Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski

Pan prezydent Duda mówił, że on się ciągle uczy. Widać, że się nie nauczył na doświadczeniu Lecha Kaczyńskiego i Polski, skoro lekceważy instrukcję HEAD - ocenił w piątek w "Jeden na jeden" były prezydent Bronisław Komorowski. Odniósł się do sprawy lotu prezydenta Andrzeja Dudy z lotniska niedaleko Zielonej Góry. Według ustaleń tvn24.pl, gdy doszło do startu bez kontrolera na służbie, załogę tworzyła kapitan z dwuletnim stażem, której towarzyszył instruktor, bo nie miała aktualnych uprawnień.

Dziwi mnie taka pewność siebie pana prezydenta Dudy, który już wyraźnie się spieszy, żeby ogłosić swój własny sukces - mówił w wieczór wyborczy w "Kropce nad i" były prezydent Bronisław Komorowski. Odniósł się także do zaproszenia Andrzeja Dudy dla Rafała Trzaskowskiego. - Pan prezydent wykazał się brakiem dobrego wychowania, bo jak można zapraszać kogoś, kto nie wiadomo, w jakim charakterze ma przyjechać? - pytał.

Polski inteligent to człowiek dobrze wychowany. Otóż pan prezydent Andrzej Duda, tak jak i Jarosław Kaczyński, nie wykazując dobrego wychowania w kwestiach politycznych, w moim przekonaniu sami się z kręgu polskiej inteligencji wypisali - stwierdził w "Faktach po Faktach" w TVN24 były prezydent Bronisław Komorowski.

Sztab prezydenta nie odpowiedział oficjalnie na zaproszenie TVN, TVN24, Onetu oraz Wp.pl do debaty przed drugą turą wyborów. Sam Andrzej Duda deklaruje, że jest gotów zmierzyć się z Rafałem Trzaskowskim, jeśli będą "odpowiednie ustalenia sztabów i odpowiednie warunki". A co jako kandydat mówił o debacie w 2015 roku, gdy o reelekcję ubiegał się Bronisław Komorowski?