"FT": Gigant karze pracowników za wiadomości w komunikatorach. Nawet milion dolarów01:25Przy ustalaniu wysokości kar pod uwagę brano kilka kryteriów.
Elon Musk ma powody do zadowolenia. Tesla z rekordowymi przychodami i zyskiem powyżej oczekiwań01:31Za czwarty kwartał 2022 roku.
Największa taka inwestycja od blisko 70 lat. Otwarto nowy terminal w Nowym Jorku01:02Po wielu latach opóźnień.
"Wszyscy mierzymy się z kryzysem klimatycznym, który odbierze w następnych latach wiele żyć" 01:34Rozmowa w "Faktach po Faktach".
Tani przewoźnik wraca na Lotnisko Chopina. Zapowiedź pięciu nowych tras01:06Na liście wakacyjne destynacje.
Wiatraki potrzebne od zaraz. "To nie jest tak, że muszą stać w centrum Warszawy"02:06Janusz Gajowiecki i Marcin Popkiewicz w "Tak jest" w TVN24.
Nowy rekord na rynku nieruchomości. Najwięcej metrów kwadratowych od ponad 40 lat01:19Analiza HRE Investments.
Akcje banków topią się w czerwieni. Co dalej z wakacjami kredytowymi?01:31Mamy odpowiedź od Ministerstwa Finansów.
Zerowy VAT na bilety kolejowe. Rzecznik rządu mówi o "dylemacie", Lewica o gotowym projekcie01:28Od 11 stycznia zaczął obowiązywać nowy cennik biletów.
Nagrody i premie w Ministerstwie Finansów. "Bezczelność to mało powiedziane"01:58MF podało dane w odpowiedzi na poselską interpelację.
Grudzień rozczarował hotelarzy, prognozy też nie są najlepsze01:44Ankieta Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
Orlen podpisał kontrakt na dostawy LNG z USA. "Nie możemy być naiwni"00:57Gaz ma pochodzić z terminala Port Arthur w Teksasie.
Stopa bezrobocia w grudniu. Nowe dane GUS01:23W grudniu 2022 roku zarejestrowano 113 tysięcy nowych bezrobotnych.
Pociągi jeżdżą w połowie puste z powodu zmiany przepisów paszportowych po brexicie01:45O sprawie pisze brytyjski "Guardian".
Ile mieszkań w Polsce ma ponad 100 lat? W jednym powiecie stanowią blisko połowę zasobów01:22Nowa analiza.
Strajk na lotnisku Berlin-Brandenburg. Odwołano wszystkie loty pasażerskie. Utrudnienia dla około 35 tysięcy osób00:32Strajk na lotnisku.
Ważny projekt w Sejmie. Jest decyzja komisji02:06Jeden z kamieni milowych potrzebnych do uruchomienia pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy.