Źródło wideo: PKP
Źródło zdj. gł.: Gmina Zbąszyń
Przebudowa dworca ruszyła w 2021 roku. Budynek, jako jeden z ośmiu w w województwie wielkopolskim, udało się wpisać do rządowego programu inwestycji dworcowych na lata 2016-2023. Od początku maja podróżni wysiadający i wsiadający do pociągów na stacji Zbąszyń mogą korzystać z odnowionego budynku dworcowego.
Pozostało 93% artykułu