"Uwolnili sarenkę, zaopiekowali się nią i umieścili w radiowozie"

Autor:
aa//now
Nowa Sól: policjanci uratowali sarnę, która utknęła w ogrodzeniu
Nowa Sól: policjanci uratowali sarnę, która utknęła w ogrodzeniuKPP Nowa Sól
wideo 2/4
KPP Nowa SólNowa Sól: policjanci uratowali sarnę, która utknęła w ogrodzeniu

W Nowej Soli (woj. lubuskie) młoda sarna zaklinowała się między elementami ogrodzenia. Policjanci uratowali zwierzę z opresji, a potem odwieźli do lasu.

Nietypowa interwencja policyjna miała miejsce w centrum Nowej Soli (woj. lubuskie). - W sobotę około godziny 18 funkcjonariusze otrzymali sygnał o błąkającej się w centrum miasta małej sarence. Z informacji przekazanej od zaniepokojonych nastolatków wynikało, że zwierzę jest bardzo wystraszone i zdezorientowane - poinformowała Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

OGLĄDAJ NA ŻYWO TVN24 W TVN24 GO >>>

SarnaKPP Nowa Sól

"Uwolnili sarenkę, zaopiekowali się nią i umieścili w radiowozie"

We wskazane miejsce pojechał patrol. Funkcjonariusze zastali zwierzę, które zaklinowało się między metalowymi elementami ogrodzenia. Było przestraszone i wydawało przeraźliwe odgłosy. - Sarna nie miała widocznych obrażeń, ale widać było, że obecność ludzi jest dla niej bardzo stresująca. Policjanci od razu ruszyli z ratunkiem. Uwolnili sarenkę, zaopiekowali się nią i umieścili w radiowozie - dodaje Sęczkowska.

Następnie policjanci zawieźli sarnę do lasu i tam ją wypuścili. Nagranie z interwencji opublikowali na swojej stronie internetowej.

Autor:aa//now

Autor:TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KPP Nowa Sól

Pozostałe wiadomości