Ciekawostki

Kasia Figura gorsza od Pudziana

Ciekawostki

tvnKasia Figura gorsza od Pudziana

Kasia Figura i jej partner Rafał Maserak pożegnali się z "Tańcem z gwiazdami" już w trzecim odcinku. Ich tango nie przekonało widzów. Tym razem najlepsi okazali się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

W trzecim odcinku na parkiet wkroczyło 12 par. Gwiazdy musiały zmierzyć się z krokami dynamicznego jive'a i pełnego erotyzmu tanga.

- Odebrało mi mowę. Bardzo mi przykro - mówiła Katarzyna Figura, odbierając pożegnalne kwiaty. Jej tango nie przekonało widzów. - Rafał, bardzo mi przykro, bo jesteś wspaniałym tancerzem, a to, że odpadliśmy, jest w dużej mierze moją winą - dodała, kierując swoje słowa do instruktora, mistrza wcześniejszych edycji show, Rafała Maseraka. - Ale ten program bardzo wiele mi dał, nauczył. Będę was oglądać - dodała aktorka.

W odcinku słabo wypadli również Małgorzata Socha i Robert Kochanek. Oni także zatańczyli tango.

Świetna Walach, wirujący Pudzian Najlepsza okazała się natomiast para z numerem 8, czyli Magdalena Walach i Cezary Olszewski. Ich tango, w rytm "You Don't Fool Me", uwiodło nie tylko widzów, ale i jurorów. Swojego uznania nie krył Piotr Galiński, który żałował, iż aktorka nie wybrała tanecznej kariery.

Drugie miejsce przypadło w udziale Blance Winiarskiej i Wojciechowi Łozowskiemu. Para wykonała przebojowego jive'a w rytm "Footloose". Na trzeciej pozycji znaleźli się Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno. Oni również zatańczyli jive'a - do melodii "Wake Me Up Before You Go-Go".

W kolejnym odcinku pary zmierzą się z foxtrotem i paso doble.

Źródło: Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn