Trzy osoby nie żyją. Pozamykane ulice, zatrzymano podejrzanego

Źródło:
Reuters, tvn24.pl

Brytyjska policja poinformowała, że trzy osoby zostały znalezione martwe w angielskim mieście Nottingham. Podejrzany 31-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa po tym, jak policja otrzymała zgłoszenie, że w innej części miasta furgonetka próbowała przejechać kolejne trzy osoby. Śledczy łączą te sprawy, informują o "przerażającym i tragicznym incydencie".

Policja poinformowała, że dwie osoby zostały znalezione martwe na jednej z ulic w centrum miasta tuż po godzinie czwartej rano. Wcześniej funkcjonariusze dostali zgłoszenie, że niedaleko tego miejsca furgonetka próbowała przejechać trzy inne osoby.

Kolejny martwy mężczyzna został znaleziony na ulicy tuż poza centrum Nottingham. - To przerażający i tragiczny incydent, w którym zginęły trzy osoby - powiedziała komendant policji Kate Meynell.

Zatrzymany pod zarzutem zabójstwa

- Uważamy, że te trzy incydenty są ze sobą powiązane, zatrzymaliśmy mężczyznę. Śledztwo jest na wczesnym etapie, a zespół śledczych pracuje nad ustaleniem, co dokładnie się stało - dodała.

31-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa i trafił do policyjnego aresztu.

Wiele dróg zostało zamkniętych, zawieszone zostało także funkcjonowanie lokalnej sieci tramwajowej w całym Nottingham na potrzeby działań służb w tej sprawie - informowały media.

Autorka/Autor:pp//now

Źródło: Reuters, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock