Ciekawostki

Ciekawostki

- Zawieź mnie do szpitala! Właśnie ukąsił mnie wąż - tak niedzielną wizytę w domu przyjaciół w Lawton w Oklahomie rozpoczął Jerel Heywood. Gdy otworzył drzwi, wąż ukąsił go w twarz. Gad leżał owinięty wokół lampy na ganku. Moment ataku uchwyciła kamera zainstalowana przy wejściu.

Tegoroczne konkursy piękności w Stanach Zjednoczonych przejdą do historii. Po raz pierwszy zdobywczyniami trzech najważniejszych tytułów w tym samym czasie są czarnoskóre kobiety.

Niecodziennego pływaka dostrzegli w jeziorze Ukiel olsztyńscy policjanci wodni. Sarna próbowała przedostać się na brzeg. Jak przekazali funkcjonariusze, była przerażona. Z bezpiecznej odległości odeskortowali ją do brzegu.

Zakończyła się trwająca trzy dni koronacja króla Tajlandii Mahy Vajiralongkornena. Na cześć monarchy pod koniec dnia ku niebu w Bangkoku wzleciały setki dronów. Podczas świetlnego spektaklu drony formowały się na kształt mapy Tajlandii, portretu Ramy, a także w napis "Niech żyje król".

Nagranie Donalda Tuska z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej wygrało w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 42 procent waszych głosów. Na drugim miejscu znalazła się papuga aresztowana podczas policyjnego nalotu na handlarzy narkotyków. Oddano na nią 18 procent głosów. Podium zamknęło niezwykłe spotkanie słonicy i jej dawnego opiekuna, które zdobyło 12 procent głosów.

Dwaj mieszkańcy Szaflar (Małopolska) odpowiedzą za kradzież pralki. Mężczyźni, jak informuje policja, przywłaszczyli sobie urządzenie, ponieważ chcieli z niego skorzystać.

Monstery, paprocie i wiele innych roślin wypełniło przestrzeń wagonu pociągu podróżującego po dolnośląskich trasach. To niecodzienna promocja zbliżającego się festiwalu kwiatów na wałbrzyskim Zamku Książ.

Chłopiec robiący leżaki dla tygrysów ze starych węży strażackich wygrał w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 29 procent waszych głosów. Na drugim miejscu znalazło się nagranie bójki zająca wielkanocnego. Zagłosowało na nie 28 procent z was. Podium zamknęła telewizyjna reporterka Abby Phillip, która znalazła się w opałach podczas wejścia na żywo, zdobywając 12 procent głosów.