"Prywatny folwark Ziobry", który jest "podstawą do poważnego aktu oskarżenia"

Źródło:
TVN24
Ryszard Petru o postawieniu Ziobry przed Trybunałem Stanu
Ryszard Petru o postawieniu Ziobry przed Trybunałem Stanu TVN24
wideo 2/2
Ryszard Petru o postawieniu Ziobry przed Trybunałem Stanu TVN24

Raport z audytu postępowań prokuratorskich z okresu rządów Zjednoczonej Prawicy z lat 2016-2023 jest podstawą do postawienia przed Trybunałem Stanu Zbigniewa Ziobry - mówił w programie "Kawa na ławę" Ryszard Petru z Polski 2050. Według Anny Bryłki z Konfederacji dokument ten ma "wartość publicystyczną". - Niedługo się okaże, że ten raport prokuratury jest strzałem do własnej bramki - ocenił z kolei doradca prezydenta Andrzeja Dudy, Andrzej Zybertowicz. Politycy rozmawiali również o wniosku prokuratury o odebranie immunitetu Mateuszowi Morawieckiemu.

W styczniu w Prokuraturze Krajowej został zaprezentowany częściowy raport z audytu postępowań z okresu rządów Zjednoczonej Prawicy z lat 2016-2023. Dokument obejmuje 200 spośród 600 spraw badanych przez zespół prokuratorów w Prokuraturze Krajowej.

Petru: to jest podstawa do poważnego aktu oskarżenia

Zdaniem Ryszarda Petru z ugrupowania Polska-2050 "jest to bardzo ważny, szczegółowy raport, który zawiera jednoznaczne konkrety". - Ten raport jest podstawą, moim zdaniem, do postawienia przed Trybunałem Stanu Zbigniewa Ziobry - oznajmił Petru, dodając, że "jako koalicja powinniśmy w najbliższych miesiącach złożyć taki wniosek, bo to jest doskonała podstawa, by pokazać, do czego doprowadziła prokuratura za czasów (Ziobry - red.)". - To jest najwyższy czas, Polacy tego oczekują - mówił polityk Polski 2050.

- Uważam, że to jest podstawa do poważnego aktu oskarżenia przeciwko ministrowi Ziobrze i mam nadzieję, że jako koalicja w najbliższym czasie złożymy taki wniosek w polskim parlamencie - dodał polityk.

Bryłka: raport ma wartość publicystyczną

Goście "Kawy na ławę" odnosili się również do wniosku prokuratury w sprawie uchylenia immunitetu Mateusza Morawieckiego w związku ze sprawą wyborów kopertowych. Prokuratura zarzuca Morawieckiemu, że jako premier przekroczył swoje uprawnienia i nie dopełnił obowiązków, czym "doprowadził do bezcelowego, nieefektywnego i nieuzasadnionego wydatkowania środków publicznych".

Anna Bryłka z Konfederacji określiła tę sprawę jako "gonienie króliczka nie po to, żeby premiera rozliczyć, czy PiS rozliczyć, tylko żeby cały czas dawać to paliwo polityczne w debacie. ". - My jako Konfederacja, przy okazji Komisji Śledczej wnioskowaliśmy o Trybunał Stanu dla premiera Morawieckiego za przekroczenie uprawnień w kontekście przygotowywania wyborów w trybie wyłącznie korespondencyjnym. Nikt z państwa nie był zainteresowany postawieniem premiera przed Trybunałem Stanu - zwróciła się do pozostałych gości programu. - Właśnie przed chwilą pojawiały się kolejne wątki, za które w ramach tej sprawy powinien zostać rozliczony premier Morawiecki. Inflacja, nadmiarowe zgony, upadek przedsiębiorstw spowodowany lockdownem - wymieniała.

Oceniła, że raport z audytu postępowań z okresu rządów Zjednoczonej Prawicy z lat 2016-2023 ma "wartość publicystyczną", by minister Adam Bodnar "miał czym się pochwalić".

Anna Bryłka: raport prokuratury ma wartość publicystyczną
Anna Bryłka: raport prokuratury ma wartość publicystycznąTVN24

Szejna: sprawa jest jasna

Poseł Lewicy Andrzej Szejna określił sprawę dotyczącą Morawieckiego, jako "jasną". - Zarzuty które stawia prokuratura są zasadne - stwierdził. Jak dodał, "jest oczekiwanie, żeby się zrzekł immunitetu". - To byłoby godne zachowanie polityka tej rangi - ocenił.

- Mamy w tle dwa orzeczenia Wojewódzkiego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, które stwierdziły, że pan premier Morawiecki dopuścił się rażącego naruszenia prawa w świetle artykułu 231 Kodeksu karnego, czyli to jest przestępstwo urzędnicze, przekroczenie uprawnień. W związku z tym mamy dwa orzeczenia. Gdyby prokuratura nie działała, to byłaby wątpliwość, dlaczego nie działa, skoro mamy dwa orzeczenia, które stwierdzają naruszenie prawa - powiedział.

- Teraz zdecyduje o tym sąd, który będzie badał wszystkie okoliczności sprawy - zaznaczył.

Spytany o to, jakiego wyroku w sprawie Morawieckiego się spodziewa, odpowiedział: - Myślę, że pan Mateusz Morawiecki będzie się powoływał na różne okoliczności łagodzące, na stan wyższej konieczności, ale sąd w mojej ocenie może tego nie wziąć pod uwagę. 

Andrzej Szejna: jest oczekiwanie, by (Morawiecki) zrzekł się immunitetu
Andrzej Szejna: jest oczekiwanie, by (Morawiecki) zrzekł się immunitetu

Gasiuk-Pihowicz: mieliśmy do czynienia z prywatnym folwarkiem Ziobry

Kamila Gasiuk-Pihowicz z Koalicji Obywatelskiej oceniła, że sprawa Morawieckiego i wyborów kopertowych pokazuje, "do jakiej degrengolady zostało doprowadzone funkcjonowanie prokuratury". - W Polsce za sprzeniewierzanie środków należy się kara, za kradzież należy się kara, za łamanie prawa należy się kara. Widzimy polityków PiS-u, którzy chcą uniknąć tej kary, najzwyczajniej dlatego, że chcą w dalszym ciągu kraść, łamać prawo, sprzeniewierzać środki - mówiła Gasiuk-Pihowicz. 

Odnosząc się do raportu prokuratury powiedziała, że "pokazuje on jednoznacznie, że mieliśmy do czynienia z prywatnym folwarkiem Zbigniewa Ziobry". - Prokuratura funkcjonowała tak, że miała na celu chronienie interesów partii rządzącej, polityków zarówno PiS-u, jak i Suwerennej Polski, i ich interesów - dodała.  

Kamila Gasiuk-Pihowicz: widzimy polityków PiS-u, którzy chcą uniknąć kary
Kamila Gasiuk-Pihowicz: widzimy polityków PiS-u, którzy chcą uniknąć karyTVN24

Schreiber: to polityczny spektakl

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber odniósł się do bieżących wydarzeń politycznych, oceniając: - Mamy do czynienia w tych ostatnich dniach, tygodniach, przecież z całym festiwalem deptania Konstytucji, z całym festiwalem bezprawia.

Sprawę uchylenia immunitetu Morawieckiego określił jako "polityczny spektakl i próbę przykrycia skrajnej nieudolności tego gabinetu". - Przecież zyski Orlenu lecą na łeb na szyję. W sklepach mamy drożyznę. Niemcy mają przejmować nasze porty. Mamy do czynienia z deficytem budżetowym najwyższym w historii, takim jak przez osiem lat naszych rządów. Mamy do czynienia z szeregiem kompromitacji - powiedział.

Przerwał mu prowadzący Konrad Piasecki, który zauważył, że "zobowiązania budżetu wpisano do budżetu, tymczasem wyście (Prawo i Sprawiedliwość - red.) zobowiązania budżetu wyprowadzali poza budżet". 

Schreiber odniósł się również do raportu z prokuratury. - (Donald - red.) Tusk opowiadał, że 400 dni mu wystarczy, by żelazną miotłą wszystkie sprawy załatwić. Po tych 400 dniach mamy dopiero raport. I deklarował, że jeżeli tego nie zrobi, zrzeknie się funkcji premiera - przypomniał polityk.  

Łukasz Schreiber o wniosku prokuratury w sprawie uchylenia immunitetu Morawieckiego: to polityczny spektakl
Łukasz Schreiber o wniosku prokuratury w sprawie uchylenia immunitetu Morawieckiego: to polityczny spektakl TVN24

Zybertowicz: nie ma nic przeciw temu, by tę sprawę rozstrzygnął niezależny sąd

Doradca prezydenta Andrzeja Dudy, Andrzej Zybertowicz, odnosząc się do wniosku prokuratury w sprawie Morawieckiego powiedział z kolei, że problem polega na tym, iż "część sędziów jest bardzo upolityczniona". Zybertowicz stwierdził, że "wymiar sprawiedliwości zamieniono w wymiar bezprawia" i "wprowadzono dualizm prawny i chaos". Dodał przy tym, że "nie ma nic przeciw temu, by tę sprawę rozstrzygnął niezależny sąd". 

Doradca prezydenta Andrzeja Dudy odniósł się też do kwestii raportu z audytu w prokuraturze. Mówił o tym w części rozmowy dotyczącej edukacji zdrowotnej. - Jak rozmawialiśmy o raporcie prokuratury, to nie prosił mnie pan o zabranie głosu - zwrócił się do prowadzącego program doradca prezydenta Dudy. - Ja tu jestem najstarszy, co ja mam się na temat seksu wypowiadać. Ja już zaczynam zapominać, na czym to polega - ironizował Zybertowicz.

- Mogę powiedzieć tak, niedługo się okaże, że ten raport prokuratury jest strzałem do własnej bramki, ponieważ założenie było takie, zmieniamy rząd, mamy nową koalicję, będzie praworządność. A ta ekipa już nazbierała mnóstwo działań, które spełniają kryteria zarzutów wobec działań prokuratury poprzedniej epoki - oznajmił.

Andrzej Zybertowicz: część sędziów jest bardzo upolityczniona
Andrzej Zybertowicz: część sędziów jest bardzo upolityczniona TVN24

Autorka/Autor:tas, kgr/ft

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości

Dwóch 18-latków zginęło w wypadku, do którego doszło w niedzielę rano w Chełmie (woj. lubelskie). Samochodem podróżowało 10 osób w wieku od 16 do 19 lat. Pojazd uderzył w słup i dachował. Kierowca był pijany.

Dziesięcioro nastolatków w samochodzie, dwóch nie żyje

Dziesięcioro nastolatków w samochodzie, dwóch nie żyje

Źródło:
PAP

Zdobędziemy Grenlandię. Nigdy nie wykluczam użycia siły zbrojnej - oświadczył prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wywiadzie dla NBC News. Jednocześnie zastrzegł, że użycie siły może nie być konieczne.

"Będziemy mieć Grenlandię". Jak? Trump odpowiada

"Będziemy mieć Grenlandię". Jak? Trump odpowiada

Źródło:
USA Today, PAP

Trwa kampania wyborcza. W niedzielę w TVN24 politolog Adam Traczyk oceniał dotychczasowe działania poszczególnych kandydatów. Zwrócił uwagę między innymi na ostatnie wypowiedzi kandydata Konfederacji Sławomira Mentzena. Ocenił, że jego "dość radykalne poglądy" i "skrajny język" dotarły do szerokiego grona odbiorców.

"Może żałować, że faktycznie powiedział coś od siebie". Politolog o słowach Mentzena

"Może żałować, że faktycznie powiedział coś od siebie". Politolog o słowach Mentzena

Źródło:
TVN24

Sojusz Stanów Zjednoczonych z Japonią pozostaje "kamieniem węgielnym" bezpieczeństwa w regionie. Łączy nas etos wojownika - oświadczył sekretarz obrony USA Pete Hegseth, który przebywa z wizytą w Japonii. Dodał również, że kraj ten jest niezastąpiony w przeciwdziałaniu chińskiej agresji. Pochlebne uwagi Hegsetha pod adresem Japonii kontrastują z jego lutową krytyką europejskich sojuszników.

