TVN24 | Kultura i styl

Kourtney Kardashian zaręczona. Perkusista Blink-182 Travis Barker przygotował romantyczną scenerię

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw/adso
Źródło:
CNN News, tvn24.pl
Kourtney Kardashian potwierdziła zaręczyny (wideo bez dźwięku)
Kourtney Kardashian potwierdziła zaręczyny (wideo bez dźwięku)Instagram/kourtneykardash
wideo 2/2
tmw sl

Kourtney Kardashian, przedsiębiorczyni i gwiazda amerykańskiej telewizji, przyjęła oświadczyny Travisa Barkera, perkusisty zespołu Blink-182. Muzyk - jak donoszą amerykańskie media - miał wręczyć pierścionek Kardashian na plaży w Montecito w Kalifornii. O tym, że są razem, poinformowali na początku roku. 

Kourtney Kardashian poślubi Travisa Barkera. O zaręczynach poinformowała sama biznesmenka i gwiazda amerykańskiej telewizji. W niedzielę wieczorem czasu kalifornijskiego Kardashian zamieściła na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 146 milionów użytkowników, dwa zdjęcia z komentarzem "Na zawsze". Jak informują amerykańskie media, zdjęcia prezentują scenerię, w jakiej perkusista Blink-182 oświadczył się Kardashian. 

45-letni muzyk poprosił o rękę 42-latkę na plaży w Montecito, niedaleko Santa Barbara w Kalifornii - informują portale TMZ i People. Na miejscu, na piasku, gdzie doszło do zaręczyn, ustawiono krąg z czerwonych róż i świec. 

Pierwsze plotki o związku Kardashian i Barkera pojawiły się na początku roku. Oni sami potwierdzili je 17 lutego zdjęciem splecionych dłoni. Najstarsza z sióstr Kardashian i Jenner jest matką trójki dzieci, których ojcem jest jej były partner Scott Davis. Natomiast Barker wcześniej był dwukrotnie żonaty, między innymi z Miss USA Shanną Moakler - matką jego dwóch synów. 

Autor:tmw/adso

Źródło: CNN News, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości