TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 2.12. Będzie silnie wiać. Miejscami spadnie deszcz ze śniegiem

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 17.01
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 17.01tvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na dziś 2.12

Pogoda dziś upłynie pod znakiem chmur i silnego wiatru. W części Polski prognozowane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy do 7 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: duże i umiarkowane zachmurzenie z rozpogodzeniami. Początkowo na północy, a później tylko na północnym wschodzie, wystąpią opady deszczu ze śniegiem do 1-3 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Z zachodu i południowego zachodu powieje umiarkowany i okresami dość silny wiatr. Miejscami jego porywy mogą osiągać do 60-80 km/h.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 2.12

Największa wilgotność powietrza wystąpi na północy kraju. Odczuwać będziemy na ogół zimno i wiatr, jedynie na południowym wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane - na północy niekorzystne, a na południu neutralne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 02.12
Warunki biometeorologiczne w czwartek 02.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże, bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr - w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. W południe barometry wskażą 980 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu ze śniegiem 2-5 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr powieje z kierunków zachodnich i nad ranem będzie dość silny (w porywach do 60-80 km/h), pod koniec dnia osłabnie do umiarkowanego. W południe ciśnienie wyniesie 980 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże, bez opadów. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Powieje dość silnie z zachodu. Porywy wiatru rozpędzą się do 60-80 km/h. W ciągu dnia wiatr będzie powoli słabnąć. W południe na barometrach zobaczymy 983 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. W południe barometry pokażą 983 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże, przejściowo umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a w porywach rozpędzi się do 40-50 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 963 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości