Brytyjski premier został zapytany, czy obejrzy wywiad z Meghan i Harrym. "Będzie dość późno"

Źródło:
Reuters, TVN24

Prawdopodobnie ominę go - powiedział brytyjski premier Boris Johnson, zapytany w niedzielę, czy będzie oglądał telewizyjny wywiad z księżną Meghan i księciem Harrym. - Skupiamy się na wprowadzaniu szczepionki i ożywieniu gospodarczym - dodał Johnson. W TVN24 wywiad będzie można obejrzeć w poniedziałek 8 marca o godzinie 20.30.

W niedzielę podczas wizyty w centrum szczepień na COVID-19 w północnym Londynie premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson był pytany, czy interesuje go wywiad z Meghan i Harrym, czyli księżną i księciem Sussexu, oraz czy będzie go oglądał. Szef brytyjskiego rządu zapewnił, że oczywiście interesują go "różnego rodzaju wiadomości z całego świata". Zauważył jednak, że emitowany w amerykańskiej telewizji wywiad pojawi się "dość późno naszego czasu". - Więc prawdopodobnie ominę go - przyznał Johnson.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

"To mało prawdopodobne"

Emisja dwugodzinnego wywiadu jest zaplanowana w czasie największej oglądalności w niedzielę 7 marca w godzinach 20.00-22.00, czasu wschodniego/pacyficznego na antenie CBS Television Network w Stanach Zjednoczonych. W Londynie będzie to 4.00 - 6.00 kolejnego dnia.

Meghan: nie wiem, jak mogą oczekiwać, że po tym wszystkim nadal będziemy po prostu milczeć >>>

Jak mówił Johnson, "to mało prawdopodobne", że będzie oglądał wywiad z Meghan i Harrym. - Skupiamy się na wprowadzaniu szczepionki i ożywieniu gospodarczym - podkreślił. - Będę się koncentrować na wprowadzeniu szczepionki, upewnieniu się, że (...) wykorzystamy ten niezwykły plan, aby zapewnić ostrożną, ale mamy nadzieję i nieodwracalną mapę drogową ku wolności. Na tym będę się skupiać - powtórzył.

Na antenie TVN24 wywiad zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 marca o godzinie 20.30. Po nim zaplanowany jest program specjalny.

Książe Harry i księżna MeghanShutterstock

Wywiad z Meghan i Harrym

Oprah Winfrey przeprowadziła z Meghan, księżną Sussexu, obszerny wywiad, obejmujący wszystko od pierwszych chwil życia w rodzinie królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną, aż po to, jak radzi sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej. Następnie dołączył do nich książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

CZYTAJ WIĘCEJ: Harry o "swojej największej obawie". Wywiad, w którym padło "kilka dość szokujących rzeczy" >>>

"CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym". Emisja wywiadu w poniedziałek 8 marca na antenie TVN24Harpo Productions

ZOBACZ TAKŻE: "Sytuacja jest toksyczna". Księżna Meghan oskarża rodzinę królewską o szerzenie kłamstw >>>

Autorka/Autor:akr//rzw

Źródło: Reuters, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock