18.05.2019

Ile kosztuje podróż do Irlandii?

Planujesz podróż do Irlandii? Za bilety lotnicze z Lublina do Dublina trzeba zapłacić 224 złote. Koszt zorganizowanej wycieczki to natomiast 4210 złotych. Ceny noclegów w Dublinie zaczynają się już od 109 złotych. Za wejściówkę do Trinity College trzeba z kolei zapłacić około 50 złotych. Pizza na wynos kosztuje około 60 złotych, a kawa około 12 złotych. O szczegółach, w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS mówił Jakub Porada.

Niesamowita stolica Irlandii. "To miasto żyje nocą"

Zwycięzca irlandzkiej i polskiej edycji "Tańca z gwiazdami" Robert Rowiński łączy dwie pasje - podróżowanie i taniec. W programie "Pokaż nam świat" opowiedział o Irlandii. - Miejscem integracyjnym jest The Temple Bar w Dublinie, gdzie jest pub przy pubie, jest muzyka folkowa, gdzie jest ich tradycja - opowiadał Robert Rowiński. - To miasto żyje nocą - dodał.

Z Sydney do... Szczecina na samodzielnie zbudowanym rowerze

Przejechanie z Sydney do Szczecina na rowerze - taki cel postawił sobie autor bloga Bike2Be Daniel Kocuj. Ta niesamowita podróż trwa już cztery i pół roku. - Rower zbudowałem sam, specjalnie pod wyprawę - mówił w programie "Pokaż nam świat". - Jest we mnie żądza przygody, niezaspokojony duch - tłumaczył.