Źródło wideo: tvn24.pl
Źródło zdj. gł.: tvn24.pl
Pani Dorota z mężem i dwójką małych synów od dziewięciu lat mieszka na pierwszym piętrze w jednym z bloków w Golubiu-Dobrzyniu. W listopadzie do bloku wprowadziło się starsze małżeństwo. Po 25 latach życia w domu jednorodzinnym, zdecydowali się na przeprowadzkę. I zaczęły się problemy.
Pozostało 91% artykułu