Sześciolatek zawisł na płocie, przez który przechodził. W stanie ciężkim trafił do szpitala

Autor:
pk/tok
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w gminie Żytno w powiecie radomszczańskim
Do zdarzenia doszło w gminie Żytno w powiecie radomszczańskimGoogle Maps
wideo 2/5
Google MapsDo zdarzenia doszło w gminie Żytno w powiecie radomszczańskim

Sześcioletni chłopiec w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala po tym, jak podczas przechodzenia przez płot jego kurtka zaczepiła o ogrodzenie. Dziecko miało się poddusić. Do zdarzenia doszło w małej wsi w powiecie radomszczańskim (woj. łódzkie).

Do zdarzenia doszło w środę w gminie Żytno w powiecie radomszczańskim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopiec chciał przejść przez płot na terenie posesji, na której mieszkał. Kurtka zaczepiła się o ogrodzenie i dziecko na nim zawisło.

Policja: wszystko wskazuje, że doszło do nieszczęśliwego wypadku

- Około godziny 13 dostaliśmy informację o zdarzeniu, do którego miało dojść na jednej z posesji na terenie gminy Żytno w powiecie radomszczańskim. Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, podczas którego ucierpiał sześcioletni chłopiec, mieszkaniec tej posesji. Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala - poinformowała rzeczniczka komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, komisarz Aneta Sobieraj.

Dodała: - W tej chwili na miejscu cały czas trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Robimy wszystko, aby wyjaśnić dokładny przebieg tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w powiecie radomszczańskim
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/tok

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości