Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 22°C 23°C 11°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Na drogi poprószy śnieg i przelotnie popada

  10-12-2013 06:49 Prognoza drogowa TVN Meteo

  Warunki drogowe we wtorek

  TVN Meteo

  We wtorek warunki drogowe w przeważającej części kraju będą dobre. Jedynie na zachodzie i północnym zachodzie kraju może przelotnie padać deszcz lub śnieg.

  Jak poinformowała w komunikacie o godz. 6 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wszystkie drogi krajowe są przejezdne.

  Ślisko jest na drogach woj. warmińsko-mazurskiego, a śnieg prószy na terenie woj. lubelskiego. Z mżawką mają do czynienia kierowcy poruszający się po woj.:dolnośląskim, lubuskim i zachodniopomorskim. Mgła z kolei ogranicza widzialność w Pomorskiem i Warmińsko-Mazurskiem.

  Z deszczem na zachodzie

  We wtorek w większości kraju warunki drogowe będą dobre - prognozują synoptycy TVN Meteo. Utrzyma się umiarkowane zachmurzenie, a opady śniegu z deszczem i deszczu przewidywane są jedynie na północnym zachodzie Polski.

  We wtorek na północnym zachodzie województwa warmińsko-mazurskiego spadnie do 3 cm śniegu. Ograniczy widzialność i przyczepność.

  Z kolei w województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, a także województwie wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim we wtorek będzie przelotnie padał deszcz. Pogorszy widzialność i sprawi, że drogi staną się śliskie. Synoptycy prognozują, że spadnie do 8 mm wody.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....