Rządzący radzą, jak radzić sobie z drożyzną. "To są komunikaty o kapitulacji Morawieckiego i tego rządu"

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, Se.pl
Ministra Przemysława Czarnka rady na drożyznę: można jeść trochę mniej i trochę taniej
Ministra Przemysława Czarnka rady na drożyznę: można jeść trochę mniej i trochę taniejTVN24
wideo 2/12
Ministra Przemysława Czarnka rady na drożyznę: można jeść trochę mniej i trochę taniejTVN24

Minister Przemysław Czarnek radził, by jeść "trochę mniej", premier Mateusz Morawiecki "ocieplać domy", prezydent Andrzej Duda "zaciskać zęby". Te płynące w ostatnim czasie ze strony rządzących sugestie, jak radzić sobie z drożyzną i inflacją, komentowali w czwartek politycy.

Główny Urząd Statystyczny 1 lipca opublikował wstępne dane o inflacji w czerwcu 2022 roku. Z tak zwanego szybkiego szacunku wynika, że wzrost cen w minionym miesiącu wyniósł 15,6 procent. Między innymi to oraz sytuacja w energetyce - jak wskazują eksperci - powoduje drożyznę i rosnące ceny, z którymi muszą sobie radzić Polacy.

Rady rządzących. Czarnek o jedzeniu "trochę mniej", Morawiecki o docieplaniu domów

Minister nauki i edukacji Przemysław Czarnek o sposobach na radzenie sobie z drożyzną mówił w czwartek w rozmowie z "Super Expressem". Nawiązał do swoich wakacyjnych planów. "Jadę do znajomych, nie jadę na wypoczynki w hotelach" - powiedział. "Czasami coś będziemy pichcić, znajomi zaproszą na obiady, ale bez przesady, drożyzna nie oznacza, że nie można jeść. Można jeść trochę mniej i trochę taniej" - dodał.

Ministra Przemysława Czarnka rady na drożyznę: można jeść trochę mniej i trochę taniej
Ministra Przemysława Czarnka rady na drożyznę: można jeść trochę mniej i trochę taniejTVN24

Później zamieścił na Twiterze wpis, w którym napisał: "'Jedzcie mniej, kupujcie taniej' to złota rada manipulantów z Super Expresu. Ja natomiast potwierdzam, że z uwagi na wojnę, putinflację i drożyznę, jak każdy rozsądny człowiek, kupuję mniej i taniej. Coś w tym złego?".

W kolejnym przekazał, że "dziękuje za złote rady Super Expressowi". "Zastosuję się do nich. Sam mam w planie spędzić urlop u znajomych, "pichcić" samodzielnie, spędzać miło czas, jeść nieco mniej i taniej. To mój pomysł na urlop, a nie zalecenie dla ogółu obywateli" - napisał szef MEiN. Wezwał też gazetę do "sprostowania manipulacji".

Dzień wcześniej premier Mateusz Morawiecki zwrócił się z apelem, by Polacy "postarali się ocieplić swoje domy w miarę możliwości jeszcze przed tym sezonem grzewczym". Jak ocenił szef rządu, "to na pewno będzie trudna jesień, będzie trudna zima - Putin się o to postarał". Dodał, że "my się uniezależniliśmy od Rosji, ale niestety, wysokie ceny surowców dotykają także nas".

Premier: postarajcie się ocieplić domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym
Premier: postarajcie się ocieplić domy jeszcze przed tym sezonem grzewczymTVN24

Na profilu kancelarii premiera na Twitterze pojawił się też wpis o treści: "Drodzy rodacy, postarajcie się ocieplić swoje domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym. #CzystePowietrze". Wywołał on falę komentarzy i zniknął z Twittera, by ostatecznie powrócić z rozszerzoną treścią.

Prezydent natomiast 6 lipca mówił, że "dzisiaj musimy się pogodzić z tym, że mamy naście procent inflacji i starać się jakoś zaradzić tej sytuacji w momencie, w którym ceny paliw, o których wiadomo, że zależy od nich mnóstwo cen (...) po prostu szaleją, i to dzieje się w aspekcie światowym". Prosił obywateli, by "trochę zacisnęli zęby, żeby byli optymistami".

CZYTAJ TAKŻE: Inflacja najwyższa od 25 lat. Prezydent Andrzej Duda o "zaciskaniu zębów" i "byciu optymistami"

Andrzej Duda o inflacji
Andrzej Duda o inflacjiTVN24

Tusk: to są komunikaty o kapitulacji Morawieckiego i tego rządu wobec drożyzny i inflacji

Do porad płynących ze strony rządzących odnieśli się w czwartek politycy. Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk na konferencji w Świdnicy (woj. dolnośląskie) przypomniał powiedzenie, że "prędzej biedny umrze niż bogaty schudnie". - Nie będę się wyzłośliwiał nad całą serią dziwnych wypowiedzi przedstawicieli rządu. Pamiętacie, mamy zbierać chrust, pani poseł (Małgorzata) Gosiewska zaproponowała, że jak nie stać was na wakacje, to kupce sobie namiot i rozbijcie w lesie, pan Czarnek mówi: jedzmy mniej i taniej - wyliczał.

Ocenił też, że w przypadku Morawieckiego "to już całą księgę cytatów można by przytoczyć". - Ostatnio właśnie zaproponował, że jeżeli się boicie zimna, to ocieplajcie domy i mieszkania. Ja tylko informuję pana Morawieckiego, bo być może nie ma o tym pojęcia, że każdy, kto będzie chciał ocieplać dom, napotka się z bardzo przykrą informacją. Dowie się, ile podrożał styropian, ile podrożały materiały, dzięki którym można ocieplić dom czy mieszkanie i to w ciągu roku - mówił Tusk.

W jego ocenie "niezależnie od tego, ile dotacji jeszcze ci, którzy będą ocieplali swoje domy i mieszkania, otrzymają, to stało się też bardzo drogie przedsięwzięcie, właśnie z powodu inflacji".

- Wszystkie te rady, to znaczy ocieplajmy domy przed zimą, jedzmy mniej, zaciśnijmy zęby, zbierajmy chrust, one są siebie warte. (...) To są komunikaty o kapitulacji Morawieckiego i tego rządu wobec drożyzny i inflacji - stwierdził przewodniczący PO.

Tusk: to są komunikaty o kapitulacji Morawieckiego i tego rządu wobec drożyzny i inflacji
Tusk: to są komunikaty o kapitulacji Morawieckiego i tego rządu wobec drożyzny i inflacjiTVN24

Bejda: już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać

Paweł Bejda z Koalicji Polskiej-PSL mówił natomiast: - Boże kochany, jakie jeszcze rady nam obecnie rządzący dadzą? Ja już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

- To, co oni nam radzą, to niech najpierw zaczną sami od siebie - dodał. Według niego "to, co w tej chwili rząd wyprawia, to pokazuje, że absolutnie jest bezsilny". - Takie, przepraszam, ale głupoty, jakie opowiada, denerwujące przecież Polaków, to daje niejako symptom tego, że oni nie mają żadnego pomysłu na drożyznę, nie mają żadnego pomysłu na to, co w tej chwili będzie nawet i w zimę - dodał.

Bejda o radach rządzących w kontekście drożyzny: już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać
Bejda o radach rządzących w kontekście drożyzny: już nie wiem, czy się śmiać, czy płakaćTVN24

Posłanka Lewicy: jedzmy mniej, zbierajmy chrust. To pakiet reform rządu

- Mi się wydaje, że dzisiaj tworzy się jakaś taka czwórka rządu Morawieckiego - jedzmy mniej, zbierajmy chrust, ocieplajmy domy i zaciskajmy zęby. To jest dzisiaj taki pakiet reform rządu Mateusza Morawieckiego - komentowała posłanka Lewicy Beata Maciejewska.

Jak dodała, "rada Czarnka jest passe". Wskazywała, że Lewica odwiedza polskie miasta, gdzie "ludzie mówią, na targu, na ulicy, że jedzą już mniej, dlatego że muszą oszczędzać". - Widać, że rząd wywiesił białą flagę, że nie radzi sobie z sytuacją - dodała.

Maciejewska: Jedzmy mniej, zbierajmy chrust, ocieplajmy domy i zaciskajmy zęby. To pakiet reform rządu Morawieckiego
Maciejewska: Jedzmy mniej, zbierajmy chrust, ocieplajmy domy i zaciskajmy zęby. To pakiet reform rządu MorawieckiegoTVN24

Senator PiS: każdy z nas musi znaleźć sposób, jak przetrwać

Senator Jerzy Chróścikowski (PiS) mówił zaś, że rząd uruchomił instrumenty pomocowe. - Zniesienie VAT-u, obniżenie cen na nawozy - wyliczał między innymi.

- To też jest proinflacyjne, ale co, mamy ludziom nie pomagać? - pytał. Według niego "każdy z nas musi znaleźć sposób na to, jak przetrwać". - Ja inaczej, pan inaczej i ten, który nie starcza mu nawet do pierwszego, też musi jakoś inaczej. Ile można, tyle państwo pomaga - dodał.

Senator PiS o inflacji: każdy z nas musi znaleźć sposób na to, jak przetrwać
Senator PiS o inflacji: każdy z nas musi znaleźć sposób na to, jak przetrwaćTVN24

Gowin: tylko czekać, aż ktoś zaproponuje, żeby rzadziej się myć

Prezes Porozumienia Jarosław Gowin mówił na konferencji w Sejmie, że "w ostatnich dniach przedstawiciele rządu prześcigają się w rada udzielanych Polakom, jak walczyć z drożyzną". - Tylko czekać, aż ktoś z przedstawicieli rządu zaproponuje, żeby rzadziej się myć i to najlepiej zimną wodą - dodał.

Jak mówił, "Jarosław Kaczyński wielokrotnie zapowiadał koniec polityki ciepłej wody w kranie, tak się umawialiśmy wtedy, kiedy powstawała Zjednoczona Prawica, ale Porozumienie nigdy nie opowiadało się za tym, żeby ciepłej wody w ogóle nie było". - A wydaje się, że do tego sprowadzają się rady polityków PiS-u - dodał.

- Wzywamy rząd, żeby przestał wypowiadać się w sposób, który miliony Polaków mogą odebrać tylko jako szyderstwo i przedstawił realny plan walki z drożyzną - zaapelował.

Gowin: tylko czekać, aż ktoś zaproponuje, żeby rzadziej się myć i to najlepiej zimną wodą
Gowin: tylko czekać, aż ktoś zaproponuje, żeby rzadziej się myć i to najlepiej zimną wodą

Lubnauer o "liście przebojów dobrych rad"

Posłanka Katarzyna Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej odniosła się do tej sprawy na Twitterze. "Lista przebojów dobrych rad od polityków: 1. 'Postarajcie się ocieplić domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym', 2. 'Zaciśnięcie zęby i bądźcie optymistami', 3. 'Niech zmieni pracę i weźmie kredyt'. Gratulacje dla Mateusza Morawieckiego za awans na 1. !!!" - napisała.

Senator PO Krzysztof Brejza pisał w środę, że "napchali do ministerstw, spółek energetycznych i funduszy PiS-owski aktyw". "Zmarnowali 50 mld. z uprawnień do emisji, a teraz pilnie apelują o ocieplania domów. Styropian plus" - dodał.

Kosiniak-Kamysz: to jest takie obraźliwe

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz pytany w środę w "Kropce nad i" w TVN24 o słowa premiera, powiedział, że "to są te złote myśli, które zapadają w pamięć i myślę, że one dzisiaj trafiły pod strzechy".

- To jest takie obraźliwe powiem wręcz, wobec tego, co się dzieje i jakie pytania nam zadają na prawdziwych spotkaniach otwartych - dodał.

Kosiniak-Kamysz o sytuacji gospodarczej i wysokich cenach
Kosiniak-Kamysz o sytuacji gospodarczej i wysokich cenachTVN24

Inflacja w Polsce. "Rządzący są przerażeni wizją nadchodzącej jesieni i zimy"

Na temat porad płynących ze strony rządzących rozmawiali także w środę we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 dziennikarze Tomasz Żółciak z "Dziennika Gazety Prawnej" oraz Roman Imielski z "Gazety Wyborczej".

Imielski wskazywał, że na środowe konferencji premier mówił o programie "Czyste Powietrze". Niemniej - dodał - "rządzący są przerażeni wizją nadchodzącej jesieni i zimy". Powiedział też, że narracja, iż inflacja jest spowodowana wojną w Ukrainie "nie jest prawdą".

Imielski: rządzący są przerażeni wizją nadchodzącej jesieni i zimy
Imielski: rządzący są przerażeni wizją nadchodzącej jesieni i zimyTVN24

Żółciak mówił zaś, że kwestia przygotowania do sezonu grzewczego i to, jak ten sezon może wyglądać, "to jest absolutnie problem numer jeden dzisiaj w rządzie". - Jest taka istna galopada pomysłów, co teraz z tym tematem zrobić. Bo wszyscy wiedzą, że jesteśmy w trudnej sytuacji. Ogłosiliśmy, mam wrażenie, że trochę na hura, to embargo na rosyjski węgiel, nie zastanowiwszy się co dalej - dodał.

Żółciak: wszyscy wiedzą, że jesteśmy w trudnej sytuacji
Żółciak: wszyscy wiedzą, że jesteśmy w trudnej sytuacjiTVN24

Autorka/Autor:akr/kab

Źródło: TVN24, Se.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Iran przeprowadził w nocy atak na Izrael przy użyciu setek rakiet i dronów. Przywódcy grupy G7 wydali wspólną deklarację po niedzielnym spotkaniu. Napisali, że "stanowczo potępiającą atak Iranu przy użyciu dronów i pocisków" oraz "wyrazili pełną solidarność i wsparcie dla Izraela".

Grupa G7 "stanowczo potępia" irański atak. Deklaracja po spotkaniu przywódców

Grupa G7 "stanowczo potępia" irański atak. Deklaracja po spotkaniu przywódców

Aktualizacja:
Źródło:
Reuters, PAP, tvn24.pl

Iran przeprowadził w nocy atak na Izrael przy użyciu setek rakiet i dronów. Izraelska armia opublikowała nagranie, na którym widać, jak działała ich obrona powietrzna. "Tak wygląda 99-procentowa skuteczność" - napisały izraelskie siły zbrojne.

"Tak wygląda 99-procentowa skuteczność". Izraelska armia pokazała nagranie

"Tak wygląda 99-procentowa skuteczność". Izraelska armia pokazała nagranie

Źródło:
tvn24.pl

To moment wielkiego ryzyka, w którym wciąż nie ma odpowiedzi na kluczowe pytania - tak cytowani przez "New York Times" analitycy opisują sytuację po ataku Iranu na Izrael. Wskazują, że wśród tych pytań znajduje się między innymi to, czy Teheran uzna, że musi uderzyć ponownie i czy Izrael zdecyduje się na dalszą eskalację.

Starzy wrogowie, "nowy niebezpieczny rozdział". Co dalej z "wojną cieni" po ataku Iranu na Izrael?

Starzy wrogowie, "nowy niebezpieczny rozdział". Co dalej z "wojną cieni" po ataku Iranu na Izrael?

Źródło:
New York Times

38-letnia Ashlee Good, która przed śmiercią uratowała swoje niespełna roczne dziecko, 30-letni Faraz Tahir, ochroniarz, który starał się pomagać zaatakowanym i udzielał im pierwszej pomocy, 25-letnia Dawn Singleton, pracowniczka sklepu odzieżowego, która "miała przed sobą całe życie". To niektóre z ofiar ataku nożownika, do którego doszło w sobotę w centrum handlowym w Sydney. Napastnik zabił w sumie sześć osób.

Ocaliła swoje dziecko, sama zginęła od ciosów nożownika

Ocaliła swoje dziecko, sama zginęła od ciosów nożownika

Źródło:
BBC

W rosyjskim Kurganie sytuacja powodziowa jest bardzo trudna - rośnie poziom wody w rzece Toboł. Gubernator wezwał mieszkańców do ewakuacji. Agencja informacyjna TASS podała, że w całej Rosji w wyniku powodzi zalanych zostało ponad 14 tysięcy domów.

"Zabierzcie swoje rodziny, dokumenty, kosztowności i wyjedźcie"

"Zabierzcie swoje rodziny, dokumenty, kosztowności i wyjedźcie"

Źródło:
Reuters

Żmije zygzakowate są coraz bardziej aktywne. W przypadku ukąszenia należy zachować spokój i natychmiast wezwać pomoc. Nie wszystkie ataki kończą się zatruciem, ale warto zachować czujność nawet wtedy, gdy czujemy się dobrze.

Ostrożnie na spacerach! "Wstrząs może wystąpić nawet 16 godzin po zdarzeniu"

Ostrożnie na spacerach! "Wstrząs może wystąpić nawet 16 godzin po zdarzeniu"

Źródło:
PAP

Siły rosyjskie nasiliły ataki na ukraińską infrastrukturę energetyczną. W ich wyniku została całkowicie zniszczona elektrociepłownia Trypilska, największy zakład energetyczny w środkowej Ukrainie. Zdaniem analityków do spraw wojskowości w Kijowie nasilenie ataków świadczy o zbliżającej się rosyjskiej ofensywie, a kierunki ekspansji zostały "wytypowane".

Sytuacja na froncie "znacznie się pogorszyła". "Kierunki ekspansji są już wytypowane"

Sytuacja na froncie "znacznie się pogorszyła". "Kierunki ekspansji są już wytypowane"

Źródło:
tvn24.pl
Terroryzm znów zapuka do bram Europy? O tym regionie niemal się nie mówi

Terroryzm znów zapuka do bram Europy? O tym regionie niemal się nie mówi

Źródło:
tvn24.pl
Premium

20-letni motocyklista zginął w wypadku na Lubelszczyźnie. Mężczyzna uderzył w tył samochodu osobowego. Kilka godzin wcześniej zatrzymano go do kontroli drogowej. Za nieprawidłowe wyprzedzanie i przekroczenie prędkości został ukarany mandatem.

Nie żyje 20-letni motocyklista. Kilka godzin przed wypadkiem został ukarany mandatem

Nie żyje 20-letni motocyklista. Kilka godzin przed wypadkiem został ukarany mandatem

Źródło:
tvn24.pl

Ochłodzenie odczujemy zaraz po weekendzie, ale najzimniej będzie nieco później. Czy w najbliższym czasie możemy liczyć na powrót ciepła? Sprawdź długoterminową prognozę pogody na 16 dni, przygotowaną przez prezentera tvnmeteo.pl Tomasza Wasilewskiego.

Pogoda na 16 dni: nadciąga zimno, jakiego dawno nie widzieliśmy

Pogoda na 16 dni: nadciąga zimno, jakiego dawno nie widzieliśmy

Źródło:
tvnmeteo.pl

W niedzielę w nocy strażacy wyciągnęli z Jeziora Ostrowickiego w miejscowości Bieślin (woj. wielkopolskie) ciało 23-letniego mężczyzny. Wcześniej otrzymali zgłoszenie o łódce z trzema osobami, która wywróciła się na jeziorze. Wszyscy brali udział w wieczorze kawalerskim.

Tragedia podczas wieczoru kawalerskiego. Nie żyje jeden z uczestników

Tragedia podczas wieczoru kawalerskiego. Nie żyje jeden z uczestników

Aktualizacja:
Źródło:
PAP/tvn24.pl

Tragiczny wypadek w kompleksie leśnym Oława Wójcice. W niedzielę zginął tam 25-letni mężczyzna jeżdżący na quadzie.

Uderzył quadem w drzewo, zginął na miejscu

Uderzył quadem w drzewo, zginął na miejscu

To przełomowe na skalę świata wyniki badań międzynarodowej grupy naukowców, w tym specjalistów Zamku Królewskiego na Wawelu, Instytutu Katalizy i Fizykochemii Powierzchni Państwowej Akademii Nauk, a także Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wyjaśnili oni przyczyny powstawania charakterystycznych spękań na bezcennych obrazach. Badania dają nowe narzędzia do zwiększenia ochrony zbiorów w muzeach, ale i też do oceny oryginalności obrazów.

Przełomowe badania nad siatkami spękań obrazów. Wielki sukces międzynarodowego zespołu naukowców

Przełomowe badania nad siatkami spękań obrazów. Wielki sukces międzynarodowego zespołu naukowców

Źródło:
Fakty TVN

Rada Unii Europejskiej zaakceptowała rozporządzenie zaostrzające normy środowiskowe pojazdów. Norma Euro 7 zaostrzy limity cząstek stałych dla samochodów osobowych i dostawczych oraz spalin dla autobusów i ciężarówek. Rozporządzenie wprowadzi też paszport środowiskowy dla każdego pojazdu.

Zmiana dla kierowców. Nowa norma spalin i paszporty dla każdego pojazdu

Zmiana dla kierowców. Nowa norma spalin i paszporty dla każdego pojazdu

Źródło:
PAP

Dzicy lokatorzy przejęli pub w Londynie dzierżawiony przez Gordona Ramsaya - podał "The Guardian". W budynku, który wynajmuje popularny kucharz, zamknęła się grupa co najmniej sześciu osób. "Jeśli chcesz się nas pozbyć, będziesz musiał złożyć wniosek o posiadanie w sądzie okręgowym lub w sądzie wyższej instancji - napisali na kartce, którą wywiesili na drzwiach.

Dzicy lokatorzy przejęli lokal znanego restauratora

Dzicy lokatorzy przejęli lokal znanego restauratora

Źródło:
"The Guardian"

Według popularnego wpisu uczniowie rzekomo są uczeni, że Ukraina jako państwo istniała już w XVI wieku. Dowodem ma być zdjęcie mapy ze szkolnego atlasu. Z tej mapy to nie wynika, co wyjaśnia wydawnictwo i eksperci.

"Ukraina jako państwo istniała już w XVI wieku"? Sprawdzamy, co wynika z mapy w szkolnym atlasie

"Ukraina jako państwo istniała już w XVI wieku"? Sprawdzamy, co wynika z mapy w szkolnym atlasie

Źródło:
Konkret24

Narodowy Marsz Życia pod hasłem "Niech Żyje Polska!" wyruszył w niedzielę po południu z placu Zamkowego w Warszawie. Jak twierdzą organizatorzy, to manifestacja sprzeciwu wobec "ataków wymierzonych w małżeństwo, rodzinę i w poczęte dzieci zagrożone aborcją".

"Narodowy Marsz Życia" przeszedł ulicami Warszawy

"Narodowy Marsz Życia" przeszedł ulicami Warszawy

Źródło:
PAP

Żółte korowody przeszły w niedzielę ulicami Gdańska oraz innych pomorskich miejscowości. 14 kwietnia to bowiem finał Pól Nadziei - corocznej kwesty, której celem jest wsparcie hospicjów na Pomorzu.

Żonkile zakwitły dla hospicjów, finał akcji Pola Nadziei

Żonkile zakwitły dla hospicjów, finał akcji Pola Nadziei

Źródło:
TVN24

33,8 procent badanych oddałoby głos na Koalicję Obywatelską, gdyby wybory do parlamentu odbyły się w najbliższą niedzielę - wynika z comiesięcznego sondażu przeprowadzonego przez pracownię Opinia24. 26,4 procent respondentów wskazało na Prawo i Sprawiedliwość. Na podium z wynikiem 11,8 procent utrzymała się Trzecia Droga.

Nowy sondaż partyjny

Nowy sondaż partyjny

Źródło:
tvn24.pl

Do rad gmin i sejmików wojewódzkich weszło nieco więcej kobiet, niż w 2018 r. O kilka procent więcej będzie też wójtek, burmistrzyń i prezydentek. - Jest poprawa, ale nie ma rewolucji - komentuje Weronika Jóźwiak, inicjatorka kampanii "Dziewczyny do polityki". - Potrzebujemy nowoczesnej edukacji obywatelskiej - uważa ekspertka. Niepokojąca jest także niska frekwencja wśród najmłodszych wyborców.

W samorządach będzie więcej kobiet. "Jest poprawa, ale nie ma rewolucji"

W samorządach będzie więcej kobiet. "Jest poprawa, ale nie ma rewolucji"

Źródło:
tvn24.pl

Od poniedziałku będzie można oglądać serial "Sympatyk" na HBO Max. Na jesień tego roku zaplanowano premierę filmu "Joker: Folie à Deux", jest już oficjalny zwiastun. W "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg podsumowała, co jeszcze warto wiedzieć ze świata filmów i muzyki.

Co warto obejrzeć. Ewelina Witenberg podsumowuje. "Kadr na kino" w TVN24

Co warto obejrzeć. Ewelina Witenberg podsumowuje. "Kadr na kino" w TVN24

Źródło:
tvn24.pl