22-latka zahaczyła quadem o krawężnik i spadła na drogę. Nie żyje

Autor:
ib/tok
Źródło:
tvn24.pl
Śmiertelny wypadek w Boguszowie-Gorcach
Śmiertelny wypadek w Boguszowie-GorcachPolicja Wałbrzych
wideo 2/7
Policja WałbrzychŚmiertelny wypadek w Boguszowie-Gorcach

Tragiczny wypadek w Boguszowie-Gorcach (Dolnośląskie). W trakcie jazdy 22-latka straciła panowanie nad quadem i zahaczyła o krawężnik. Następnie spadła i uderzyła o ziemię. Mimo długiej reanimacji kobiety nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 16 na ulicy Kościuszki. - 22-latka kierująca quadem w wyniku niedostosowania prędkości straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, zahaczyła czterokołowcem o krawężnik, a następnie spadła z niego, uderzając o ziemię - informuje sierżant sztabowy Marcin Świeży, oficer prasowy wałbrzyskiej policji.

Śmiertelny wypadek w Boguszowie-GorcachPolicja Wałbrzych

Nie żyje 22-latka. Spadła z quada

Wezwani na miejsce ratownicy przez dłuższy czas walczyli, aby przywrócić funkcje życiowe kobiety, ale mimo ich wysiłków 22-latka zmarła.

Przez kilka godzin grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora zabezpieczała ślady i zbierała materiał dowodowy, który pomoże w pełnym wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia. Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że 22-latka posiadała prawo jazdy.

Śmiertelny wypadek w Boguszowie-GorcachPolicja Wałbrzych

- W związku z tym tragicznym wypadkiem apelujemy po raz kolejny do osób kierujących różnego typu pojazdami, ale także i pieszych, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego, o zachowanie ostrożności na drogach - zaznacza Świeży.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ib/tok

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Wałbrzych

Pozostałe wiadomości