i kameralności". Jak na planie kreowana jest pierwsza z nich? Jak z kręcone były sceny na morzu i kadry z udziałem smoków? O tych i innych wątkach gwiazdy produkcji opowiadają w rozmowie z reporterką TVN24 Eweliną Witenberg.  

"Ród smoka". W drugim sezonie więcej politycznych intryg

"Ród smoka". W drugim sezonie więcej politycznych intryg

Źródło:
TVN24

Posłowie nie posłuchali apelu mediów, teraz czas na senatorów. Chodzi o nowelizację ustawy o prawie autorskim, która jest wdrożeniem przepisów unijnej dyrektywy, regulującej kwestie wynagrodzenia za wykorzystywanie utworów. Jak przestrzegają najwięksi polscy wydawcy, przepisy w kształcie, który przyjął Sejm, są bardzo niekorzystne dla mediów i mogą doprowadzić do zamknięcia wielu z nich. Zapytaliśmy największe koncerny o komentarz do nowych regulacji. Na naszą prośbę odpowiedział Google.

Dlaczego uchwalana ustawa o prawie autorskim może oznaczać likwidację wielu mediów

Dlaczego uchwalana ustawa o prawie autorskim może oznaczać likwidację wielu mediów

Źródło:
tvn24.pl