TVN24 | Kultura i styl

Projektant Olivier Rousteing pokazał zdjęcie w bandażach. Ujawnił, że rok temu miał wypadek

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart/kab
Źródło:
BBC
Maria Mikołajewska | Fakty po południuŚwiat mody w czasie epidemii. "Życie wydaje się wręcz surrealistyczne"

Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny domu mody Balmain, ujawnił, że został ranny w wypadku w swoim domu w zeszłym roku. Na Instagramie pokazał swoje zdjęcie w opatrunkach i bandażach. "Dokładnie rok temu wybuchł kominek w moim domu" – napisał.

Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny domu mody Balmain, podzielił się tą wiadomością w sobotnim poście na Instagramie. "Dokładnie rok temu wybuchł kominek w moim domu" – napisał.

Olivier Rousteing: nie jestem do końca pewien, dlaczego się wstydziłem

Obudził się następnego dnia w paryskim szpitalu Saint Louis i od tego czasu dochodzi do siebie.

Projektant Olivier Rousteing pokazał zdjęcie w bandażachInstagram @olivier_rousteing

Rousteing stwierdził, że jego niepewność i modowa "obsesja na punkcie perfekcji" powstrzymywały go przed ujawnieniem tych informacji do tej pory. "Szczerze mówiąc, nie jestem do końca pewien, dlaczego tak bardzo się wstydziłem" – napisał. Gdy wracał do zdrowia, w czasie wywiadów ukrywał swoje rany pod długimi rękawami i biżuterią.

"Teraz, rok później, jestem wyleczony, szczęśliwy i zdrowy" – napisał. Podziękował personelowi medycznemu, który go leczył pomimo "radzenia sobie z niesamowitą liczbą przypadków COVID w tym samym czasie" i mówił o tym, jakie teraz czuje się szczęśliwy. "Po burzy zawsze jest słońce" - dodał.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Kim jest Olivier Rousteing?

Rousteing objął stanowisko dyrektora kreatywnego Balmain w 2011 roku w wieku 25 lat. Otworzył butiki w Londynie i Nowym Jorku, pierwsze tej firmy poza Paryżem.

Autor:mart/kab

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @olivier_rousteing

Pozostałe wiadomości