"Łączy nas etos wojownika". Hegseth: wczorajszy wróg stał się dzisiejszym przyjacielem

"Łączy nas etos wojownika". Hegseth: wczorajszy wróg stał się dzisiejszym przyjacielem

Źródło:
PAP

W sobotę przeciwnicy Elona Muska ponownie zebrali się przed salonami Tesli w USA, by wyrazić sprzeciw wobec jego działań w amerykańskiej administracji. Celem akcji "Tesla Takedown" jest także dalsze osłabienie sprzedaży samochodów produkowanych przez firmę miliardera.

Tłumy przed salonami Tesli. "Musk musi odejść"

Tłumy przed salonami Tesli. "Musk musi odejść"

Źródło:
PAP

Co najmniej 17 osób zginęło, a 32 zostały ranne w Tajlandii w wyniku silnego trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Mjanmie (Birmie) - poinformowały w niedzielę władze Bangkoku. 83 osoby nadal uważa się za zaginione.

"Pierwsze 72 godziny poszukiwań są kluczowe". Rośnie tragiczny bilans ofiar

"Pierwsze 72 godziny poszukiwań są kluczowe". Rośnie tragiczny bilans ofiar

Źródło:
PAP, bangkokpost.com
Prawda? "Rośnie grono ludzi, którzy nie są nią zainteresowani"

Prawda? "Rośnie grono ludzi, którzy nie są nią zainteresowani"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Południowokoreańska policja poinformowała w niedzielę, że zatrzymała mężczyznę podejrzanego o wzniecenie największych pożarów w historii kraju. Wykonywał on rytuał przy grobie krewnych.

Najtragiczniejsze pożary w historii kraju. Przyczyną rytuał na cmentarzu 

Najtragiczniejsze pożary w historii kraju. Przyczyną rytuał na cmentarzu 

Źródło:
PAP, Reuters

Stany Zjednoczone kupią od Finlandii lodołamacze potrzebne do kontroli Arktyki. Informację potwierdził w sobotę prezydent Donald Trump po spotkaniu z prezydentem Finlandii Alexandrem Stubbem. Lodołamacze - napisał Trump - mają "zapewniać pokój i bezpieczeństwo międzynarodowe naszym krajom i światu".

USA kupią nowy sprzęt do "zapewniania pokoju"

USA kupią nowy sprzęt do "zapewniania pokoju"

Źródło:
PAP

Będę prosił w najbliższych dniach na piśmie, aby pan prezydent już zechciał się wstrzymać od realizacji moich wniosków w sprawie ambasadorów - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Sikorski: będę wycofywał wnioski o nominacje ambasadorskie

Sikorski: będę wycofywał wnioski o nominacje ambasadorskie

Źródło:
TVN24

Ministerstwo Klimatu i Środowiska przymierza się do ograniczenia polowań w otulinach niektórych parków narodowych. Obecnie myśliwi w wielu miejscach mogą bez przeszkód strzelać przy samych granicach chronionych obszarów. Odgłosy wystrzałów od lat słyszane są choćby w otulinie Parku Narodowego Ujście Warty - raju gęsi i kaczek. Kraina szczęśliwości zamienia się dla ptaków w piekło, gdy tylko wystawią one dziób poza granicę parku.

Granica parku narodowego, tuż za nią rządek myśliwych. Rząd rozważa ograniczenie polowań

Granica parku narodowego, tuż za nią rządek myśliwych. Rząd rozważa ograniczenie polowań

Źródło:
tvn24.pl

W Lubiczu Dolnym pod Toruniem kierowca samochodu osobowego, dojeżdżając do skrzyżowania i widząc czerwone światło oraz zatrzymujące się przed nim pojazdy, postanowił je ominąć i przejechał przez skrzyżowanie z niewłaściwego pasa. Policjanci ustalają tożsamość kierującego.

Za ten manewr grozi mu kara nawet 30 tysięcy złotych. Nagranie

Za ten manewr grozi mu kara nawet 30 tysięcy złotych. Nagranie

Źródło:
tvn24.pl

Afera maseczkowa z udziałem bocheńskiego biznesmena Przemysława W. i zawiadomienie o oszustwie, jakie złożył do prokuratury resort zdrowia, nie przeszkodziło firmie, w której był współwłaścicielem, w kolejnym biznesie z państwowym podmiotem. Tym razem chodzi o urządzenia filtrujące powietrze. Jaką funkcję spełnia taki sprzęt? - Świeci sobie na niebiesko i tyle robi - to usłyszeli od pracownika jednej ze stacji Orlen dziennikarze "Superwizjera". O kulisach - w reportażu Michała Fui "Kto rozliczy aferę maseczkową?".

Urządzenia filtrujące na stacjach Orlen. Kolejna odsłona afery maseczkowej

Urządzenia filtrujące na stacjach Orlen. Kolejna odsłona afery maseczkowej

Źródło:
TVN24

Trwają naloty birmańskiej junty wojskowej na obszary zajmowane przez prodemokratycznych rebeliantów - poinformowała w niedzielę BBC. Obszary te są one zdewastowane po piątkowym trzęsieniu ziemi, w którym zginęły co najmniej 1644 osoby.

"Oburzające ataki" junty. "Zrzucają bomby, gdy próbuje się ratować ludzi"

"Oburzające ataki" junty. "Zrzucają bomby, gdy próbuje się ratować ludzi"

Źródło:
PAP

Szef Pentagonu Pete Hegseth zabrał żonę Jennifer na co najmniej dwa spotkania, na których rozmawiano o kwestiach bezpieczeństwa - podał dziennik "Wall Street Journal", powołując się na osoby biorące udział w tych wydarzeniach. Żona Hegsetha to była dziennikarka stacji telewizyjnej Fox News.

Media: Hegseth zabrał żonę na spotkania, na których poruszano wrażliwe kwestie

Media: Hegseth zabrał żonę na spotkania, na których poruszano wrażliwe kwestie

Źródło:
PAP

Tragiczny wypadek w Bydgoszczy z udziałem motocyklisty. 34-latek nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Niestety nie przeżył.

"Nie dostosował prędkości do warunków", uderzył w barierki. Nie żyje 34-latek

"Nie dostosował prędkości do warunków", uderzył w barierki. Nie żyje 34-latek

Źródło:
tvn24.pl

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragedii w Prusicach, gdzie 51-latek zabił teściową, 5-letnią córkę i ciężko ranił 9-letniego syna. W nocy zmieniliśmy czas na letni. Narodowy Fundusz Zdrowia sfinansuje leczenie endometriozy. Protesty w Stambule i ogromny wiec poparcia dla aresztowanego Ekrema Imamoglu. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć w niedzielę 30 marca.

Tragedia w Prusicach, zmiana czasu, protesty w Stambule

Tragedia w Prusicach, zmiana czasu, protesty w Stambule

Źródło:
PAP, TVN24, tvn24.pl

Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba (JWST) zlokalizował niespodziewane promieniowanie wodoru, które pochodzi z odległej galaktyki. Odkrycie to ma znaczenie dla zrozumienia tworzenia się wczesnego Wszechświata.

Zagadkowa galaktyka. Emituje światło o szczególnej długość fali

Zagadkowa galaktyka. Emituje światło o szczególnej długość fali

Źródło:
PAP, ESA

Po rosyjskim ataku dronów na Dniepr, uszkodzony został dom ukraińskich tenisistek, bliźniaczek Ludmyły i Nadiji Kiczenok. W ataku zginęły cztery osoby, a 21 zostało rannych.

Rosjanie ostrzelali Dniepr. Zniszczyli dom utytułowanych tenisistek

Rosjanie ostrzelali Dniepr. Zniszczyli dom utytułowanych tenisistek

Źródło:
PAP

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się oferta władz miejscowości Penne w prowincji Pescara we włoskiej Abruzji dotycząca wystawienia na sprzedaż domów za jedno euro. To element akcji związanej z przeciwdziałaniem pustoszenia historycznego centrum. W ciągu kilku dni napłynęło ponad 1700 zgłoszeń z całego świata.

Włoskie miasteczko sprzedaje domy za jedno euro

Włoskie miasteczko sprzedaje domy za jedno euro

Źródło:
PAP

1130 dni temu rozpoczęła się inwazja zbrojna Rosji na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski przyznał w sobotę, że Moskwie zbyt długo zajmuje odpowiedź na propozycje pokojową Stanów Zjednoczonych. Rosjanie przeprowadzili zmasowany atak dronami na Charków i rakietami na Krzywy Róg. Oto najważniejsze wydarzenia minionej doby dotyczące wojny w Ukrainie.

Zełenski: Moskwa zbyt długo zwleka z odpowiedzią

Zełenski: Moskwa zbyt długo zwleka z odpowiedzią

Źródło:
PAP

W Syrii powstał rząd tymczasowy. Kluczowe stanowiska zajmują w nim związani z islamistycznymi bojówkami stronnicy Szary. Ministrem spraw socjalnych i pracy została chrześcijanka Hind Kabawat. Powstanie rządu ogłosił w sobotę tymczasowy prezydent Ahmed al-Szara.

W Syrii powstał tymczasowy rząd. Jeden z resortów objęła chrześcijanka

W Syrii powstał tymczasowy rząd. Jeden z resortów objęła chrześcijanka

Źródło:
PAP

Jak poinformowała agencja Bloomberga, Ukraina domaga się od Stanów Zjednoczonych więcej inwestycji w ramach negocjowania umowy surowcowej. Agencja powołuje się na treść umowy o surowcach naturalnych i własne źródła wśród negocjatorów pracujących nad jej kształtem.

Trwają negocjacje nad kształtem umowy surowcowej. Ukraińcy chcą więcej inwestycji

Trwają negocjacje nad kształtem umowy surowcowej. Ukraińcy chcą więcej inwestycji

Źródło:
PAP

W Danii odbyły się w sobotę demonstracje przeciwko postawie prezydenta USA Donalda Trumpa, który mówi o konieczności przejęcia Grenlandii. W Kopenhadze protestowało ponad trzy tysiące osób, a w Aarhus - kilkaset.

"USA, odczepcie się". Demonstracje przeciwko przejęciu Grenlandii

"USA, odczepcie się". Demonstracje przeciwko przejęciu Grenlandii

Źródło:
PAP

Sposób zakończenia tej wojny będzie stanowił o korelacji sił na naszym kontynencie i o poczuciu bezpieczeństwa - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Radosław Sikorski, szef polskiej dyplomacji. Mówił, że "rosyjskie rezerwy się bardzo szybko zużywają" i "jest scenariusz, w którym Rosji zaczyna po prostu brakować ludzi i sprzętu".

"Rozwibrowanie sytuacji" i "kredyt zaufania" dla Trumpa

"Rozwibrowanie sytuacji" i "kredyt zaufania" dla Trumpa

Źródło:
TVN24

Nie wyprzedzaj, strzelaj tylko w określonych sytuacjach i rób wszystko, żeby nikomu się nic nie stało. Jeżeli nie da się inaczej, czekaj, aż koledzy przyjadą z odsieczą. I raportuj, nawet jeżeli masz pędzić motocyklem, kierując jedną ręką - m.in. takie obowiązki spadają na policjanta, który rozpoczyna pościg za przestępcą. Ostatnio nagranie ze spektakularnego pościgu przez zatłoczone miasto pokazała krakowska policja. Czy tak to powinno wyglądać?

Na krawędzi. Co policjant ma robić w czasie pościgów i dlaczego ma być ich mniej

Na krawędzi. Co policjant ma robić w czasie pościgów i dlaczego ma być ich mniej

Źródło:
tvn24.pl

Od 1 lipca będziemy mogli leczyć endometriozę na NFZ - zapowiedziała podczas debaty o endometriozie "Taka twoja uroda" w TVN24 GO ministra zdrowia Izabela Leszczyna. Mówiła też, że powstanie centrum leczenia endometriozy. Debatę można obejrzeć w TVN24 GO.

Ministra zdrowia: leczenie endometriozy będzie finansowane z NFZ

Ministra zdrowia: leczenie endometriozy będzie finansowane z NFZ

Źródło:
TVN24
Nowe przepisy dają władzę strażnikom granicznym. Jak będą z nich korzystać?

Nowe przepisy dają władzę strażnikom granicznym. Jak będą z nich korzystać?

Źródło:
tvn24.pl
Premium
Układ w lesie? Co i komu zarzuca minister Dorożała

Układ w lesie? Co i komu zarzuca minister Dorożała

Źródło:
tvn24.pl
Premium