TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - niedziela 24.10. Dzień bez opadów i silnego wiatru. Do 12 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 24.10

Pogoda na dziś. Niedziela upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z rozpogodzeniami. Wiatr będzie dużo spokojniejszy niż w ciągu ostatnich dni. Temperatura maksymalna wyniesie 12 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś zapowiada się następująco: małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 10 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z kierunków zachodnich powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek, 24.08

Największej wilgotności powietrza należy spodziewać się na północy i północnym wschodzie Polski. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 24.10
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 24.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Słaby i umiarkowany powieje z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie 11 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie sięgnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości