TVN24 | Wrocław

Zderzenie busa z autem osobowym. Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne

TVN24 | Wrocław

Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24, PAP
Policja o wypadku w Szczytnej (woj. dolnośląskie)
Policja o wypadku w Szczytnej (woj. dolnośląskie)TVN24
wideo 2/6
TVN24Policja o wypadku w Szczytnej (woj. dolnośląskie)

Jedna osoba zginęła na miejscu, cztery trafiły do szpitala - taki jest bilans tragicznego wypadku na krajowej "ósemce" w miejscowości Szczytna (woj. dolnośląskie). Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer osiem. (woj. dolnośląskie). Około godziny 7.16 w miejscowości Szczytna (woj. dolnośląskie) zderzyły się dwa pojazdy. Pierwsze informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na skrzynkę Kontakt24.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

W wypadku zginęła jedna osobaK24/Marcin Szczytna

Jedna osoba zginęła na miejscu

- Jest zbyt wcześnie, by mówić o wstępnych ustaleniach w tej sprawie. Mogę potwierdzić, że w Szczytnej zderzyły się dwa pojazdy: fiat i bus marki Volkswagen - powiedziała tvn24.pl podinspektor Wioletta Martuszewska, rzeczniczka kłodzkiej policji.

Jak ustalili funkcjonariusze fiatem podróżowało trzech młodych mężczyzn. W wypadku zginął 18-letni kierowca tego pojazdu. Drugim samochodem jechała kobieta i mężczyzna. Oni też zostali przewiezieni do szpitala. Łącznie poszkodowane są cztery osoby.

Po wypadku trasa w miejscu wypadku była nieprzejezdna. Utrudnienia trwały kilka godzin. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Do wypadku doszło o godzinie 7.16 na drodze krajowej nr 8 w SzczytnejK24/Marcin Szczytna

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: K24/Marcin Szczytna

Pozostałe wiadomości