Kim Kardashian "w żaden sposób" nie uszkodziła słynnej sukni Marilyn Monroe

Autor:
mjz/
tam
Źródło:
CNN
Kim Kardashian na Met Gali
Reuters ArchiwumKim Kardashian na Met Gali

Kim Kardashian "w żaden sposób" nie uszkodziła wysadzanej kryształkami sukni, w której pojawiła się na tegorocznej Met Gali, a którą 60 lat wcześniej miała na sobie Marilyn Monroe, gdy śpiewała Johnowi F. Kennedy’emu słynne "Happy Birthday, Mr. President". Tak w oświadczeniu napisała firma, która wypożyczyła celebrytce sukienkę. Wcześniej w mediach społecznościowych pojawiły się opinie, że to właśnie Kardashian uszkodziła kreację.

O zniszczeniu sukienki głośno stało się po majowej Met Gali, na której celebrytka Kim Kardashian miała na sobie wysadzaną kryształkami kreację, którą 60 lat wcześniej nosiła Marilyn Monroe, gdy śpiewała prezydentowi Johnowi F. Kennedy’emu słynne "Happy Birthday, Mr. President". Pojawiły się podejrzenia, że Kardashian mogła uszkodzić kreację.

CZYTAJ TEŻ: Kim Kardashian zniszczyła słynną suknię Marilyn Monroe? Dowodzić tego mają pokazane zdjęcia

Kim Kardashian "w żaden sposób" nie uszkodziła ubrania

Do sprawy odniosło się muzeum osobliwości Ripley’s Believe It Or Not, które wypożyczyło sukienkę celebrytce. Placówka napisała w oświadczeniu, że pomimo twierdzeń internautów Kardashian "w żaden sposób" nie uszkodziła ubrania w krótkim czasie, kiedy miała je na sobie na Met Gali.

Amanda Joiner, wiceprezes muzeum, towarzyszyła sukience podczas transportu z Florydy do Nowego Jorku, a także podczas noszenia jej przez Kardashian na majowej gali. Powiedziała, że ​​stan sukni pozostał taki sam od momentu, kiedy celebrytka ją włożyła, aż do momentu, kiedy została zwrócona. - Od dołu schodów, gdzie Kim założyła sukienkę, aż do góry, gdzie została ona zwrócona - doprecyzowała Joiner.

Jednocześnie przekazała, że sukienka była lekko uszkodzona już wtedy, gdy firma kupiła ją na aukcji w 2016 roku.

Wcześniej w mediach społecznościowych pojawiały się liczne zdjęcia, które miały świadczyć o tym, że to Kim Kardashian jest winna uszkodzeniu sukni. Na fotografiach, które mają przedstawiać kreację po założeniu przez Kardashian, widać, że materiał jest naciągnięty i postrzępiony przy zamku błyskawicznym. Brakuje też licznych przyszytych wcześniej kryształków, a w ich miejscu pozostały dziury lub sterczące nitki.

CZYTAJ TEŻ: Kim Kardashian w ogniu krytyki za drakońską dietę, która pozwoliła jej wcisnąć się w sukienkę Marilyn Monroe

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mjz/ tam

Źródło: CNN

Pozostałe wiadomości