Unijne embargo na rosyjską ropę. Trzy państwa zostaną potraktowane specjalnie01:11Zapisy mają znaleźć się w nowym projekcie szóstego pakietu sankcji.
Elton John apeluje o utworzenie korytarza humanitarnego. "Byłem w Mariupolu i serce mi pęka"00:14Na oficjalnym profilu gwiazdora na Twitterze ukazał się apel o pomoc mieszkańcom ublężonego miasta.
Brytyjski wywiad o "pragnieniu Putina" i 9 maja. "To kosztuje Rosję personel, sprzęt i amunicję"00:33Trwa szturm na Azowstal w Mariupolu.
Zełenski zaprosił Steinmeiera i Scholza do Kijowa. Scholz ogłosił, że pojedzie Annalena Baerbock02:34Sygnały o rozmowach po tygodniach napięć.
"Ludzie umierają tu od kul i głodu". Tatarski medyk apeluje do prezydenta Turcji00:33Trwa rosyjskie oblężenie Azowstalu w Mariupolu.
Ambasador Polski w Ukrainie spotkał słynnego Patrona. "Miałem zaszczyt być oszczekanym"00:50Bartosz Cichocki opublikował na Twitterze zdjęcie ze słynnym psem, który pomaga szukać min.
"Efekty rosyjskiej inwazji będą odczuwalne w gospodarkach i społeczeństwach całego świata"00:45Wicepremier Piotr Gliński na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ.
Zamiast domu w Londynie, apartament w Dubaju. Bogaci Rosjanie znaleźli sposób na sankcje04:26Pisze BBC.
W mieście zostało około 20 procent mieszkańców. "Latają rakiety, ale są już do nich przyzwyczajeni"01:37Siewierodonieck pod rosyjskim ostrzałem.
Łukaszenka: Rosjanie twierdzą, że na Ukrainie wszystko idzie zgodnie z planem, ja uważam, że się przedłuża01:56Białoruski dyktator Alaksandr Łukaszenka dla Associated Press.
Media: amerykański wywiad pomógł Ukrainie zatopić "Moskwę". Pentagon komentuje01:35Oświadczenie Johna Kirby'ego cytuje CNN.
Co wydarzyło się w ciągu ostatnich godzin w Ukrainie00:33Ukraina broni się przed rosyjską inwazją już 72. dzień.
Szef dyplomacji Watykanu "ma przybyć na Ukrainę w najbliższych dniach"00:31Przekazał nuncjusz apostolski na Ukrainie arcybiskup Visvaldas Kulbokas.
50 cywilów ewakuowanych z Azowstalu w piątek. Kolejna próba w sobotę00:40W tvn24.pl relacjonujemy kolejny dzień rosyjskiej inwazji.
Tysiące odnotowanych cywilnych ofiar rosyjskiej agresji. "Wiemy, że prawdziwe liczby są znacznie wyższe"Przyznała Wysoka Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka Michelle Bachelet.
Ostrzał, eksplozje, gęsty dym. Szturm na Azowstal trwa, obrońcy się trzymająO sytuacji w zakładał poinformował ukraiński pułk Azow. Opublikował także nagranie z ostrzałów.
"Rosja stała się krajem faszystowskim"01:17Były szef polskiej dyplomacji, obecnie europoseł PO Radosław Sikorski w "Kropce nad i".
"Dostawy broni są absolutnie kluczowe dla Ukraińców i to takiej broni, która pozwoli im zwyciężyć"01:03Bogdan Klich w "Faktach po Faktach" w TVN24 w czwartek.
Центральна екзаменаційна комісія: польські випускні іспити цього року здаватиме 41 громадянин України01:33Іспити 2022 розпочалися у середу екзаменом з польської мови базового рівня.
"Bardzo ważny dokument podpisany" przez Polskę i Ukrainę01:01Premier Ukrainy Denys Szmyhal poinformował, że dotyczy on sfery bezpieczeństwa i obronności.