Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Tym razem naprawdę

Autor:
tmw/kg
Źródło:
CNN, tvn24.pl

Kourtney Kardashian i Travis Barker są już prawdziwym małżeństwem. Miesiąc po symbolicznej ceremonii w Las Vegas nowożeńcy podzielili się zdjęciami z kolejnej - tym razem oficjalnej - uroczystości. Kim Kardashian skomentowała zdjęcia opublikowane przez siostrę.

Na początku kwietnia najstarsza ze sióstr Kardashian Kourtney oraz perkusista Blink 182 Travis Barker po zakończonej gali rozdania nagród Grammy, która w tym roku odbyła się w Las Vegas, udali się do jednej z kaplic, w której sobowtór Elvisa Presleya udzielił im "ślubu". W świetle prawa nie zostali małżeństwem, ponieważ zabrakło odpowiedniej licencji. 

W poniedziałek Kardashian i Barker opublikowali na swoich kontach w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcia z kolejnej uroczystości. Widać na nich Kourtney w białej sukni ślubnej, Travisa w garniturze oraz z przyczepiony do samochodu napis: "Just Married" ("Nowożeńcy").

Młodsza siostra panny młodej Kim skomentowała post Kourtney: "Kravis Forever" ("Kravis" to połączenie imion nowożeńców, czyli "Kravis na zawsze").

Romantyczne zaręczyny

42-letnia Kardashian i 46-letni Barker zaręczyli się w październiku ubiegłego roku, o czym poinformowała sama gwiazda amerykańskiej telewizji. Kardashian zamieściła na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 146 milionów użytkowników, dwa zdjęcia z komentarzem "Na zawsze". Jak informowały amerykańskie media, zdjęcia prezentowały scenerię, w jakiej perkusista Blink-182 oświadczył się Kardashian. 

Pierwsze plotki o związku Kardashian i Barkera pojawiły się na początku ubiegłego roku. Oni sami potwierdzili je 17 lutego 2021 roku zdjęciem splecionych dłoni. Kardashian jest matką trójki dzieci, których ojcem jest jej były partner Scott Davis. Natomiast Barker wcześniej był dwukrotnie żonaty, między innymi z Miss USA Shanną Moakler - matką jego dwóch synów. 

Autor:tmw/kg

Źródło: CNN, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Getty Images

Pozostałe wiadomości