Zielona Góra. Egzaminatorzy WORD nie stawili się w pracy. "Spływają do nas kolejne zwolnienia lekarskie"

Autor:
mm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Zielona Góra
Zielona GóraGoogle Earth
wideo 2/5
Google EarthZielona Góra

Zaledwie dwóch z kilkunastu egzaminatorów pojawiło się w poniedziałek w pracy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze (woj. lubuskie). Z zaplanowanych egzaminów odbyły się tylko teoretyczne i praktyczne kategorii C+E. - Praca ośrodka będzie utrudniona najprawdopodobniej do końca tygodnia - przekazuje przedstawiciel WORD.

Jak powiedział Konrad Szmydowski, pełniący obowiązki zastępcy dyrektora WORD w Zielonej Górze, w ośrodku pracuje 17 egzaminatorów. Dostępnych do pracy było 12, nie licząc tych przebywających na urlopie czy zwolnieniu lekarskim. W poniedziałek w pracy pojawiło się ich jeszcze mniej.

- Dzisiaj w pracy pojawiło się tylko dwóch egzaminatorów. W związku z tym dzisiaj odbyły się jedynie egzaminy teoretyczne i praktyczne kategorii C+E. Na bieżąco spływają do nas kolejne zwolnienia lekarskie. Praca ośrodka będzie utrudniona najprawdopodobniej do końca tygodnia - powiedział Szmydowski w poniedziałek.

Czytaj też: Mieszkaniec Łodzi zdał egzamin na prawo jazdy za 58. podejściem

Tylko teoria i praktyka dla kategorii C+E. Pozostałe egzaminy praktyczne odwołane

WORD poinformował o sprawie w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej. "W związku z niestawieniem się w pracy egzaminatorów WORD Zielona Góra w dniu 3 kwietnia br. odbędą się zaplanowane egzaminy teoretyczne oraz egzaminy praktyczne wyłącznie kategorii C+E. Pozostałe egzaminy praktyczne zostają odwołane" - czytamy.

Ośrodek przeprosił za utrudnienia, wyjaśniając jednocześnie, że wszystkie opłaty za odwołane egzaminy nie przepadają. Osoby, które były zapisane na egzamin na poniedziałek, powinny skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości