Pogoda na dziś - środa, 28.09. W wielu regionach przydadzą się parasole

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na piątek 9.12
Pogoda na piątek 9.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czeka nas na ogół pochmurna i deszczowa środa. Na południu kraju możliwe są rozpogodzenia. Wszędzie odczujemy chłód, temperatura nie przekroczy 16 stopni Celsjusza.

Na środę prognozuje się duże zachmurzenie z opadami deszczu, które na wschodzie, północnym wschodzie i północy Polski będą miały charakter ciągły. Padać nie będzie tylko na południu kraju, tam też jest szansa na rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany południowo-zachodni.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 28.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 60 do 90 procent. W całej Polsce odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażę się przeważnie niekorzystne, tylko na południu będą neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W środę w Warszawie wystąpi duże zachmurzenie i przelotny deszcz. W drugiej części dnia prognozuje się rozpogodzenia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13-14 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 989 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka środa z dużym zachmurzeniem i przelotnymi opadami deszczu. W drugiej części dnia nastąpią rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 12-13 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 998 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na środę w Poznaniu prognozuje się duże zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 13-14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 987 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa we Wrocławiu przyniesie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13-14 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 983 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa środa z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Wieczorem możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Termometry wskażą maksymalnie 14-15 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 975 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości